(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Designérská cesta od čtvrti Brera až po Palazzo Bovara – KALDEWEI slaví na Fuorisalone 2022 v Miláně 
moderní koupelnovou kulturu hned na čtyřech místech

KALDEWEI, Ahlen, červen 2022 – KALDEWEI je na letošním Fuorisalone od 7. do 12. června v Miláně zastoupena celou čtveřicí instalací. Highlight je instalace Bathscape od Cristiny Celestino ve spolupráci s VOGUE v pulzující čtvrti Brera. Na to přímo navazuje prezentace ve spolupráci s ELLE Decor Italia: V Palazzo Bovara prezentuje výrobce prémiových koupelen na výstavě „Design Forever“ volně stojící koupací vanu OYO DUO z pera Stefana Dieza. Kromě toho se spojuje KALDEWEI na platformě ALCOVA s nábytkářskou značkou Paola Zani a prezentuje na čtvrté instalaci v showroomu H2Otto, Via Molino delle Armi, exkluzivní nabídku výrobků.

Spolupráce Cristiny Celestino a KALDEWEI je považována již teď za jeden z vrcholů letošní speciální edice veletrhu nábytku. Titul „Bathscape“ si hraje s anglickým slovesem „escape“ (uniknout). Tak se stává práce Cristiny Celestino v pulzující čtvrti Brera (via Maroncelli 2) pro pozorovatele jistým způsobem estetického úniku do oslnivého lesku moderní koupelnové kultury.

Neméně senzační prezentaci slaví KALDEWEI ve spolupráci s ELLE Decor Italia. V historické budově Palazzo Bovara prezentuje výrobce prémiových koupelen na výstavě „Design Forever“ volně stojící koupací vanu OYO DUO z pera Stefana Dieza. Diez se nechal při návrhu inspirovat japonskou porcelánovou tvorbou. Koncept výstavy spojuje krásu minulých ikon a avantgardu designérské scény a věnuje se významu nadčasové kreativity. Dodatečně se převede formát také do digitálního světa.

To ale není všechno: V rámci ALCOVA 2022, výstavy CAMERA DI FATTO je KALDEWEI součástí speciální instalace CAMERA DI FATTO od Maddaleny Casadei, koncipované pro italskou nábytkářskou značku Paola Zani. Instalace je reflexí hotelového pokoje, jakož i jeho historie a představuje tak pokus vytvořit tento prostor více volnějším a sjednocenějším. V této konceptuální místnosti je přítomen KALDEWEI s jedním ze svých nejvíc ikonických designů, volně stojící koupací vany Classic Duo Oval. Letošní výstava ALCOVA se opět zaměřuje jako platforma pro designéry, firmy a instituce na budoucnost bydlení a designu. Výstavu v Casa Delle Suore na Via Saint Bon 3 lze zhlédnout již od 5. června a potrvá až do 12. června.

V neposlední řadě se bude prezentovat KALDEWEI na letošním milánském veletrhu nábytku poprvé jako oficiální partner showroomu H2Otto ve Via Molino delle Armi. Prostor je otevřen odborným návštěvníkům i koncovým spotřebitelům a vybízí k haptickým zážitkům. KALDEWEI prezentuje v instalaci showroomu exkluzivní výběr sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van z recyklovatelné smaltované oceli. Část prostoru bude věnován nejnovějšímu vývoji výrobků od KALDEWEI z oceli se sníženým obsahem CO2 Bluemint®.
 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  10 MB

2 MB

Na Via Maroncelli 2 ve čtvrti Brera bude prezentována instalace „Bathscape“ od Cristiny Celestino a KALDEWEI.

01_KALDEWEI_Brera_Location.jpg


2 MB

Karta poskytuje přehled o vystavovaných místech KALDEWEI během Fuorisalone 2022.

02_KALDEWEI_Map_of_Milan.jpg


6 MB

Renomovaná designérka a architektka z Milána je známá svou hrou s tvary, které se projevují v její projektech a designech.

03_KALDEWEI_CristinaCelestino_DavideLovatti.jpg