(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI oslnil na ISH 2023: Odborné publikum mezinárodního veletrhu vybralo své vítěze z řady impozantních umyvadlových designů

KALDEWEI, Ahlen, duben 2023 – Na comebacku ISH pořádaném 13. až 17. března ve Frankfurtu nad Mohanem KALDEWEI suverénně ukázal, jak stylově lze prezentovat moderní designová řešení koupelen. Atraktivní veletržní stánek předního výrobce koupelnového vybavení doslova jako magnet přitahoval publikum veletrhu, a stal se tak zlatým hřebem haly 3. Návštěvníci stánku mohli jedinečný svět Luxstainability® zažít v rozsahu, který je jen zřídka prezentován. Hlavním poutačem veletržní prezentace byla kromě produktových inovací také celá řada exkluzivních designů smaltovaných umyvadlových mís, které u návštěvníků stánku vyvolaly velké nadšení. Ti pak mohli prostřednictvím digitální ankety vybrat modely, které je nejvíc zaujaly. Vítězný design bude následně uveden na trh jako limitovaná edice.
 

Kreativní řemeslné umění dalo vzniknout ušlechtilým unikátům

KALDEWEI znovu dokázal, že udržitelnost, inovace a design se mohou vzájemně dokonale doplňovat. V rámci ISH 2023 k tomu vznikl nový kreativní projekt: Pro umyvadla Miena, Ming a Nueva byly vytvořeny nové designy – od dvoubarevných variant přes ozdobné dekory v tónech šedé, zelené a barvy bobulových plodů až po elegantní metalické efekty s „golden glow“ akcenty – aby ukázaly, jak variabilní a individualizovatelný je materiál smaltovaní ocel. Účastnící veletrhu mohli na přímo místě nebo on-line prostřednictvím sociálních médií vybrat svého vítěze z dvaceti různých umyvadel zvučných jmen jako Emerald Wave, Color Twist nebo Paint Poetry.

Vítěz hlasování je již znám: S výrazným náskokem se na první pozici umístila šedá strukturovaná mísa Miena Misty Morning. Tento design bude nyní vyroben jako limitovaná edice v omezeném počtu 100 exemplářů. Druhé místo obsadil design Emerald Wave a na třetí příčce skončil Color Twist. Následující místa pak obsadily designy Bicolor Black & Copper, Soft Greenery, Paint Poetry a Golden Glow Black. KALDEWEI těmito mistrně zpracovanými unikáty znovu prokázal svůj um a své zkušenosti, díky kterým dokáže pro nevšední koupelny vytvářet jedinečné stylové kompozice ze smaltované oceli.


Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  22 MB
Text
docx  |  10 MB

4 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

01_KALDEWEI_Waschtisch-Voting_ISH2023


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

02_KALDEWEI_ Waschtisch-Voting_ISH2023


2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

03_KALDEWEI_Miena_Misty Morning_Limited Edition


2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

04_KALDEWEI_Miena_Emerald Wave


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

05_KALDEWEI_Miena_Color Twist


2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

06_KALDEWEI_Nueva_Bicolor Black & Copper


2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

07_KALDEWEI_Miena_Soft Greenery


2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

08_KALDEWEI_Miena_Paint Poetry


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

09_KALDEWEI_Miena_Golden Glow Black