(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI sklidil hned dvojnásobný úspěch na Red Dot Awards 2022 – umyvadlová mísa NUEVA obdržela cenu „Red Dot: Best of the Best – nejlepší z nejlepších“ jako nejvyšší soutěžní ocenění za průkopnický design

KALDEWEI, Ahlen, červen 2022 – Přední výrobce koupelnového vybavení KALDEWEI sklidil úspěch na soutěži produktového designu Red Dot Awards 2022 hned dvakrát: se svou extra plochou vaničkou v úrovni podlahy SUPERPLAN ZERO a umyvadlem NUEVA. Prestižní ocenění převzali zástupci společnosti na slavnostním ceremoniálu v rámci týdne Red Dot Design Week v Essenu. NUEVA se dokonce může pochlubit speciálním titulem „Best of Best – Nejlepší z nejlepších“. Dvojí ocenění je pro KALDEWEI potvrzením správnosti firemní filozofie, podle níž se v každém jednotlivém produktu propojuje špičkový design s funkčností, udržitelností a kvalitou. Oba výrobky navrhl hvězdný designér Werner Aisslinger.

KALDEWEI NUEVA: „Best of the Best”
Přívlastkem „Best of the Best – Nejlepší z nejlepších“ vyznamenává porota vždy pouze ty nejlepší výrobky v dané kategorii. U umyvadlové mísy NUEVA porota vyzdvihla „působivý charakter díky velmi tenkému okraji. Navržený design podle porotců propojuje všechny prvky ve vyváženém poměru do dokonalého celku. Puristický styl umyvadlové mísy působí v prostoru uklidňujícím dojmem. Ušlechtilá smaltovaná ocel je přitom použita autentickým způsobem a propůjčuje výrobku poetický nádech. Velmi přesvědčivá je také nabídka barev, která v souladu s trendy zahrnuje i matné provedení,“ jak uvádí porotci ve své zprávě.

KALDEWEI SUPERPLAN ZERO propojuje komfort a estetiku
Také smaltovanou extra plochou vaničku SUPERPLAN ZERO ztvárnil Werner Aisslinger a mezinárodní porotu přesvědčil těmito aspekty: „Extra plochá sprchová vanička od KALDEWEI umožňuje přímou instalaci do dlažby a nabízí elegantní estetiku i vysoký uživatelský komfort.“ Díky instalaci v úrovni podlahy přechází sprchová vanička plynule v koupelnovou podlahu a odtok umístěný blízko stěny umožňuje pohodlné stání i bezpečný pohyb. Extra plochá vanička s elegantními a přesnými liniemi je ze tří stran přístupná zcela bezbariérově. I zde je základem udržitelná, 100% recyklovatelná smaltovaná ocel s mimořádně dlouhou dobou životnosti.

 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  873 KB
Všechny obrázky
zip  |  11 MB

2 MB

Prof. Dr. Peter Zec (Red Dot), Nicole Losos (Studio Aisslinger), Christian Büttner (KALDEWEI), Werner Aisslinger (Studio Aisslinger)

01_Red_Dot_Preisverleihung.png


5 MB

KALDEWEI NUEVA: „Best of the Best”

02_KALDEWEI_Nueva_.jpg


2 MB

KALDEWEI NUEVA: „Best of the Best”

03_KALDEWEI_Nueva.jpg


1 MB

KALDEWEI SUPERPLAN ZERO propojuje komfort a estetiku

04_KALDEWEI_Superplan_Zero.jpg


269 KB

KALDEWEI SUPERPLAN ZERO propojuje komfort a estetiku

05__KALDEWEI_Superplan_Zero.jpg


250 KB

KALDEWEI SUPERPLAN ZERO propojuje komfort a estetiku

06_KALDEWEI_Superplan_Zero_.jpg