(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

V koupelně se Sarou Nicole Rossetto: Italská top influencerka proměnila svůj sen o luxusní designové koupelně ve skutečnost

KALDEWEI, Ahlen, červen 2023 – smršť fotoblesků, selfie s fanoušky, natáčení luxusních akcí a kampaní: Sara Nicole Rossetto stojí před objektivy kamer a fotoaparátů téměř denně. Ať již jako fotomodelka pro mezinárodní módní značky, nebo jako influencerka, která svých více než 100 000 sledujících nechává nahlédnout do svého každodenní života. Vášní této průkopnice nových trendů je nejenom móda, ale také interiérový design. Ve svém novém apartmá s rozlohou 100 m² u Arco della Pace v centru Milána si tato překrásná Italka nedávno nechala zrekonstruovat koupelnu. Protože si chtěla splnit svůj sen a vytvořit koupelnu v minimalistickém designu, rozhodla se pro volně stojící koupací vanu Meisterstück Centro Duo Oval a dvě umyvadlové mísy Ming z udržitelné smaltované oceli od KALDEWEI.

Svým vzhledem reprezentuje Sara Rossetto moderní verzi typického milánského šarmu. „Milují klasický ženský styl, ale pokaždé se snažím přidat nějaký neotřelý prvek,“ říká italská módní ikona. Cit pro styl dokazuje nejenom v módě, ale také svou vášní pro design a architekturu. Na svých cestách se nechává inspirovat okázalými budovami a opravdovou designovou klasikou, která v sobě současně skrývá i tradiční prvky. A tak není náhoda, že se její apartmá nachází v jednom z nejkrásnějších historických míst Milána.

<prodilá mil="">

Čas jen pro sebe v koupací vaně KALDEWEI se Sound Wave
Milánské apartmá se nachází v historické budově postavené ve 20. letech 19. století. To je také důvod, proč není koupelna příliš velká. Aby si i přesto mohla Sara Rossetto splnit svůj sen o volně stojící koupací vaně, je místnost propojena s ložnicí posuvnými skleněnými dveřmi, které opticky zvětšují prostor koupelny. Vana Meisterstück Centro Duo Oval, navržená italským designérským studiem Sottsass Associati, je navíc vybavena audiosystémem Sound Wave od KALDEWEI. V čase vyhrazeném pro sebe tak může tvůrkyně obsahu svou oblíbenou hudbu ve vaně nejen poslouchat, ale doslova vnímat všemi smysly.

„Rozhodla jsem se pro volně stojící koupací vanu ze smaltované oceli, protože je klasikou, která bude vždy trendy. Je velmi pohodlná a zároveň ji lze velmi snadno čistit – krása se snoubí s praktičností,“ popisuje úspěšná influencerka. Pod velkoryse zaobleným nástěnným zrcadlem jsou umístěny dvě umyvadlové mísy Ming – jedna pro Saru a druhá pro partnera, který bydlí v apartmá spolu s ní. Svým puristickým vzhledem podtrhují mísy Ming a volně stojící koupací vana Meisterstück harmonickou souhru tradice a moderny v elegantním a stylovém apartmá, jež si Sara Rossetto zařídila v historickém objektu.
 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

</prodilá>

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  153 MB

14 MB

01_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


15 MB

02_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


16 MB

03_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


14 MB

04_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


14 MB

05_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


14 MB

06_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


16 MB

07_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


9 MB

08_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

KALDEWEI


13 MB

09_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


21 MB

10_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI


16 MB

11_KALDEWEI_milánské apartmá Sary Rossetto

Source:  |  KALDEWEI