(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

KALDEWEI zahajuje rok 2024 umyvadlovou ofenzívou Nové designy a ještě více rozměrů – to je záruka perfektních umyvadlových řešení pro jednotlivce, hotely i developerské projekty

KALDEWEI, Ahlen, leden 2024 – KALDEWEI nezůstává stát na jednom místě. Důkazem je zejména neustále se vyvíjející a rostoucí sortiment produktů této značky. A tak i v roce 2024 můžeme očekávat spoustu novinek: Odborník na koupelnová řešení bez plastů vstupuje do nového roku s působivou ofenzívou v oblasti umyvadlových řešení. Portfolio KALDEWEI z recyklovatelné smaltované oceli nyní doplňují ušlechtilé umyvadlové mísy a praktická vestavná umyvadla ve 13 barvách. Nová umyvadlová řešení v maximální míře vycházejí z požadavků zákazníků a oslovují jak soukromé stavitele, tak komerční zákazníky z hotelové branže nebo z klasických developerských projektů.

Ambice být středem pozornosti v každé koupelně má nová umyvadlová mísa KALDEWEI Avellino. Jemný materiál ve spojení se štíhlou siluetou jí propůjčuje nádech elegance a lehkosti. Ušlechtilá smaltovaná ocel nechává KALDEWEI Avelino zazářit ve 13 různých barvách a zaručuje navíc vysokou hygieničnost a komfort při mytí. Umyvadlová mísa bez obsahu plastů je dostupná ve třech velikostech a své uživatele nadchne obzvláště dlouhou životností a stoprocentní recyklovatelností. Díky těmto vlastnostem je ideální pro soukromé koupelny i exkluzivní hotelové prostory, jejichž stavitelé se vyhýbají plastům ve snaze minimalizovat svou ekologickou stopu.

Nová řada pro developerské projekty

Nová vestavná umyvadla KALDEWEI Object R a KALDEWEI Object Q představují první volbu pro osoby s rozhodovací pravomocí v oblasti hotelnictví a výstavby developerských projektů. Díky odolnému povrchu ze smaltované oceli s dlouhou životností se řada umyvadel Object stává doslova nezbytností v moderních koupelnách pro hotelové hosty nebo v silně frekventovaných veřejných sanitárních zařízeních. Dvě designové řady nabízejí flexibilní možnosti plánování: kulatý „Object R“ se vyznačuje měkkými, spíše femininními křivkami, zatímco obdélníkový „Object Q“ má spíše klasický charakter. Produkty z této série lze velice snadno instalovat díky zápustnému okraji. Vestavná umyvadla působí harmonicky a vyváženě v kombinaci s jakýmikoliv povrchy desky i materiály nosné konzole.

Ještě více volnosti při navrhování kvalitní mycí plochy nabízejí osvědčené mísy Miena a Nueva, které jsou nyní dostupné v dalším novém rozměru. Díky tomu si mohou stavitelé a investoři vybrat z ještě větší škály modelů umyvadel KALDEWEI.

Umyvadla KALDEWEI ze smaltované oceli jsou dobrou volbou nejen z hlediska kvality a odolnosti. Trefou do černého jsou i v otázce udržitelnosti, protože jejich materiál – spojení oceli a skla – neobsahuje žádné plasty a je vyroben z čistě přírodních surovin, takže lze umyvadla na konci jejich dlouhého životního cyklu opět ze 100 % vrátit do koloběhu materiálů.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  50 MB
Text
docx  |  558 KB

4 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

01_KALDEWEI_Avellino


4 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

02_KALDEWEI_Avellino


5 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

03_KALDEWEI_Avellino_Schwarz


5 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

04_KALDEWEI_Avellino_Alpinweiß_matt


5 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

05_KALDEWEI_Avellino_Schwarz_matt


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

06_KALDEWEI_Avellino_CoolGrey30


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

07_KALDEWEI_Avellino_CoolGrey70


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

08_KALDEWEI_Avellino_CoolGrey90


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

09_KALDEWEI_Avellino_WarmBeige20


4 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

10_KALDEWEI_ObjectQ


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

11_KALDEWEI_ObjectQ


4 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

12_KALDEWEI_ObjectR


3 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI

13_KALDEWEI_ObjectR