(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Symfonie ve smaltu

KALDEWEI/Ahlen leden 2021. - Poslouchání jako ryzí požitek. Od tichého šelestění, když si vítr pohrává s listy, až po virtuózní houslový koncert od Mozarta – hudba, hlasy a jemné zvuky v nás navozují uvolnění a poskytují jedinečné blahodárné momenty. KALDEWEI proto napadlo spojit svět vzácných momentů koupele s požitkem z poslechu a zvukových vjemů. Vznikl tak SOUND WAVE jako prvotřídní spojení uvolňujících relaxačních okamžiků a jedinečného zvukového zážitku – nad vodou i pod vodou.

Spa s hudbou
SOUND WAVE nepřesvědčí jen milovníky relaxace. Také odborníci na zvuk jako je zvukař Bryan Gallant ze studia The Warehouse Studio ve Vancouveru jsou velkými fanoušky inovací od KALDEWEI. „Instalovali jsme zde koupací vanu KALDEWEI pro ty zákazníky, kteří se chtějí po práci vykoupat. Skvělé na tom je to, že si můžete poslechnout hudbu, kterou jste vytvořili krátce před namydlením,“ říká manažer studia. 

Koupací vana KALDEWEI vyrobená z udržitelné smaltované oceli a vybavená systémem SOUND WAVE byla v The Warehouse Studio ve Vancouveru otevřeném Bryanem Adamsem v roce 1997 instalována teprve před nedávnem The Warehouse Studio sídlí v historické budově v metropoli ležící na západním pobřeží. V ateliéru se nachází celkem čtyři studia o různé velikosti a s různým vybavením. Už léta si zde pravidelně podávají ruku rockové veličiny hudebního průmyslu. Své skladby či celá alba v The Warehouse Studio nahráli například REM, Nickelback, Billy Joel, Muse, Metallica nebo AC/DC. Samozřejmě i sám Bryan Adams zde v uplynulých letech vytvořil většinu svých nahrávek.

Po dokončené práci si zde mohou hudebníci užívat jedinečného mixu zvuku a relaxace a v plném smyslu slova se ponořit do svých nových songů – jako do symfonie ve smaltu. 

Takhle to funguje
SOUND WAVE je akustická inovace určená pro každou koupelnu, díky které se z koupací vany ze smaltované oceli stává hudební zařízení. Spolu s vanou se instaluje koupelnový audiosystém, který je kompatibilní se všemi modely koupacích van. Šest akustických desek a dva akustické měniče zvuku jsou připevněny na vnější straně vany, takže jsou absolutně neviditelné. SOUND WAVE přehrává prostřednictvím Bluetooth® jakýkoli typ zvukového souboru ze smartphonu, notebooku, tabletu nebo počítače. Digitální přehrávač pak funguje jako ovládání, které je po prvním přihlášení vždy znovu rozpoznáno. K SOUND WAVE může být současně přihlášeno až osm zařízení či osob – například poměrně velká rodina nebo celá hudební kapela...

„Celá kapela se do vany bohužel nevejde, ale s KALDEWEI se stále bavíme o tom, zda bychom takový model nemohli společně navrhnout,“ dodává a mrká na nás manažer studia Bryan Gallant.

Bryana Adamse spojuje s KALDEWEI již nějakou dobu zvláštní pouto: V roce 2020 totiž kanadský rockový hudebník a fotograf vizuálně uvedl na scénu téma hygieny rukou. Pod názvem „Nekompromisně spojeni“ vytvořil emocionální symbol solidarity v kontroverzní době. 

Více informací o Sound Wave najdete zde:
https://www.kaldewei.cz/vyrobky/spa-wellness/vanovy-audio-system-sound-wave/

O The Warehouse Studio
The Warehouse Studio sídlí v historické budově ve Vancouveru. Dům byl původně postaven v roce 1886 jako sklad a velkoobchod s potravinami. Po velkém požáru v témže roce, který zpustošil Vancouver, byl využíván jako radnice, věznice a také jako márnice. Dům Oppenheimerů, jež se v roce 1988 podařilo zachránit před demoliční koulí a neatraktivní budoucností parkoviště, byl nakonec zrekonstruován a v roce 1997 znovuzrozen jako The Warehouse Studio.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  19 MB
Všechny obrázky
zip  |  18 MB
1_Kaldewei_SOUND_WAVE_The_Warehouse_Studio

5 MB


Teprve před nedávnem byla koupací vana KALDEWEI vyrobená z udržitelné smaltované oceli a vybavená SOUND WAVE instalována ve studiu The Warehouse Studio ve Vancouveru.

1_KALDEWEI_SOUND_WAVE_The_Warehouse_Studio

2_Kaldewei_SOUND_WAVE_The_Warehouse_Studio

1 MB

Model KALDEWEI „Meisterstück Conoduo“ se dokonale hodí do koupelny studia.

2_KALDEWEI_SOUND_WAVE_The_Warehouse_Studio

3_Kaldewei_The_Warehouse_Studio

7 MB

The Warehouse Studio sídlí v historické budově metropole ležící na západním pobřeží.

3_KALDEWEI_The_Warehouse_Studio

4_Kaldewei_The_Warehouse_Studio_Live_Room

2 MB

V ateliéru se nachází celkem čtyři studia o různé velikosti a s různým vybavením.

4_KALDEWEI_The_Warehouse_Studio_Live_Room

5_Kaldewei_The_Warehouse_Studio_Overview

2 MB

Svá alba ve studiu nahrávali rockové veličiny jako REM, Metallica nebo AC/DC.

5_KALDEWEI_The_Warehouse_Studio_Overview

6_Kaldewei_SOUND_WAVE_Bluetooth

2 MB

SOUND WAVE přehrává prostřednictvím Bluetooth® jakýkoli typ zvukového souboru ze smartphonu, notebooku, tabletu nebo počítače.

6_KALDEWEI_SOUND_WAVE_Bluetooth

7_Kaldewei_SOUND_WAVE_Klangkörper

47 KB

KALDEWEI proměnila se SOUND WAVE koupací vany v hudební zařízení.

7_KALDEWEI_SOUND_WAVE_Klangkörper