(CZ)
scroll

Produktové novinky

Těší nás, že vám u příležitosti veletrhu ISH 2023 můžeme představit naše produktové novinky a inovace. I tentokrát KALDEWEI spolupracoval s renomovanými designéry a ve všech segmentech – u umyvadel, sprch, koupacích van, příslušenství a doplňků – nabízí neotřelá řešení pro exkluzivní koupelny, jejichž krásu lze vnímat všemi smysly a které jsou rovněž komfortní a uživatelsky přívětivé. Můžete se těšit na fantastické špičkové produkty a ponořit se spolu s námi do světa Luxstainability®.

SPOJENÍ DESIGNÉRSKÉHO UMU A PROFESIONALITY KOUPELNOVÝCH SPECIALISTŮ

KALDEWEI představuje revoluční novinky s nevšedním designem a udržitelná koupelnová řešení. Mezi mimořádně atraktivní produkty patří nová sprchová řešení od KALDEWEI. Jako odborník na sprchy v úrovni podlahy představuje KALDEWEI své první žlabové profily navržené studiem Aisslinger s patentovaným ovládacím mechanismem. SUPERPLAN, klasika mezi sprchovými vaničkami v úrovni podlahy, prodělal facelift. Díky inovativním úpravám povrchu a exkluzivním barvám se umyvadlové mísy proměnily ve skutečný designový skvost. V segmentu koupacích van přichází KALDEWEI s modelem MEISTERSTÜCK OYO DUO, který navrhl Stefan Diez a jenž získal ocenění German Design Award. Širokou škálu novinek prezentovaných na ISH završují odpovídající doplňky a příslušenství, rozšíření palety rozměrů a rafinovaná montážní řešení, která specializovaným řemeslníkům ještě více usnadní instalaci výrobků KALDEWEI.

Návštěvníci veletržního stánku KALDEWEI se mohou seznámit s revolučními produktovými novinkami se špičkovým designem a také se do hloubky seznámit s dalším tématem veletrhu ISH s vysokou společenskou a ekonomickou důležitostí, kterým je: udržitelnost. Představí se zde aktuální řešení z limitované edice nature protect, vyrobené z oceli se sníženými emisemi CO2, která jsou důležitou součástí konceptu Luxstainability®. Kromě toho KALDEWEI spolu s WWF Německo informuje o nových iniciativách v boji proti plastovému odpadu a za lepší životní prostředí.

 

KALDEWEI FLOW

Návrh designu: Studio Aisslinger

Kvalitní designové sprchové žlaby jsou vysoce funkční součástí koupelen, která zároveň spolehlivě upoutá pozornost. Objevte KALDEWEI FLOWLINE ZERO s mechanismem Click’n clean®, náš klenot CRYSTAL nebo sprchový profil s rekuperací tepla.

 

Zjistit více

SUPERPLAN

Klasika v novém designu

V 90. letech byla uvedena na trh jako první sprchová vanička v úrovni podlahy od KALDEWEI a následně se jí prodaly miliony kusů – SUPERPLAN je klasikou mezi moderními extra plochými sprchovými vaničkami. V pozměněném designu, s přístupem v úrovni podlahy ze dvou stran a ve všech rozměrech se stejně úzkými bočními okraji, zaručuje nová vanička SUPERPLAN nadčasový vzhled pro trendové koupelny. Nově pojatá klasika od KALDEWEI s ostrými hranami a čistými liniemi přináší nyní do koupelen moderní design.

Při přepracování designu jsme zůstali věrni své filozofii a z nejlepšího udělali ještě lepší. Na základě požadavků trhu jsme optimalizovali montážní výšku a snížili ji na 2,5 cm, což je přibližně polovina v porovnání s původním designem. Odtok v rohu sprchové vaničky zaručuje u všech modelů a rozměrů ideální polohu vhodnou pro různá umístění přípojky vody. Díky úpravě okrajové plochy nabízí SUPERPLAN velkorysou, zcela rovnou plochu pro stání a větší prostor pro pohyb.

