(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI zve na globální kongres Digital Innovation Summit 2021

KALDEWEI, Ahlen, březen 2021 – Mezinárodní trendy v architektuře a designu, udržitelnost, aktuální informace z branže i produktové novinky – to vše bude na programu kongresu firmy KALDEWEI Digital Innovation Summit 2021 konaného od 22. do 26. března. V rámci mota #KALDEWEIDigital spojí tradiční áhlenský podnik na síti po dobu jednoho týdne okolo 100 mezinárodních odborníků. Na programu jsou kromě řečníků z řad renomovaných designérů a specialistů z oblasti hotelnictví, architektury a bytové výstavby také odborníci z KALDEWEI, se kterými mohou účastníci akce vést digitální dialog.

#KALDEWEIDigital – Od rozhovorů ze stavby až po hlavní myšlenky generálního ředitele a top produkty na ISH 
Prostřednictvím 60 rozhovorů ve 14 jazycích jsou na prvním digitálním kongresu KALDEWEI na programu témata ze čtyř kontinentů. Franz KALDEWEI, generální ředitel a majitel KALDEWEI, bude v hvězdném rozhovoru ve středu 24. března od 12.00 hodin diskutovat s Bernhardem Osburgem, mluvčím představenstva společnosti thyssenkrupp Steel Europe AG, o udržitelné výrobě oceli a její přeměně ve vysoce kvalitní extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla ze smaltované oceli. Pánové KALDEWEI a Osburg budou odpovídat na otázky novináře Andrease Horchlera: Existuje zelená ocel? Jaké kroky podnikají již dnes vlivné podniky na cestě ke klimatické neutralitě? Jaké sliby pro příští generace jste učinili?

Dalším lákadlem online kongresu je diskuzní pořad „Future perfect: Building Successful Partnerships“ 24. března v 17 hodin. Can Faik (Editorial Director of Hospitality Interiors, Velká Británie), Federico Toresi (Global VP Design, Premium and Luxury Brands, Accor, Francie), Tarek Hegazy (CEO & Creative Director, Living Design, Švédsko), Beth Campbell (CEO, Campbell House, USA) a Pallavi Dean (Founder and Creative Director at Roar, Middle East) budou mluvit o koloběhu v architektuře a produktovém designu.

S velkým zájmem rovněž očekáváme technické příspěvky od instalatérky zařízení a modelky Sandry Hauke, která bude společně s Martinem Schäpermeierem, technickým školitelem v KALDEWEI Iconic World, již v pondělí 22. března od 8:30 udílet podnětné tipy a triky přímo ze stavby. 

Rozsáhlé služby pro účastníky kongres Digital Innovation Summit
Jako speciální službu si mohou partneři na trhu - bez ohledu na region nebo zemi - nechat představit novinky ISH prostřednictvím své osobní kontaktní osoby od KALDEWEI a přes chat přímo kontaktovat příslušnou osobu.

Přihlásit se na výše zmíněné události můžete od teď na www.kaldewei.cz/ISH. Zde najdete také kompletní program a další informace.


Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  212 KB
Všechny obrázky
zip  |  820 KB
1_Kaldewei_DigitalCongress

909 KB

60 rozhovorů, 100 řečníků, vzrušující témata a inovace: KALDEWEI zve na globální kongres Digital Innovation Summit 2021 ve 14 jazycích.

1_KALDEWEI_DigitalCongress