(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI x VOGUE Germany uvádí #mustsee: „Bathscape“ od Cristiny Celestino na Fuorisalone 2022

KALDEWEI, Ahlen, duben 2022 – KALDEWEI spojí své síly a kreativitu v mimořádném projektu s VOGUE Germany: Na Fuorisalone od 7. do 12. června bude přední německý výrobce koupelnového vybavení spolu s legendárním módním časopisem prezentovat instalaci „Bathscape“, navrženou hvězdnou milánskou designérkou Cristinou Celestino.

Společný projekt VOGUE Germany a KALDEWEI s Cristinou Celestino je již nyní jedním z vrcholů nadcházejícího milánského veletrhu nábytku – #mustsee. Instalace Bathscape zavede návštěvníky na velkolepou a vysoce estetickou cestu napříč koupelnovou architekturou. Pro Cristinu Celestino je tento projekt jakousi skulpturální rešerší nejrůznějších aspektů výroby a používání koupelnového vybavení. Spektrum témat sahá od estetických otázek přes smyslové vnímání a luxus vnitřního pozastavení až po aspekty materiality a udržitelnosti. 

Co dělá z moderní koupelny oázu, ve které lze načerpat energii a relaxovat? Jak důležité jsou při tom ekologické a sociální aspekty? Na pozadí těchto komplexních otázek vytváří „Bathscape" základ pro vysoce aktuální dialog a současně odhaluje vzrušující přístupy k současnému, luxusnímu koupelnovému designu. Také proto lze instalaci shlédnout v pulzující čtvrti Brera (via Maroncelli 2), známé mnoha designérskými studii a galeriemi, po celou dobu milánského veletrhu nábytku. 

O Cristině Celestino: 
Cristina Celestino (*1980, Pordenone) založila své studio v Miláně v roce 2013. Po absolvování studia na IUAV School of Architecture v Benátkách v roce 2013 spolupracovala s různými designérskými studii se zaměřením na interiérovou architekturu. V roce 2011 nakonec založila svou vlastní designovou značku Attico Design. Kreativní oblast Cristiny Celestino a jejího ateliéru sahá od projektů v oblasti bydlení a hotelnictví až po kreativní směry a produktový design.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  3 MB
Všechny obrázky
zip  |  30 MB
01_KALDEWEI x VOGUE_Kooperationslogo

71 KB

Obrazový materiál: Vogue Germany

01_KALDEWEI x VOGUE_Kooperationslogo

02_KALDEWEI x VOGUE_Brera_Location

7 MB

Obrazový materiál: Fuorisalone_Brera Design District

02_KALDEWEI x VOGUE_Brera_Location

03_KALDEWEI x VOGUE_Cristina_Celestino

23 MB

Obrazový materiál: Davide Lovatti pro Cristinu Celestino

03_KALDEWEI x VOGUE_Cristina_Celestino