1. Výrobky

INOVACE
KALDEWEI 2022

Přidejte se k nám na cestě do srdce KALDEWEI a zažijte v našem novém filmu o výrobě, jak vznikají naše koupelnové objekty z ušlechtilé smaltované oceli. Anebo nás digitální cestou navštivte a prohlédněte si naše novinky formou virtuální prohlídky čerstvě přestavěného centra KALDEWEI Iconic World.

Těšíme se na Vás!

Superplan Zero

 

 

NEXSYS

Hightech se setkává s nejčistší estetikou. Rychleji a snadněji si extra plochou sprchovou vaničku v úrovni podlahy v moderním žlabovém designu ani nelze pořídit.

Nové barvy

S novou kolekcí Coordinated Colours a stylovými barvami Trend Colours ponoříme naši hodnotnou smaltovanou ocel KALDEWEI do ušlechtilých barev.

3D PLÁNOVAČ KOUPELNY

Začněte s plánováním koupelny v pohodlí domova a využijte online plánovač koupelny KALDEWEI.

Nové umyvadlové mísy

Umyvadlová mísa je výjimečným designovým prvkem v koupelně. Náš sortiment jsme pro Vás rozšířili o dvě nádherné mísy.

Volně stojící koupací vany

S volně stojící koupací vanou se Vaše koupelna promění v koupelnu snů. S našimi dvoubarevnými modely bude koupelna ještě individuálnější.

Řada CAYONO

CAYONO představuje ekonomické designové řešení pro koupelny. Kvalita bez kompromisů se setkává s atraktivním poměrem ceny a výkonu.

Virtuální prohlídka

Zažijte novinky KALDEWEI pro rok 2022 a připojte se k nám na virtuální prohlídce našeho KALDEWEI Iconic World. Toto školicí a prezentační středisko jsme pro Vás přestavěli a obnovili. Těšte se na produktové novinky a pokochejte se pohledem na kompletně přepracovanou paletu barev a naše stylové barevné odstíny Trend Colours. Kromě toho tu na Vás čeká ještě několik překvapení. Přejeme Vám mnoho zábavy! 

 

Objevit právě teď

Nový film o výrobě