(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail

Výrobky KALDEWEI e15

EK01 STOOL

STOLIČKA / STOOL DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK01 STOOL S důrazem na čisté geometrické tvary a řemeslné detaily se tvůrci inspirovali tradičním zpracováním dřeva a vytvořili stoličku STOOL pro sezení nebo odkládání věcí určenou pro koupelny a ostatní obytné prostory. S hravou a vyváženou geometrií se dvě šikmo provedené nohy nahoře spojují v oblasti sedáku a vytvářejí tak charakteristický tvar, který je rovněž sjednocujícím prvkem celé kolekce. Stolička z masivního dřeva dubu evropského je k dostání ve dvou různých výškách a vyrábí se ručně ve specializované výrobně v Německu.

EK02 BENCH

LAVICE / BENCH DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK02 BENCH Lavice BENCH, charakteristická svým výrazným vzhledem, představuje spojení tradičního zpracování dřeva a jasně definovaného tvaru. Nabízí velkorysou plochu k sezení a odkládání. S hravou a vyváženou geometrií se dvě šikmo provedené nohy nahoře spojují v oblasti sedáku a vytvářejí tak charakteristický tvar, který je rovněž sjednocujícím prvkem celé kolekce. Umístěna u zdi nebo volně v prostoru je tato lavice místem určeným k odpočinku nebo odkládací plochou. Lze ji využít jak v koupelně, tak v dalších místnostech bytu či domu. Lavice z masivního dřeva dubu evropského se vyrábí ručně ve specializované výrobně v Německu.

EK03 TRIPOD

VĚŠÁK NA RUČNÍKY / TOWEL RACK DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK03 TRIPOD Všestrannost a dynamičnost charakterizují tento věšák na ručníky TRIPOD, který díky svému tvaru nabízí fascinující možnosti využití. Umístěn u zdi nebo volně v prostoru, poskytuje díky svému trojúhelníkovému půdorysu velkou stabilitu a lze jej využít jako věšák na ručníky nejrůznějších velikostí. TRIPOD se vyrábí ze dřeva dubu evropského ve specializované výrobně v Německu.

EK04 BRIDGE

VANOVÁ POLIČKA / BATHTUB BRIDGE DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK04 BRIDGE Tato hravá vanová polička je nepostradatelným společníkem při koupání. Je opatřena kulatým výřezem a umožňuje snadnou manipulaci a uložení ručníku v pohodlném dosahu. Bezpečné umístění vanové poličky na výrobcích KALDEWEI, které jsou všechny vyrobeny ze smaltované oceli, umožňuje diskrétní magnet. Vyrobena ve specializované výrobně z masivního dřeva dubu evropského, nabízí vanová polička pohodlné a funkční řešení pro ještě příjemnější zážitek z koupání.

EK05 BASE

KOUPELNOVÁ PŘEDLOŽKA / FOOT BOARD DESIGN: STEFAN DIEZ

EK05 BASE Dřevěná koupelnová předložka BASE je vysoce funkční výrobek příjemného tvaru, který přináší teplo do koupelen. S mimořádnou tloušťkou materiálu a tradičním provedením spojovacích prvků završuje BASE zážitek z koupání a je estetickým doplňkem v koupelně. Díky konstrukci spodních lišt se předložka „vznáší“ nad podlahou, což umožňuje cirkulaci vzduchu a lepší vysoušení dřeva. BASE se vyrábí ze dřeva dubu evropského ve specializované výrobně v Německu.

EK06 POCKET

ODKLÁDACÍ KAPSA / POUCH DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK06 POCKET POCKET z pravé měkké kůže je velkorysá odkládací kapsa hravého designu opatřená povrchem odpuzujícím vodu a neviditelným magnetem. POCKET lze proto snadno připevnit přímo na koupací vany nebo umyvadla ze smaltované oceli od KALDEWEI. Udržitelným způsobem vyčiněnou kůži dodala firma Sorensen a je dostupná v barvách Ecru a Elephant.

EK07 LOOP

PÁSKA NA RUČNÍK / TOWEL STRAP DESIGN: STEFAN DIEZ, 2023

EK07 LOOP Chytrým a praktickým řešením, jak udržet srolovaný ručník na místě, je LOOP, měkká kožená páska. Jako flexibilní podložka pod hlavu nabízí LOOP pohodlí a díky neviditelnému magnetu je možné ji připevnit přímo na smaltované vany od KALDEWEI. Udržitelným způsobem vyčiněnou kůži dodala firma Sorensen a je dostupná v barvách Ecru a Elephant.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Všechny obrázky
zip  |  7 MB
Text
docx  |  3 MB

2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

08_TRIPOD.jpg


2 MB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

09_BASE.jpg


867 KB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

10_BENCH.jpg


732 KB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

11_LOOP.jpg


871 KB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

12_POCKET.jpg


482 KB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

13_STOOL_1.jpg


696 KB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

14_BRIDGE.jpg


778 KB

Obrazový materiál: KALDEWEI-e15

BRIDGE.jpg