(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Nové vířivé systémy KALDEWEI promění koupelnu v soukromé lázně; Vířivé vany ze smaltované oceli hýčkají tělo i duši

KALDEWEI, Ahlen, duben 2022 – Cesty ke skutečné relaxaci jsou velmi individuální. Čtyři nové vířivé systémy KALDEWEI nabízejí vhodné řešení pro každou koupelnu a každý individuální požadavek. Intenzivní masáž, jemné hlazení pokožky nebo nadnášení vodou s pocitem beztížného stavu – to vše umí vířivé systémy KALDEWEI, jejichž společným jmenovatelem je špičková kvalita, nejmodernější koupelnový design a umění splnit i nejodvážnější sny o luxusních soukromých lázních. Wellness řešení jsou také přesvědčivá z hlediska hygieny a udržitelnosti: Systém automatického čištění integrovaný v koupací vaně KALDEWEI z recyklovatelné smaltované oceli přesvědčí i zaryté pochybovače.
 

Nová definice relaxace: S novými vířivými systémy od KALDEWEI

Od energické masáže svalů po sportu až po jemné proudění perlivých, předehřátých vzduchových bublinek okolo těla v efektně osvětlené vodě – intenzitu a druh wellness procedury lze nastavit zcela individuálně. Díky nejrůznějším vodním a vzduchovým systémům se relaxaci meze nekladou. V režimu Silent pracují systémy na přání obzvláště tiše a zajišťují tak ničím nerušenou, příjemně uvolňující atmosféru. Ploché trysky se opticky skvěle začleňují do celkového ušlechtilého vzhledu vířivé vany. A aby pocit uvolnění a wellnes zážitek neskončil hned s opuštěním vany, o perfektní hygienu po koupeli se postará systém automatického čištění. Také objednání produktu je zcela bez stresu, protože si zákazníci mohou svou vysněnou vanu vybrat z celé řady předem nakonfigurovaných modelů. A co je důležité a dobré vědět při plánování koupelny: Vířivá vana od KALDEWEI nezabere o nic více místa než běžná koupací vana.

Kombinovaná masáž BODY & SOUL

Wellness systém KALDEWEI BODY & SOUL v sobě spojuje dva elementy – vodu a vzduch – pro dokonalý zážitek z masáže. Silné proudy vody uvolňují svaly, šlachy a klouby a předehřáté, perlivé vzduchové bublinky současně s tím stimulují pokožku. Vířivý program a intenzitu lze individuálně nastavit. Boční trysky je možné cíleně nasměrovat na tělo, speciální mikrotrysky pečují o záda a nohy. Na přání lze boční trysky a trysky na dně navolit samostatně a upravovat jejich intenzitu.

Vzduchová masáž SOUL

Perlivý proud vzduchu wellness systému SOUL pomůže k uvolnění a dodá vnitřní klid. Předehřáté, perlivé vzduchové bublinky poskytují pokožce blahodárnou něžnou masáž. Jemné hlazení vzduchu stimuluje zakončení nervových vláken v pokožce. Vzniká jedinečný pocit, jako byste se ve vodě vznášeli ve stavu beztíže. Obzvláště ploché a efektivní trysky vzduchového systému SOUL umístěné na dně se ušlechtile začleňují do designu koupací vany vyrobené z nejkvalitnější smaltované oceli.

Vodní masáž FULL BODY

Silné proudy vody wellness systému FULL BODY rozmazlují tělo svou intenzivní masáží. Ať už odpočíváte po namáhavé práci, nebo náročném tréninku – masáž odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje vazivovou tkáň a podporuje prokrvení těla. Proudy vody obohacené vzduchem stimulují pokožku do hloubky a vyvolávají intenzivní pocit osvěžení. Individuální požitek poskytují boční trysky, které lze přímo nasměrovat na různé oblasti těla. Přídavné mikrotrysky cíleně pečují o záda a nohy. Intenzitu masáže lze přitom individuálně nastavit. LED osvětlení vykouzlí v koupelně příjemnou uvolňující atmosféru.

Základní systém BODY

Základní systém BODY masíruje svaly bočními vodními masážními tryskami od jemných až po silné. Intenzitu je možné libovolně měnit a upravovat pomocí otočného ovladače. Také zde je možné přimísit do masážní trysky další vzduch.

Spektrální světlo

Spektrální osvětlení vířivých systémů KALDEWEI vytváří fascinující hru světla, vody a vzduchu. Ať už povzbuzující sytě červená, hedvábně jemná zelená, vzdušná modrá, nebo neutrální bílá – pozitivní účinky světla a barev na tělo i duši jsou už dávno známy a ve spojení s vodou umožňují ještě hlubší relaxaci. Pro dokonalý wellness zážitek je tu kombinace blahodárné vodní nebo vzduchové masáže a energie spektrálního světla.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  1 MB
Všechny obrázky
zip  |  1 MB

294 KB

Čtyři nové vířivé systémy KALDEWEI nabízejí vhodné řešení pro každou koupelnu a každý individuální požadavek: od energické masáže svalů po sportu až po jemné proudění perlivých, předehřátých vzduchových bublinek okolo těla v efektně osvětlené vodě.

01_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


149 KB

Wellness systém KALDEWEI BODY & SOUL v sobě spojuje dva elementy – vodu a vzduch – pro dokonalý zážitek z masáže. Silné proudy vody uvolňují svaly, šlachy a klouby a předehřáté, perlivé vzduchové bublinky současně s tím stimulují pokožku. Na přání lze boční trysky a trysky na dně navolit samostatně a upravovat jejich intenzitu.

02_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


234 KB

U wellness systémů BODY, FULL BODY a BODY & SOUL umožňují boční trysky intenzivní masáž prostřednictvím silných proudů vody.

03_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


126 KB

Boční trysky lze cíleně nasměrovat na tělo, speciální mikrotrysky pečují o záda a nohy.

04_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


132 KB

Elegantní displej z bílého skla je harmonicky integrován do okraje vany a umožňuje jednoduché ovládání vířivých systémů.

05_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


125 KB

Intenzitu a druh wellness procedury lze nastavit zcela individuálně. Blahodárný účinek se tedy dostaví přesně tam, kde je potřeba.

06_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg


195 KB

A aby pocit uvolnění a wellness zážitek neskončil hned s opuštěním vany, o perfektní hygienu po koupeli se postará jednoduchý systém automatického čištění. A co je důležité a dobré vědět při plánování koupelny: Vířivá vana od KALDEWEI nezabere o nic více místa než běžná koupací vana.

07_KALDEWEI_Whirlsysteme.jpg