(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

„V dokonalém bezpečí“ – Bryan Adams nafotil třetí kampaň pro KALDEWEI a uzavřel tím trilogii koupelnových inscenací

KALDEWEI, Ahlen, listopad 2023 – Společnost KALDEWEI je hrdá na to, že může veřejnost informovat o pokračování spolupráce s Bryanem Adamsem. Kanadský rockový hudebník a světově uznávaný fotograf při focení v Berlíně citlivě zachytil jedinečnost vany MEISTERSTÜCK OYO DUO. Po kampaních KALDEWEI z let 2020 a 2021 prezentujících umyvadlové mísy Ming a Miena a extra plochou sprchovou vaničku Superplan Zero si modely aktuální kampaně v tichosti užívají intimní atmosféru.

Hlavním úkolem reklamního focení bylo upoutat pozornost k nejnovějšímu výrobku značky KALDEWEI – volně stojící koupací vaně MEISTERSTÜCK OYO DUO. Protože jedno mají volně stojící koupací vany většinou společné: Jsou středobodem prostoru. Lidská těla v nich nacházejí úkryt a ochranu jako ve skutečném útočišti – a totéž platí pro duši. Při inscenovaném focení pro kampaň Superplan Zero kladl Bryan Adams důraz hlavně na nohy svých modelů – baletních tanečnic a tanečníků. V kampani pro umyvadla Ming a Miena to zase byly jemně se dotýkající ruce.

Nejnovější moto kampaně „V dokonalém bezpečí“

Na nejnovějších reklamních motivech jsou sice těla fotografovaných protagonistů v luxusní koupací vaně MEISTERSTÜCK OYO DUO dobře vidět, obličeje však zůstávají před objektivem skryté. Toto odvrácení tváří ponechává prostor pro fantazii. Bryan Adams využil vzdálené perspektivy, takže nejsou vidět celá těla modelů či modelek, ale jasně při tom vyniká oválný design plovoucí koupací vany, která jako by se volně vznášela v prostoru. Fotografie tak budí dojem, jako by nahé paže a záda splynuly s koupací vanou v jeden luxusní a zároveň intimní moment v lázni. Moto kampaně „V dokonalém bezpečí“ se přitom nevztahuje pouze k dokonalým „chvilkám pro sebe“, ale s novými motivy OYO DUO také završuje trilogii příběhů značky KALDEWEI – mytí, sprchování a koupání.

Jedinečná, oceňovaná, udržitelná

MEISTERSTÜCK OYO DUO – koupací vana navržená designérem Stefanem Diezem – spojuje organický design s nekompromisně dlouhou životností materiálu. Dvoustěnná, volně stojící vana inspirovaná estetikou japonského porcelánu je ze 100 procent zhotovena z recyklovatelné smaltované oceli. Díky technicky vyzrálému řemeslnému umění pracovníků výrobního závodu KALDEWEI v srdci Vestfálska se inženýrům ve spojení s designéry podařilo vytvořit mistrovský kousek z glazované titanové oceli, který vyzařuje sílu v kombinaci s působivou lehkostí. Tento recyklovatelný a udržitelný koncept koupací vany přesvědčil také odbornou porotu Německé Rady pro design. Společnost KALDEWEI proto za svůj MEISTERSTÜCK OYO DUO obdržela cenu German Design Award 2023 v kategorii „Excellent Product Design“ a tento mistrovský kousek Made in Germany uspěl rovněž v soutěžích o ceny iF Design a Red Dot Award. Společnost iF International Forum Design GmbH, která je nejstarší nezávislou designérskou institucí, při hodnocení OYO DUO uvedla: „Neexistuje srovnatelný výrobek z tohoto materiálu.“

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

 

Všechny obrázky
zip  |  13 MB
Text
docx  |  441 KB

6 MB

Obrazový materiál: Bryan Adams/KALDEWEI

01_KALDEWEI_BRYAN_ADAMS_OYO_DUO_WHITE


5 MB

Obrazový materiál: Bryan Adams/KALDEWEI

02_KALDEWEI_BRYAN_ADAMS_OYO_DUO_GREY


5 MB

Obrazový materiál: Bryan Adams/KALDEWEI

03_KALDEWEI_BRYAN_ADAMS_OYO_DUO_BLACK