 

 

K přehledu

Meisterstück OYO DUO

Návrh designu: Stefan Diez

KALDEWEI MEISTERSTÜCK OYO DUO je mistrovské dílo německých inženýrů vyrobené ze smaltované oceli ve zcela novém, oválném tvarovém pojetí. Koupací vana navržená Stefanem Diezem je půvabnou designovou skulpturou, která se harmonicky začleňuje do interiéru koupelny, jako by plula prostorem a téměř se chystala vzlétnout. Dvoustěnná vana inspirovaná designem japonského porcelánu zaujme svými minimalistickými organickými liniemi a elegantní funkčností. Vnitřní tvar KALDEWEI MEISTERSTÜCK OYO DUO nabízí díky dlouholetým zkušenostem KALDEWEI nejvyšší komfort při ležení ve vaně a současně možnost ekologicky šetrného přístupu ke spotřebě vody. Vnější tvar vany ztělesňuje představu elegance, lehkosti a přirozenosti. Design připomíná jakousi fotografickou momentku, jež zachycuje tvar volně plující prostorem právě ve chvíli, kdy se dotkl země. Jako by se stále vznášel a současně byl plný napětí. Stává se tak výrazem respektu k použitému materiálu.

Pro větší flexibilitu při zařizování interiéru je volně stojící koupací vana MEISTERSTÜCK OYO DUO k dispozici v pestré škále barev kolekce KALDEWEI Coordinated Colours.

 

Více o designu

 

Ke konfigurátoru

Stefan Diez

 

Zcela nové, oválné tvarové pojetí z udržitelné smaltované oceli jako mistrovské dílo německých inženýrů.

DIEZ OFFICE navrhuje a vyvíjí výrobky pro každodenní použití s mimořádným zřetelem na využití potenciálu cirkulární ekonomiky.

Volně stojící koupací vana KALDEWEI OYO DUO navržená Stefanem Diezem je půvabnou designovou skulpturou, která se harmonicky začleňuje do interiéru koupelny, jako by plula prostorem a téměř se chystala vzlétnout.

Dvoustěnná vana inspirovaná designem japonského porcelánu zaujme svými minimalistickými organickými liniemi a elegantní funkčností.

Umyvadlové mísy s extravagantním designem

Exploze barev a inovativní povrchy pro individualisty

Vyšší nebo zvláštní nároky na design uspokojí nové varianty povrchů KALDEWEI. Speciální exkluzivní barevné tóny jako Deep Greenery nebo Ruby Rouge, dvoubarevná nebo metalická provedení a zvláštní dekory dodávají umyvadlovým mísám extravagantní vzhled v osvědčené kvalitě materiálu smaltovaná ocel KALDEWEI. Rozmanitá provedení s oslnivými názvy jako Paint Poetry nebo Misty Morning propůjčují umyvadlovým mísám individuální charakter a proměňují je v kultovní objekty. Opravdový zlatý hřeb koupelny pro náročné milovníky designu!

 

Vyberte si design, který se vám nejvíce líbí! Prostřednictvím hlasování jste mohli na veletrhu rozhodnout, který z unikátních kreativních designů bude vyroben jako limitovaná edice. Jako poděkování jsme vylosované účastníky odměnili atraktivními cenami z kolekce umyvadel KALDEWEI.

 

Poznejte všechny novinky naživo

KALDEWEI na ISH 2023 ve Frankfurtu

 

Invisible Grip

INVISIBLE GRIP je revoluční povrch, který poskytuje vynikající stabilitu při stání a současně uspokojí vysoké nároky na estetiku. INVISIBLE GRIP optimalizuje protiskluzovost při použití vody a mýdla a chůzi naboso. V suchém stavu je povrch stále zářivé lesklý a lze jej velmi snadno čistit. Při našlapování na mokrý smaltovaný povrch poskytuje téměř neviditelná mikrostruktura více stability. Toto opticky krásné řešení lze aplikovat na ušlechtilý smaltovaný povrch extra plochých sprchových vaniček a koupacích van v barvě alpská bílá.

 

Rozšíření palety rozměrů CAYONOPLAN

V segmentu extra plochých sprchových vaniček rozšiřuje KALDEWEI u modelu CAYONOPLAN rozměrovou škálu o 11 nových rozměrů od velikostí 90 × 80 cm po rozměr 160 × 100 cm. Reaguje tím na rostoucí poptávku zejména po velkých extra plochých sprchových vaničkách. Veškeré příslušenství, všechny barvy i typy povrchů jsou samozřejmě dostupné i pro nové modely. K dostání budou tyto modely na konci letošního roku.

 

 

*dle našich platných záručních podmínekrantie