+++    15 - 21 April 2024    +++    KALDEWEI „Bath[o]philia“ at Fuorisalone    +++    Milan, Via Durini 24, Casa Flash Art    +++

(CZ)
Výrobky
Invisible Grip

INVISIBLE GRIP


Optimalizovaná stabilita při stání – pro ještě bezpečnější pohyb ve sprše

Ve sprše se chceme pohybovat bezpečně a uvolněně.

Proto je důležité, abychom mohli povrchu stabilnímu pro stání plně důvěřovat.

 

INVISIBLE GRIP je revoluční povrch, který poskytuje vynikající stabilitu při stání a současně uspokojí vysoké nároky na estetiku. INVISIBLE GRIP optimalizuje protiskluzovost při použití vody a mýdla a chůzi naboso. V suchém stavu je povrch stále zářivé lesklý a lze jej velmi snadno čistit. Při našlapování na mokrý smaltovaný povrch poskytuje téměř neviditelná mikrostruktura více stability. Toto opticky krásné řešení lze aplikovat na ušlechtilý smaltovaný povrch extra plochých sprchových vaniček a koupacích van v barvě alpská bílá.

 

Optimální stabilita při stání

Brilantní lesk

Snadné čištění

 

LGA Bautechnik potvrzuje Invisible Grip od KALDEWEI protiskluzové vlastnosti do úhlu sklonu nejméně 24° (klasifikační stupeň C) dle DIN 16165 – dodatek A. 30 let s ochranou proti uklouznutí.

 

K protokolu o zkoušce

 

Luxstainability® od KALDEWEI je synonymem bezpečí bez kompromisů, radosti z ušlechtilých výrobků a snadného hygienického čištění. Luxus je, když se nemusíte rozhodovat mezi designem, funkčností a udržitelností.

 

Užívejte si koupele ve vaně s dokonale hladkým a na dotek příjemným povrchem INISIBLE GRIP – pro více důvěry, bezpečí a radosti.

Výhody ve videu:

[Translate to Tschechisch:]