(CZ)
Tisk
Aktuálně
Detail
Uvolnění trochu jinak: Koupelová vana jako relaxační lehátko

Uvolnění trochu jinak: Koupelová vana jako relaxační lehátko

Ahlen, červenec 2011. – Vykoupat, natřít krémem a hotovo – tímto relaxace v koupelové vaně dosud končí, přestože se koupelna stále více stává díky cennému a vzácnému vybavení oázou designu pro regeneraci a péči o tělo a duši. Atmosféra zklidnění je nyní optimálně doplněna estetickým relaxačním lehátkem značky KALDEWEI, které koupelovou vanu rázem promění v místo pro odpočinek. Relaxační lehátko značky KALDEWEI vytváří pohodlné a zároveň stylové prostředí designu nejvyšší kvality a výrazně tak stimuluje chuť na smyslný koupelový zážitek.

Lehátko se skládá ze tří ručně šitých polštářových prvků z kvalitní kůže. Tento materiál odpuzující vodu se již léta osvědčuje na exkluzivních jachtách. Prvky relaxačního lehátka KALDEWEI je možné použít jak v kombinaci, tak jednotlivě. Pomocí patentek je možné polštáře vzájemně propojit ve velkorysou plochu, která se připevněna v rozích rozprostírá přes celou vanu a s dalším polštářem se stává místem vyzývajícím k relaxaci.

Samostatný prvek je možné přes vanu položit jako koupelový můstek, díky kterému jsou knihy, časopisy a nápoje při koupeli vždy pohodlně po ruce. Prvky relaxačního lehátka se rovněž mohou použít jako sedátko, díky němuž je možné se v naprostém uvolnění věnovat péči o tělo. Na výběr jsou čtyři rozdílná barevná provedení, která umožní přizpůsobit se individuálnímu ztvárnění prostoru: antracitová, béžová, karmínově červená a čokoládová.

Díky mimořádné kombinaci funkčnosti, estetiky a trvalé kvality přesvědčilo relaxační lehátko také porotu renomované soutěže iF International Forum Design a zajistilo podniku KALDEWEI z německého Ahlenu ocenění iF product design award 2011, které je již jeho 61. cenou za design.

Od roku 1953 je „iF product design award“ považováno za značku vyznamenávající dobré ztvárnění. Letos se o uznávané ocenění ucházelo celkem 1121 účastníků ze 43 zemí s 2756 výrobky rozřazenými do 16 kategorií.

doc cz PM Relax Lounger
doc  |  1 MB
KALDEWEI Relaxliege
zip  |  2 MB
KALDEWEI Relaxliege Detail
zip  |  3 MB
KALDEWEI Relaxliege Karminrot
zip  |  2 MB
KALDEWEI Relaxliege Anthrazit
zip  |  1 MB
DIN A4
3 MB

Relaxační lehátko KALDEWEI na vaně zapuštěné do podlahy

Source: © KALDEWEI  |  press_A_Entspannung_Relaxliege_Herbststimmung.jpg

< DIN A4
3 MB

Relaxační lehátko KALDEWEI – detail

Source: © KALDEWEI  |  press_A_Entspannung_Relaxliege.jpg

< DIN A4
4 MB

Relaxační lehátko KALDEWEI – karmínově červená

Source: © KALDEWEI  |  press_A_Entspannung_Relaxliege_Detail.jpg

> DIN A4
6 MB

Relaxační lehátko KALDEWEI – antracitová

Source: © KALDEWEI  |  press_A_Entspannung_Relaxliege_Karminrot.jpg

> DIN A4
4 MB