(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Trojí ocenění za výjimečný design pro KALDEWEI Nexsys

KALDEWEI, Ahlen, duben 2019. – Letošní rok začal pro KALDEWEI velmi úspěšně: Expert na sprchové vaničky v úrovni podlahy obdržel hned tři vysoce žádané ceny za design, a to díky zcela výjimečné estetice a inovaci svých prvních smaltovaných extra plochých sprchových vaniček s odtokovým žlabem. Vedle dvou ocenění „ICONIC AWARDS“ z uplynulého roku se KALDEWEI Nexsys nyní může pochlubit také cenami „Good Design Award 2018“, „iF DESIGN AWARD 2019“ a „German Design Award 2019“.

Teprve v březnu představil KALDEWEI na významném veletrhu v oboru ISH nové tisíceré možnosti ztvárnění extra ploché sprchové vaničky Nexsys, a to díky nové škále rozměrů a široké paletě odstínů včetně ušlechtilých designových krytek. Moderní systém sprchovacích ploch lze nyní pořídit v 17 barvách, 20 rozměrech a se třemi typy povrchu. Co se týče designové krytky, která představuje klíčovou část systému Nexsys, si nyní architekti a stavebníci mohou vybrat z pěti různých barevných provedení, kterým designově vévodí zlatá lesklá barva. „Z ocenění máme velikou radost,“ prozrazuje Arndt Papenfuß, marketingový ředitel u KALDEWEI. „Díky nejnovějším oceněním nyní zdobí Nexsys zlato ve dvojím smyslu a do posledního splňuje nároky motta, Design at its best‘.“ Nejluxusněji působí Nexsys s krytkou v lesklé zlaté barvě v kombinaci s ušlechtilými tmavými tóny kolekce KALDEWEI Coordinated Colours, jako je lávová černá nebo woodberry hnědá matná.

Flexibilní tak, jak se od vítěze čeká
KALDEWEI Nexsys spojuje to nejlepší ze dvou světů – veškeré výhody smaltované, bezespárové sprchové vaničky a moderní design žlabové sprchy. U sprchových vaniček ze smaltované oceli KALDEWEI bez hran, o něž by se dalo zakopnout, lze díky široké škále sanitárních a exkluzivních matných barev dosáhnout dokonalého barevného začlenění do okolní podlahy. Obzvláště působivě se Nexsys integruje do ploch pokrytých vysoce kvalitními a velmi oblíbenými XXL dlaždicemi. Opticky se tak sprchová vanička stává dlaždicí a dlaždice sprchovou vaničkou, což v koupelně vytváří příjemnou harmonii.

O oceněních
Good Design Award, která byla založená v roce 1950 v Chicagu, je celosvětově nejstarší cenou udílenou výrobkům za design a propůjčuje ji muzeum architektury a designu Chicago Athenaeum ve spolupráci s Evropským centrem pro architekturu, umění, design a urbanistické studie (European Centre of Architecture, Art, Design and Urban Studies). Oceňovány jsou výrobky nejvyšší kvality, které odbornou porotu přesvědčí svým tvarem, funkčností a estetikou. Cenu German Design Award uděluje Rada pro design a jsou jí vyznamenávány inovační počiny z oblasti výrobkového a komunikačního designu. Soutěž o ceny iF DESIGN AWARD je vypisována v Hannoveru a Šanghaji (iF China). Mezinárodní porota složená z odborníků hodnotí výkony a uděluje ceny napříč všemi disciplínami, od designu výrobku až po interiérovou architekturu. Oceňovány jsou výrobky, v nichž je spojena nejvyšší funkčnost, komfort a estetika, a které splňují náročné inovační požadavky.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  5 MB

2 MB

KALDEWEI Nexsys spojuje to nejlepší ze dvou světů – veškeré výhody smaltované sprchové vaničky a moderní design žlabové sprchy. Řadě Nexsys vévodí kombinace ušlechtilých tmavých tónů z kolekce KALDEWEI Coordinated Colours, s krytkou v kovovém designu (na obrázku vanička v lávové černé matné v kombinaci s: lesklou zlatou krytkou).

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Nexsys_lávová černá_zlatá_krytka.png


2 MB

Moderní systém sprchovacích ploch Nexsys lze nyní pořídit v 17 barvách, 20 rozměrech a se třemi typy povrchu. Co se týče designové krytky, která představuje klíčovou část systému Nexsys, si nyní architekti a stavebníci mohou vybrat z pěti různých barevných provedení, kterým designově vévodí zlatá lesklá barva.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Nexsys_alpská bílá_zlatá_krytka.png

DIN A4
1 MB

Obzvláště působivě se extra plochá sprchovací vanička integruje do ploch pokrytých vysoce kvalitními a velmi oblíbenými XXL dlaždicemi. Opticky se tak sprchová vanička stává dlaždicí a dlaždice sprchovou vaničkou, což v koupelně vytváří příjemnou harmonii.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Nexsys_woodberry_hnědá_zlatá_krytka.png


599 KB

KALDEWEI Nexsys se může pochlubit velkou barevnou mnohotvárností: Klasickou alpskou bílou doplňují čtyři oblíbené sanitární barvy a dvanáct exkluzivních matných odstínů z kolekce Coordinated Colours. Tak je možno smaltovanou sprchovou vaničku do designového řešení zbytku koupelny harmonicky integrovat, nebo kontrastně zinscenovat jako skutečný zlatý hřeb.

Source: © KALDEWEI  |  4_KALDEWEI_Nexsys_barevné_varianty.png


116 KB

244 KB