(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI se stěhuje ke Comskému jezeru – Studio Reveria vybavilo luxusní koupelny objektu Villa della Quercia vanami Meisterstück Classic Duo Oval

KALDEWEI, Ahlen, listopad 2021 – KALDEWEI se svými udržitelnými výrobky z recyklovatelné smaltované oceli už dlouho určuje měřítka, pokud jde o materiál a design, a to i v hotelové branži. Důkazem toho je i nejnovější projekt v objektu hotelového řetězce Mandarin Oriental u Comského jezera. Milánští specialisté na design a architekturu ze studia Reveria zařídily koupelny Villa della Quercia volně stojícími koupacími vanami řady Meisterstück Classic Duo Oval. Vila je jedním z devíti objektů 5hvězdičkového luxusního hotelu ve městě Como na severu Itálie.

Villa della Quercia je pojmenovaná podle dubů, které rostou ve stoleté botanické zahradě resortu. Teprve před nedávnem byla dokončena rekonstrukce vnitřních prostor vily, která je jednou z největších budov rezortu. Při renovaci zvolili Laura Delfina Sari a Diego Paccagnella, zakladatelé studia Reveria, vysoce kreativní přístup, jehož výsledkem je dokonalé sladění historických a moderních prvků. Cílem milánské architektonické kanceláře bylo přenést kouzlo přírody, které v sobě skrývá velký park, do vnitřních prostor a zde jej nakombinovat s rafinovaným italským stylem. Nádech orientu navíc dodávají umělecké předměty a starožitnosti.

Výsledek působí nejenom vysoce luxusním dojmem: Elegantní prostředí charakteristické svými přírodními barvami a jednoduchými tvary přímo vybízí k strávení příjemných chvil. Stejnou atmosférou jsou prodchnuty i koupelny, které zvou k relaxaci a jejichž zvláštní kouzlo spočívá v hodnotných površích a mramorových obkladech. Srdcem koupelny jsou koupací vany Meisterstück Classic Duo Oval od KALDEWEI z hodnotné, recyklovatelné smaltované oceli. Studio Reveria se pro modely Meisterstück od KALDEWEI rozhodlo hlavně kvůli výjimečnému designu a vysoké kvalitě a udržitelnosti těchto výrobků. Špičkový výrobce koupelnového vybavení je i na jih od Alp v designérské a architektonické branži stále více vnímán jako průkopník ochrany životního prostředí a udržitelnosti.

Klasicky tvarovaná volně stojící koupací vana Meisterstück Classic Duo Oval v sobě spojuje nadčasovou eleganci a absolutně moderní design. A proč je smaltovaná ocel KALDEWEI tak dokonalá pro komerční objekty? Jsou to vynikající vlastnosti materiálu, díky nimž je povrch příjemný na dotek, a výrobky z ní jsou dlouhověké a snadno udržovatelné. Vana Meisterstück Classic Duo Oval je navíc charakteristická svým hladkým panelem bez jakýchkoli spár. Harmonický soulad měkkých, oválných obrysů, kónického vnějšího tvaru a úzkého okraje vytváří velmi ušlechtilý vzhled. A díky dvěma pohodlným zádovým opěrkám nestojí relaxační koupeli nic v cestě – ať už o samotě nebo ve dvou. Na přání lze volně stojící vanu opatřit povrchem usnadňující údržbu, takže vyhoví i vysokým hygienickým požadavkům hotelové branže.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  444 KB
Všechny obrázky
zip  |  45 MB

20 MB

Studio Reveria vybavila koupelny Villa della Quercia, jednoho z nových objektů exkluzivního hotelového řetězce Mandarin Oriental u Comského jezera, koupacími vanami Meisterstück Classic Duo Oval od KALDEWEI. Designéři při rekonstrukci kladli důraz na stylové spojení historických a moderních prvků. @ Mandarin Oriental, Comské jezero.

1_KALDEWEI_Mandarin_Oriental_Lago_di_Como.jpg


12 MB

14 MB

Modely Meisterstück Classic Duo Oval od KALDEWEI z recyklovatelné smaltované oceli mění koupelny Villa Quercia ve skutečné wellness oázy. Klasicky tvarovaná volně stojící koupací vana v sobě spojuje nadčasovou eleganci a absolutně moderní design. A proč je smaltovaná ocel KALDEWEI tak dokonalá pro komerční objekty? Jsou to vynikající vlastnosti materiálu, díky nimž je povrch příjemný na dotek, a výrobky z ní jsou dlouhověké a snadno udržovatelné. Meisterstück Classic Duo Oval je navíc charakteristická svým hladkým panelem bez jakýchkoli spár. Na přání lze volně stojící vanu opatřit povrchem usnadňující péči, takže vyhoví i náročným hygienickým požadavkům hotelové branže.

Source: FTfoto | www.ftfoto.it  |  3_KALDEWEI_Mandarin_Oriental_Lago_di_Como_Bathroom_Premier_Suite.jpg