(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Velká svoboda: Více než 850 alternativ k bílému umyvadlu

KALDEWEI, Ahlen, březen 2019. KALDEWEI rozšířením vzorníku Coordinated Colours Collection na segment umyvadel otevírá novou dimenzi v realizaci koupelen snů: Architekti, plánovači a stavebníci mohou u všech řešení umyvadel tohoto špičkového výrobce – navíc k běžným sanitárním barvám – vybírat z osmi exkluzivních matných barev. Tím se téměř všechny varianty – od kompaktního umývátka až po velkorysé dvojumyvadlo – stávají perfektní kombinací pro barevné smaltované ploché sprchovací vaničky a koupací vany KALDEWEI. Na cestě ke koupelně snů jsou umyvadla díky široké škále velikostí, designů a montážních situací perfektním řešením pro každou prostorovou situaci.

Pro interiérový design je důležité udělat z koupelny nejen útočiště, ale také ji ztvárnit se stejnou oddaností a stylovou jistotou jako zbytek bytu. „Máme ctižádost, abychom svým zákazníkům co nejvíce zjednodušovali plánování koupelen neustálým rozšiřováním našich ikonických řešení koupelen (Iconic Bathroom Solutions),“ říká Britta Jung, vedoucí mezinárodního managementu produktů Umyvadla v KALDEWEI a doplňuje: „Nový svět barev umyvadel a tím ještě větší možnosti výběru z individuálních řešení koupelen na míru představuje náš mimořádný příspěvek na cestě ke koupelně snů. Nyní lze ještě lépe sloučit osobní představy s prostorovou daností.“

Kde se design setkává s funkčností
Jen pokud jdou funkčnost a design ruku v ruce, podaří se uživateli nalézt v koupelně klid a být v harmonii se sebou samým – což je princip, který je vlastní všem koupelnovým řešením KALDEWEI. Pro malé koupelny jsou ideální například puristicky elegantní umyvadlo Cono a designová ikona Miena, volně položená na skříňce. Obě umyvadla vytvářejí odkládací plochu, aniž by přitom rezignovala na náročný design. Obzvláště mnohostranně využitelná jsou umyvadla designové řady Puro. Od kompaktního řešení individuálního mycího místa po dvojumyvadlo s vnitřním prostorem velkorysých rozměrů: každý typ koupelny zde najde své řešení spojující vysoce hodnotný design a mimořádnou funkčnost.

Exkluzivní barevné odstíny jako třešnička na dortu zdařilého ztvárnění koupelny
Napříč různými designovými řadami KALDEWEI podtrhují exkluzivní barvy kolekce KALDEWEI Coordinated Colours jedinečný charakter koupelnových řešení a dokáží umyvadla, koupací vany a extra ploché sprchové vaničky perfektně sladit s odstíny, které v koupelně převládají. Barevně smaltovaná umyvadla harmonickou souhrou svých barevných odstínů zušlechtí prostor. V matných šedých odstínech, v jemné krémové či v ušlechtilé černé barvy KALDEWEI však mohou být rovněž působivým kontrastem ke koupelnovému nábytku nebo se jako umyvadlo na stěnu decentně odlišovat od úpravy podlahy a stěn.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  6 MB
Všechny obrázky
zip  |  22 MB
DIN A4
3 MB

Díky osmi exkluzivním matným barvám kolekce KALDEWEI Coordinated Colours se téměř všechny varianty umyvadel – od kompaktního až po velkorysé dvojumyvadlo – stávají perfektní kombinací pro barevně smaltované extra ploché sprchové vaničky a koupací vany KALDEWEI. Zobrazené produkty: KALDEWEI Miena a extra plochá sprchová vanička Nexsys v barvě černá lávová matná z kolekce KALDEWEI Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  4_1_KALDEWEI_Perfect_Match_CCC.jpg

DIN A4
4 MB

Barevné smaltované umyvadla zvyšují prostor. V elegantním Lavaschwarz Matt lůžku mohou být také účinným kontrastem k koupelnovému nábytku. Zobrazené produkty: Umyvadlové mísy KALDEWEI Miena v Lavaschwarz Matt z KALDEWEI Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  4_2_KALDEWEI_Miena_Lava_Black_Matt.jpg

< A4
632 KB

Architekti, plánovači a stavebníci mohou u všech koupelnových řešení KALDEWEI – navíc k běžným sanitárním barvám– volit z osmi exkluzivních matných barev. Ušlechtilé matné barvy kolekce Coordinated Colours vnášejí do koupelny harmonii a podtrhují charakter vysoce hodnotných koupelnových řešení, jako v případě designérkou Anke Salomonovou navrženého a mnoha cenami ověnčeného umyvadla Miena – pro vhodné a individuální koncepce prostoru koupelny. Zobrazený produkt: Vestavné umyvadlo Cono KALDEWEI v barvě ústřicová šedá matná z kolekce KALDEWEI Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  4_3_KALDEWEI_Miena_CCC.jpg

DIN A4
8 MB

Umyvadla jakožto nejvyužívanější koupelnová vybavení mají splňovat nejrozdílnější představy o koupelně snů. Protože jen pokud jdou funkčnost a design ruku v ruce, podaří se uživateli koupelny nalézt v koupelně klid a být v harmonii se sebou samým. Zobrazený produkt: Vestavné umyvadlo Cono KALDEWEI v barvě ústřicová šedá matná z kolekce KALDEWEI Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  4_4_KALDEWEI_Cono_Oystergrey_Matt.jpg

DIN A4
2 MB

Napříč různými designovými řadami KALDEWEI podtrhují exkluzivní barvy kolekce KALDEWEI Coordinated Colours ušlechtilý charakter koupelnových řešení a dokáží umyvadla, koupací vany a extra ploché sprchové vaničky perfektně přizpůsobit odstínům, které v koupelně převládají. Zobrazený produkt: Umyvadlo KALDEWEI Miena v barvě alpská bílá matná z kolekce KALDEWEI Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  4_5_KALDEWEI_Miena_Alpine_White_Matt.jpg

DIN A4
5 MB

Ctižádostí firmy KALDEWEI je neustálým rozšiřováním řešení Iconic Bathroom Solutions učinit plánování koupelen co možná nejjednodušším. Díky novému světu barev umyvadel a tím i větším možnostem výběru z individuálních řešení koupelen na míru je možno ještě lépe sloučit osobní představy s prostorovou daností. Zobrazené produkty: KALDEWEI Classic Vestavné Umyvadlo z kolekce KALDEWEI Coordinated Colours.

Source: © KALDEWEI  |  4_6_KALDEWEI_Classic_Catania_Grey_Matt.jpg