Stylová produktová novinka v Hotelu Seegarten – Umyvadla KALDEWEI Nueva z pera designéra Wernera Aisslingera

KALDEWEI, Ahlen, květen 2022. – Hotel Seegarten ve Sundern je absolutní top adresa, pokud jde o exkluzivní dovolenou v Sauerlandu. Dům televizního šéfkuchaře Olafa Baumeistera představuje kulturu bydlení a stolování na špičkové úrovni. To platí také pro celou hotelovou architekturu, pro kterou zvolili stavitelé a jeho tým jen ty nejlepší partnery, aby vytvořili prostředí plné pečlivě vybraného moderního nábytku a luxusních interiérů. Aby propůjčil také designu koupelen v celém domě kvalitní profil, vsadil hoteliér Olaf Baumeister na KALDEWEI. Kromě 14 koupacích van Centro Duo nabízí Hotel Seegarten skutečnou designovou novinku. Ve 49 koupelnách pro hosty se použili první umyvadlové mísy Nueva z pera Wernera Aisslingera. 

Designérovi Werneru Aisslinger se podařilo umyvadlovým mísám z cenné smaltované oceli propůjčit jedinečný akcent. Nueva okouzluje čistým, základním tvarem jako protipólem stále komplexnějšího světa. Výrazné přesazení kontur nového designu propůjčuje umyvadlové míse klidnou přesnost, která ji již nyní předurčuje k tomu, aby se stala klasikou zítřka. Jako dovršení získá návrh ocenění Red Dot Award, který se bude udělovat koncem června 2022. Hotel Seegarten je celosvětově první hotel, který zakoupil tyto nové umyvadlové mísy ještě před oficiálním zahájením prodeje.

„Zvláštností našeho hotelu Seegarten je, že tradičně volíme celý interiér regionálně a udržitelně: Od hliněné omítky na zdi přes drobnosti, jako jsou vypínače a kabely, až po koupelnové předměty vyrobené ze smaltované oceli. To se neuvěřitelně líbí nejen našim dodavatelům, ale samozřejmě také našim hostům, kteří milují příběhy, které se za produkty skrývají“, vypráví hrdě hoteliér Olaf Baumeister. Umyvadlové mísy Nueva s výrazným a jasně definovaným designem jsou vyrobeny z recyklovatelné smaltované oceli a jsou vhodné pro luxusní hotelové koupelny a wellness, stejně jako pro exkluzivní soukromé lázně a veřejné prostory. Model je dostupný ve všech běžných sanitárních barvách, jakož i odstínech Coordinated Colours Collection. Tak může Nueva již brzy propůjčovat stylové koupelnové momenty nejen sauerlandské idylce na Sorpesee.
 

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

Text
docx  |  2 MB
Všechny obrázky
zip  |  21 MB

2 MB

Nueva okouzluje čistými a základními tvary z udržitelné smaltované oceli.

01_KALDEWEI_Seegarten.jpg


4 MB

Moderní design umyvadlové mísy Nueva od Wernera Aisslingera ladí v koupelně pro hosty s koupací vanou Centro Duo od KALDEWEI.

02_KALDEWEI_Seegarten.jpg


3 MB

V hotelu a restauraci Seegarten spojuje Olaf Baumeister své největší vášně: experimentování s přírodními surovinami v kuchyni a svůj hotel zařizovat výrazným a zároveň udržitelným vybavením, jako je například od KALDEWEI.

03_KALDEWEI_Seegarten.jpg


2 MB

V hotelu v Sundern se potkávají turisté na dlouhodobou dovolenou, krátkodobé pobyty a obchodní cesty, aby se nechali hýčkat prvotřídním designem, mistrovskými kulinářskými díly a lázněmi pod širým nebem.

04_KALDEWEI_Seegarten.jpg