(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI rozšiřuje mezinárodní projektový obchod

KALDEWEI, Ahlen, březen 2019. – Po celém světě lidé přikládají koupelně stále větší význam. Jedna z výzev spočívá v množství rozdílných kultur a požadavků. Jako partner ceněný v oblasti projektových dodávek nabízí KALDEWEI v rámci svého portfolia zahrnujícího smaltované sprchy, umyvadla a koupací vany řešení šitá na míru konkrétním zemím a cílovým skupinám. Na veletrhu ISH ve Frankfurtu prezentuje tento výrobce špičkových koupelen svým partnerům na základě vybraných příkladů správné praxe (best practice) a referencí kumulovanou odbornost v mezinárodním projektovém obchodu.

Za 100 let se KALDEWEI vypracoval v jednoho z celosvětově vedoucích výrobců koupelnových řešení ze smaltované oceli. Vysoké nároky na kvalitu, které podnik klade na každý jednotlivý produkt, jsou mezinárodně vysoce ceněny. Luxusní hotely, jako například „Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana“ na Kubě nebo „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“ a moderní bytové stavby, jako například „V Tower“ v Praze, sází ve ztvárnění koupelen na ikonická řešení Iconic Bathroom Solutions a na celosvětovou kompetentnost firmy KALDEWEI: „Nabízíme kompletní systémová řešení, která našim partnerům vytvářejí maximální, a především trvalou hodnotu,“ říká Roberto Martinez, Chief Sales Officer KALDEWEI, a doplňuje: „Navíc díky rozmanitosti našich modelů a našich individuálních koupelnových řešení nejlépe vyhovíme nárokům specifickým pro trh.“

Individuální řešení pro mezinárodní trhy
Dlouholeté zkušenosti výrobce špičkových koupelen jsou pro mezinárodní zákazníky velkou výhodou: KALDEWEI už po desetiletí vyvíjí pro každou zemi specifická řešení podle individuálních požadavků jejích trhů, jako například Puro Set Wide s velkou odkládací plochou na okraji vany pro Velkou Británii nebo kompaktní koupelnová řešení a speciální odtokové systémy pro Čínu. Na ISH prezentuje KALDEWEI nový vývoj pro USA, protože především tam by chtěl podnik v nejbližších letech dále růst. Koupací vanou Cayono „drop-in“ a sprchou Cayonoplan jsme mezinárodně oblíbenou modelovou rodinu přizpůsobili potřebám a požadavkům trhu Spojených států. Sprchu a vanu nabízíme v typických amerických montážních rozměrech „5 feet“ (stop) v rozměrové jednotce inch (palec). Ze tří stran průběžná hrana dlaždic („tile flange“) a celoplošný antislip odpovídají speciálním požadavkům spotřebitelů v USA.

Aktuálně je KALDEWEI zastoupen ve více než 80 zemích celého světa, mimo jiné dvanácti vlastními pobočkami v Číně, Anglii, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Španělsku, jihovýchodní Asii, Česku a USA. Roberto Martinez: „KALDEWEI již záhy rozpoznal strategický význam internacionalizace. Jsme v nejlepší kondici, abychom i do budoucna dostáli požadavkům globálního trhu.“

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  16 MB
< DIN A4
1 MB

Nejušlechtilejší materiály, vysoce hodnotný design a maximum komfortu čekají na hosty v koupelnách v „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“: Meisterstück Centro Duo Oval ze znamenitého materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI zaručuje koupací zážitek extra třídy.

Source: ©The Capitol Kempinski Hotel Singapore  |  7_1_KALDEWEI_Worldwide_Partner.jpg

< DIN A4
4 MB

V penthausech neobyčejného V Toweru v Praze se koupací vana Meisterstück Centro Duo Oval perfektně začleňuje do luxusního interiéru.

Source: © PSJ Invest company  |  7_2_KALDEWEI_Worldwide_Partner.jpg

DIN A4
1 MB

Na ISH prezentuje KALDEWEI nový vývoj pro USA, protože především tam by chtěl podnik v nejbližších letech dále růst. Koupací vanou Cayono „drop-in“ a sprchou Cayonoplan jsme mezinárodně oblíbenou modelovou rodinu přizpůsobili potřebám a požadavkům trhu Spojených států. Zobrazený produkt: KALDEWEI Cayono „Drop-In“ vana.

Source: © KALDEWEI  |  7_3_KALDEWEI_Worldwide_Partner.jpg

DIN A4
2 MB

Sprchu Cayonoplan a koupací vanu „drop-in“ Cayono nabízíme v typických amerických montážních rozměrech 5 stop s rozměrovou jednotkou inch (palec). Ze tří stran průběžná hrana dlaždic („tile flange“) a celoplošný antislip odpovídají speciálním požadavkům spotřebitelů v USA. Zobrazený produkt: Sprcha KALDEWEI Cayonoplan v instalačním rozměru "5 stop" a pod umyvadlo Puro.

Source: © KALDEWEI  |  7_4_KALDEWEI_Worldwide_Partner.jpg

DIN A4
4 MB

KALDEWEI už po desetiletí vyvíjí řešení specifická pro každou zemi podle individuálních požadavků tamních trhů, jako například Puro Set Wide s velkou odkládací plochou na okraji vany pro Velkou Británii.

Source: © KALDEWEI  |  7_5_KALDEWEI_Worldwide_Partner.jpg

> DIN A4
5 MB

Aktuálně je KALDEWEI zastoupen ve více než 80 zemích celého světa, mimo jiné dvanácti vlastními pobočkami v Číně, Anglii, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Rusku, Švýcarsku, Španělsku, jihovýchodní Asii, Česku a USA. Roberto Martinez, Chief Sales Officer: „KALDEWEI již záhy rozpoznal strategický význam internacionalizace. Jsme v nejlepší kondici, abychom i do budoucna dostáli požadavkům globálního trhu.“

Source: © KALDEWEI/Evelyn Dragan  |  7_6_KALDEWEI_Worldwide_Partner.jpg