(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Avocado Dreams: Nové trendové kousky z kolekce KALDEWEI od designérky Bethan Laury Wood

KALDEWEI, Ahlen/Londýn, září 2023 – Se svým konceptem „Avocado Dreams“ propůjčila Bethan Laura Wood zcela nový vzhled hned čtyřem ikonickým klíčovým produktům KALDEWEI. Již na první pohled upoutá pozornost nezaměnitelný rukopis této britské designérky. Bethan Laura Wood se nechala inspirovat jak organickými konturami koupací vany Meisterstück Oyo Duo, tak i puristickou jednoduchostí Meisterstücku Centro Duo Oval, přímočarostí extra ploché sprchové vaničky Superplan Zero a i filigránskou umyvadlovou mísou Miena. Všechny tyto výrobky jsou součástí kolekce od Bethan Laury Wood.

Tato zcela mimořádná produktová řada obsahuje tři téměř psychedelicky působící varianty vzorů a barev: „Avocado Swirl“ (zelené tóny), „Avocado Sea“ (modré a fialové tóny) a výrazný barevný mix „Avocado Disco“. Koupelnové objekty KALDEWEI si však i v designérčině pojetí zachovávají své charakteristické kontury a siluety.

Oyo Duo proměnila Bethan Laura Wood ve skutečný mistrovský kousek od KALDEWEI: Tato volně stojící koupací vana dává jasně najevo, že luxus, udržitelnost, cirkularita a design se mohou vzájemně skvěle doplňovat. Dvoustěnná vana inspirovaná estetikou japonského porcelánu je vyrobena ze 100procentně recyklovatelné, a tedy udržitelné smaltované oceli. Její precizní provedení je možné pouze díky vrcholnému umu německých inženýrů. Nadpozemský design „Avocado Disco“ Bethan Laury Wood umožňuje uživatelům vany Oyo Duo ponořit se doslova do jiných sfér.

Kromě Oyo Duo v koupelně rozhodně zazáří také volně stojící koupací vana Meisterstück Centro Duo Oval díky barevné variaci „Avocado Swirl“. Klasický, přímočarý design Meisterstücku, výsledek spolupráce KALDEWEI a designérské ikony Ettore Sottsasse, britskou umělkyni velmi zaujal. Bethan Laura Wood vytvořila další nepřehlédnutelný koupelnový objekt v podobě umyvadlové mísy Miena: Jednostěnné umyvadlo v sobě spojuje puristický tvar s jedinečným, téměř filigránským provedením. Měkké kontury dodávají umyvadlové míse mimořádnou lehkost. Nepřekonatelně pestré vzory řady Avocado Dreams od Bethan Laury Wood nyní halí umyvadla Miena do extravagantního hávu.

Čtvrtým designovým objektem kolekce britské návrhářky je sprchová vanička v úrovni podlahy Superplan Zero. Smaltovaná extra plochá sprchová vanička nabízí přesvědčivý komfort a udržitelnost. Protože je zabudována zcela v úrovni podlahy, stává se vlastně její součástí. Vyznačuje se elegantními a precizně zpracovanými liniemi a je ze tří stran zcela bezbariérově přístupná – a to i v provedení „Avocado Sea“ od Bethan Laury Wood, které slibuje ještě opojnější zážitek ze sprchování.

Jedno mají tyto výrobky KALDEWEI společné: neobsahují vůbec žádné plasty a jsou vyrobeny ze 100procentně recyklovatelné smaltované oceli. Ta jim propůjčuje nejenom velmi ušlechtilý a lesklý povrch, ale také extrémně dlouhou životnost. Díky tomu výrobky z kolekce Bethan Laury Wood perfektně zapadají do konceptu Luxstainability® značky KALDEWEI.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  250 MB
Text
docx  |  3 MB

2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

01_KALDEWEI_BL_Wood


571 KB

Meisterstück Oyo Duo in Avocado Swirl. Obrazový materiál: KALDEWEI

02_KALDEWEI_BLW_OyoDuo


926 KB

Meisterstück Oyo Duo in Avocado Swirl. Obrazový materiál: KALDEWEI

03_KALDEWEI_BLW_OyoDuo


757 KB

Superplan Zero in Avocado Sea. Obrazový materiál: KALDEWEI

04_KALDEWEI_BLW_SuperplanZero


582 KB

Superplan Zero in Avocado Sea. Obrazový materiál: KALDEWEI

05_KALDEWEI_BLW_SuperplanZero


431 KB

Miena in Avocado Disco. Obrazový materiál: KALDEWEI

06_KALDEWEI_BLW_Miena


421 KB

Miena in Avocado Sea. Obrazový materiál: KALDEWEI

07_KALDEWEI_BLW_Miena


975 KB

Miena in Avocado Disco. Obrazový materiál: KALDEWEI

08_KALDEWEI_BLW_Miena