(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Virtuální inspirace dle soudobých trendů

KALDEWEI, Ahlen, březen 2022 – Individuální design hraje při realizaci koupelen stále důležitější roli. KALDEWEI vyšel vstříc přáním a především kreativitě svých zákazníků a v uplynulém roce spustil na svých webových stránkách nový online plánovač koupelny. Od této chvíle jsou v něm k dispozici ještě lepší nástroje pro plánování a navíc byl také rozšířen o další zajímavé funkce. 

Díky nim si mohou soukromí realizátoři vytvořit detailní půdorys koupelny. Rovněž lze lépe integrovat různé výklenky, arkýře a další prostorové zvláštnosti. Nově je možné do půdorysu zahrnout a při plánování zohlednit také střešní zešikmení. Všechny kroky plánování lze vizualizovat – a to zcela jednoduše jen pomocí několika kliknutí.

Také díky tomuto modernímu nástroji pro virtuální inspiraci je KALDEWEI zcela v souladu s aktuálními trendy. Potvrzuje to mimo jiné i vysoká návštěvnost webových stránek v uplynulých dvanácti měsících. Online plánovač koupelny dává uživateli možnost zcela volně naplánovat svou koupelnu v 3D náhledu nebo vytvořit takovýto náhled s použitím vzorové koupelny - a to pro koupelnu pro hosty v suterénu nebo luxusní lázně v půdní vestavbě. Nabídka extra plochých sprchových vaniček, umyvadel, koupacích van a dalších koupelnových prvků je veliká a individuální přání lze v jednoduchých krocích vizualizovat. 

Z nového nástroje budou mít užitek i profesionálové, protože jej mohou použít přímo u svých zákazníků. Výsledkem plánování je kótovaný návrh projektu koupelny. KALDEWEI tím podporuje své odborné partnery při poradenství a plánování koupelen. K digitálnímu plánovači koupelny od KALDEWEI se dostanete zde: https://www.kaldewei.com/planning/online-bathroom-planner

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  4 MB

1 MB

Online plánovač koupelny od KALDEWEI.

01_KALDEWEI_Badplaner_Step1.png


2 MB

Plán se změní v realitu.

02_KALDEWEI_Badplaner_Step2.png


596 KB

Arkýře, výklenky nebo střešní zešikmení? Žádný problém – s online plánovačem koupelny si můžete vytvořit vlastní koupelnu 1:1.

03_KALDEWEI_Badplaner_Dachschra__ge.png


163 KB

Online plánovač koupelny od KALDEWEI.

04_KALDEWEI_Badplaner.jpg