(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Stylová produktová novinka v Hotelu Seegarten – Umyvadla KALDEWEI Nueva vytvořená designérem Wernerem Aisslingerem

KALDEWEI, Ahlen, květen 2022. – Hotel Seegarten v Sundernu je absolutní top adresa, pokud jde o exkluzivní dovolenou v regionu Sauerland. Podnik televizního šéfkuchaře Olafa Baumeistera zaručuje špičkovou úroveň kultury bydlení i stolování. To platí také pro celou hotelovou architekturu, pro kterou stavitel a jeho tým vybrali jen ty nejlepší partnery, aby mohli vytvořit prostředí plné pečlivě vybraného moderního nábytku a luxusních interiérů. Aby zajistil vysoce kvalitní design i pro koupelny v celé budově, vsadil hoteliér Olaf Baumeister na KALDEWEI. Kromě 14 koupacích van Centro Duo nabízí Hotel Seegarten skutečnou designovou novinku – ve 49 koupelnách pro hosty byly instalovány první umyvadlové mísy Nueva z dílny Wernera Aisslingera. 

Designér Werner Aisslinger vtiskl umyvadlovým mísám z hodnotné smaltované oceli jedinečný akcent. Nueva okouzluje čistým, elementárním tvarem jako protipólem ke světu, který se stává stále komplexnějším. Výrazné přesazení kontur u nového designu propůjčuje umyvadlové míse klidnou přesnost, která ji již nyní předurčuje k tomu, aby se stala klasikou zítřka. Kvality tohoto designérského kousku potvrzuje ocenění Red Dot Award, jež umyvadlová mísa Nueva získala v červnu 2022. Hotel Seegarten je celosvětově první hotel, který zakoupil tyto nové umyvadlové mísy ještě před oficiálním zahájením prodeje.

„Zvláštností našeho hotelu Seegarten je, že k celému interiéru tradičně přistupujeme regionálně a udržitelně: od hliněné omítky na zdech přes drobnosti, jako jsou vypínače a kabely, až po koupelnové předměty vyrobené ze smaltované oceli. To považují za skvělé nejen naši dodavatelé, ale samozřejmě také naši hosté, kteří milují příběhy skryté za produkty,“ vypráví hrdě hoteliér Olaf Baumeister. Umyvadlové mísy Nueva s výrazným a jasně definovaným designem jsou vyrobeny z recyklovatelné smaltované oceli a jsou vhodné pro luxusní hotelové koupelny a wellness zařízení i pro exkluzivní soukromé lázně a veřejné prostory. Model je dostupný ve všech běžných sanitárních barvách a také v odstínech kolekce Coordinated Colours. Nueva tak již brzy bude udávat styl i v dalších koupelnách, tak jako v případě sauerlandské idylky u přehrady Sorpe.
 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  21 MB

2 MB

Nueva okouzluje čistými a základními tvary z udržitelné smaltované oceli.

01_KALDEWEI_Seegarten.jpg


4 MB

Moderní design umyvadlové mísy Nueva od Wernera Aisslingera ladí v koupelně pro hosty s koupací vanou Centro Duo od KALDEWEI.

02_KALDEWEI_Seegarten.jpg


3 MB

V hotelu a restauraci Seegarten spojuje Olaf Baumeister své největší vášně: experimentování s přírodními surovinami v kuchyni a zařizování svého hotelu výrazným a zároveň udržitelným vybavením, jako je například od KALDEWEI.

03_KALDEWEI_Seegarten.jpg


2 MB

V hotelu v Sundernu se potkávají turisté přijíždějící na dlouhodobou dovolenou, krátkodobé pobyty a obchodní cesty, aby se nechali hýčkat prvotřídním designem, mistrovskými kulinářskými díly a lázněmi pod širým nebem.

04_KALDEWEI_Seegarten.jpg