(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail
Umyvadla KALDEWEI obdrží čtyři vyznamenání za design

Umyvadla KALDEWEI obdrží čtyři vyznamenání za design

Ahlen, červenec 2015. – Celkem čtyřmi vyznamenáními Iconic Awards 2015 oceňuje Rada pro design jedinečnou kvalitu designu nových umyvadel KALDEWEI. Kromě řady umyvadel Centro byla jako „Winner“ vyznamenána přesvědčivá kompletní řešení KALDEWEI Cono a Puro, kterou tvoří umyvadlo, smaltovaná extra plochá sprchová vanička a koupací vana. Zvláštní uznání obdržela řada výrobků Silenio, ztvárněná designérkou Anke Salomon: Umyvadlu a koupací vaně se dostalo prestižního označení „Best of Best“.

„Máme velkou radost z toho, že naše koupelnová řešení ze smaltované oceli KALDEWEI u poroty Iconic Awards zabodovala hned několikrát. Tato vyznamenání odrážejí naše vysoké designové nároky a úsilí o vytvoření jednotného řešení pro koupelny,“ říká Arndt Papenfuß, vedoucí oddělení marketingu u KALDEWEI, a dodává: „S umyvadly ze smaltované oceli otevírá KALDEWEI novou kapitolu utváření koupelen: Od koupací vany přes extra plochou sprchovou vaničku až po umyvadlo lze nyní celou koupelnu vybavit v uceleném designovém pojetí, jednotném materiálu a ve stejné kvalitě“.

Udílení cen se uskuteční 5. října 2015 v pinakotéce moderního umění v Mnichově. Ceny Iconic Awards uděluje Rada pro design, která již více než 60 let podporuje designové kompetence výrobců a je považována za jedno z nejdůležitějších center na světě, zabývajících se otázkami designu. Renomovaná cena oceňuje komplexní a konzistentní uvedení výrobků na trh v oblasti stavitelského umění – v architektuře, stavebnictví, realitní branži i v průmyslové výrobě. Kromě estetičnosti soutěžících výrobků posuzuje nezávislá porota také další kritéria jako je bezpečnost, udržitelnost a ekologická únosnost.

Zdroj: Franz KALDEWEI GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

KALDEWEI PR Iconic Awards CZ
doc  |  2 MB
KALDEWEI Iconic Award cmyk
zip  |  11 MB
DIN A4
6 MB

Umyvadlo na desku Silenio a koupací vana Silenio. Umyvadlo a koupací vana ze série Silenio se vyznačují smyslně moderními tvary: Měkký, organický vnitřní tvar umyvadla Silenio přechází v úzký, precizní okraj, a dokonale tak navazuje na přirozeně plynulé ztvárnění linií koupací vany Silenio. Tento harmonický design obdržel od poroty Iconic Awards 2015 prestižní označení „Best of Best“.

Source: © KALDEWEI  |  1_KALDEWEI_Silenio_klein.jpg

> DIN A4
4 MB

Řešení koupelen Cono a Puro obdržela vyznamenání „Iconic Award 2015 – Winner“ v kategorii „Product“. Nová umyvadla ze smaltované oceli vždy navazují na charakteristické designové rysy extra plochých sprchových vaniček a koupacích van, a tak umožňují harmonické ztvárnění koupelen v jednotném tvarovém pojetí i materiálu.

Source: © KALDEWEI  |  2_KALDEWEI_Cono_klein.jpg

< DIN A4
2 MB

Umyvadlo Centro ve vestavném provedení. Umyvadlo KALDEWEI Centro charakterizuje geometrie kruhu: Za tento nadčasový design obdrželo vyznamenání „Iconic Awards 2015 – Winner“. Nová umyvadla ze smaltované oceli KALDEWEI lze pořídit v rozličných rozměrech a kromě toho přesvědčují mnohostrannými možnostmi vestavby.

Source: © KALDEWEI  |  3_KALDEWEI_Puro_klein.jpg

< DIN A4
3 MB
< DIN A4
25 KB
< DIN A4
24 KB