(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Extra plochý nosič: jednoduchá montáž na mazaninovou podlahu

KALDEWEI, Ahlen, duben 2020. – Jednodušší a rychlejší už montáž ani nemůže být: Extra plochý nosič přináší možnost instalovat extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI Conoflat, Cayonoplan, Superplan, Superplan Plus a Scona v několika málo krocích přímo na mazaninu. Extra plochá sprchová vanička, nosič a středový podpůrný systém jsou již namontované z výroby – dokonale vzájemně sladěné a se zcela snadnou manipulací. Instalatéři profitují z úspory času při montáži a tím i z vysoké efektivity práce.

Předmontovaný systém v jedné montážní sadě
Sprchové vaničky KALDEWEI lze s použitím extra plochého nosiče zcela snadno a rychle instalovat na mazaninu nebo, pokud je to třeba, přímo na dlaždice dlažbu. Obzvláště praktické: Smaltovaná extra plochá sprchová vanička, nosič a středový podpůrný systém jsou jako systémová řešení již předmontovány a dodávají se v jedné montážní sadě. Tento sprchový systém od KALDEWEI představuje optimální řešení pro časově úspornou montáž v téměř každé montážní situaci. A je zcela jedno, zda v kombinaci s dlažbou, PVC nebo dřevěnou podlahou.

Jednoduchá montáž v souladu s normou
Vybrání v podlaze je nutné pouze pro odtokovou soupravu. Díky malé montážní výšce lze sprchy KALDEWEI instalovat téměř v úrovni podlahy. Smaltovaná extra plochá sprchová vanička je na mazanině namontována již během několika málo kroků. Pro utěsnění v souladu s normou doporučuje KALDEWEI použít izolační sadu Flex, kterou lze zcela jednoduše integrovat do zbývající izolace koupelny.

Přesvědčivé materiálové vlastnosti
Smaltované extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI lze s použitím extra plochého nosiče nejenom snadno a rychle instalovat, ale své uživatele přesvědčí i skvělými materiálovými vlastnostmi. Zde nelze nezmínit dlouhou životnost, protiskluzovost, snadnou údržbu a recyklovatelnost ušlechtilých povrchů ze smaltované oceli KALDEWEI. Navíc díky pěti různým designovým řadám a široké škále barev dokáží sprchové systémy splnit nejrozličnější přání, pokud jde o estetické ztvárnění koupelny.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  10 MB
6.1_Kaldewei_Low-Profile_Support

5 MB

Extra plochý nosič od KALDEWEI: Smaltovaná extra plochá sprchová vanička, nosič a středový podpůrný systém jsou již namontovány z výroby – dokonale vzájemně sladěné a se zcela snadnou manipulací.

Source: © KALDEWEI  |  6.1_KALDEWEI_Low-Profile_Support

6.2_Kaldewei_Superplan_Alpine_White_Matt

76 KB

Sprchové vaničky KALDEWEI Conoflat, Cayonoplan, Superplan, Superplan Plus a Scona lze s použitím extra plochého nosiče zcela snadno a rychle instalovat na mazaninu nebo, pokud je to třeba, přímo na dlažbu. Zobrazený produkt: extra plochá sprchová vanička KALDEWEI Superplan v alpské bílé matné s protiskluzovou úpravou povrchu Secure Plus.

Source: © KALDEWEI  |  6.2_KALDEWEI_Superplan_Alpine_White_Matt

6.3_Kaldewei_Superplan_Alpine_White_Matt
< DIN A4
5 MB

Obzvláště praktické: Smaltovaná extra plochá sprchová vanička, nosič a středový podpůrný systém jsou jako systémová řešení již předmontovány a dodávají se v jedné montážní sadě. Tento sprchový systém od KALDEWEI představuje optimální řešení pro rychlou montáž v téměř každé montážní situaci. A je zcela jedno, zda v kombinaci s  dlažbou, PVC nebo dřevěnou podlahou. Zobrazený produkt: extra plochá sprchová vanička KALDEWEI Superplan v alpské bílé matné s protiskluzovou úpravou povrchu Secure Plus.

Source: © KALDEWEI  |  6.3_KALDEWEI_Superplan_Alpine_White_Matt