(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI Cayonoplan Multispace obdržela cenu Red Dot Award za dokonalý design

KALDEWEI, Ahlen, květen 2020. Světová novinka od KALDEWEI pro bezbariérové minikoupelny okouzlila nejenom profesionály z oblasti sanity, architekty a investory: Také na Red Dot Award v kategorii Product Design 2020 vyhrála KALDEWEI Cayonoplan Multispace díky své výjimečné inovaci a estetice jednu z nejdůležitějších mezinárodních soutěží hodnotících design výrobků a architekturu. Vyznamenání červeným bodem uděluje každoročně 40členná porota odborníků nejlepším výtvorům v oblasti estetiky, vybraných materiálů, zpracování, struktury povrchu, ergonomie a funkčnosti a je jednou z nejproslulejších pečetí kvality udělovaných za mimořádně zdařilý design.

„Tímto vyznamenáním ocenila porota nejenom kvalitu designu našeho nového řešení pro koupelny. Pro nás je tato cena rovněž potvrzením zcela jedinečné kombinace materiálů. Ve smaltované oceli od KALDEWEI jsou spojeny ocel a sklo v trvalý, hygienický a udržitelný svazek, za kterým již po desetiletí stojí značka KALDEWEI,“ říká Yvonne Piu, marketingová ředitelka u KALDEWEI. „Cayonoplan Multispace udělala i z tak rozšířené minikoupelny konečně bezbariérový prostor a současně zónu, kde prim hraje design – a to se všemi výhodami pro profesionály na sanitu a investory. K těm patří kromě vysoké estetičnosti také maximální komfort a uspořádání koupelny splňující normy, které zaručuje bezpečné čerpání příspěvků z dotačních programů pro bezbariérové modernizace koupelen.

Bezbariérová realizace minikoupelen

KALDEWEI Cayonoplan Multispace určená k instalaci v úrovni podlahy je první certifikovanou smaltovanou extra plochou sprchovou vaničkou splňující všechny požadavky na bezbariérovost, kterou lze současně ze 60 procent započíst do plochy určené v koupelně pro pohyb. Tímto sprchovým systémem od KALDEWEI lze zcela snadno vybavit dokonce i minikoupelny o velikosti pouhých 4 čtverečních metrů při splnění všech požadavků na bezbariérovost. Cayonoplan Multispace nabízíme ve všech dvanácti barvách kolekce Coordinated Colours a sériově ji opatřujeme protiskluzovou úpravou povrchu Secure Plus.

Cayonoplan Multispace: vyznamenaná po všech stránkách

„Vítězi soutěže Red Dot Awards prokázali, že dokáží vytvořit výrobky dokonalé po všech stránkách, které se vyznačují nejenom výjimečnou estetikou, ale i dokonalou funkčností. Projekty držitelů našich cen posouvají ve své branži laťku výš. K tomuto úspěchu jim zcela od srdce gratuluji“ – to jsou slova profesora Dr. Petera Zeca, iniciátora a výkonného ředitele Red Dot.

 

O KALDEWEI
Více než 100 let KALDEWEI - podnik založený v roce 1918 a dnes nesoucí název Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG, nyní již ve čtvrté generaci potvrzuje svou pozici celosvětového partnera nejkvalitnějších řešení pro koupelny ze smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 600 sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Podnik spolupracuje s mezinárodními renomovanými designérskými studii a je držitelem více než 150 ocenění. Za jedinečné vedení obchodní značky obdržel KALDEWEI zlatou cenu German Brand Award. V roce 2018 zahájil dlouhodobou spolupráci s WWF, organizací zabývající se ochranou přírody a životního prostředí. KALDEWEI se také angažuje v programu WWF na ochranu moří, jež se zasazuje o snížení znečištění oceánů plastovým odpadem.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  2 MB
Text
docx  |  886 KB
DIN A4
2 MB

Světová novinka od KALDEWEI pro bezbariérové minikoupelny okouzlila nejenom profesionály z oblasti sanity, architekty a investory: Také na Red Dot Award v kategorii Product Design 2020 vyhrála KALDEWEI Cayonoplan Multispace díky své výjimečné inovaci a estetice jednu z nejdůležitějších mezinárodních soutěží hodnotících design výrobků a architekturu. Zobrazený produkt: KALDEWEI Cayonoplan Multispace v lávové černé matné s úpravou povrchu Secure Plus

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Cayonoplan_Multispace

< DIN A4
1,004 KB

Cayonoplan Multispace nabízíme ve všech dvanácti barvách kolekce Coordinated Colours a sériově ji opatřujeme protiskluzovou úpravou povrchu Secure Plus. Zobrazené produkty: extra plochá sprchová vanička KALDEWEI Cayonoplan Multispace ve všech dvanácti barvách kolekce Coordinated Colours

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Cayonoplan_Multispace


2 MB

„Se sprchovou vaničkou Cayonoplan Multispace z hodnotné smaltované oceli dokážeme i z tak rozšířené minikoupelny konečně vytvořit bezbariérový prostor a současně zónu, kde prim hraje design,“ říká Yvonne Piu, marketingová ředitelka u KALDEWEI. Zobrazené produkty: extra plochá sprchová vanička KALDEWEI Cayonoplan Multispace v alpské bílé matné s protiskluzovou úpravou povrchu Secure Plus a umyvadlo Puro v alpské bílé

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Cayonoplan_Multispace


726 KB

Na Red Dot Award Product Design 2020 vyznamenaná KALDEWEI Cayonoplan Multispace se 22. června přestěhuje na výstavu „Design on Stage“ v muzeu Red Dot Design v Essenu, jež prezentuje vítěze 18 000 klání.

Source: © Red Dot Award 2020  |  4_Red_Dot_Award