• Výrobky
  • Koupací vany

KOUPACÍ VANY. NEJKRÁSNĚJŠÍ
MÍSTA RELAXACE A ODPOČINKU.

Koupání v dnešní době neslouží jen k provádění hygieny, ale také k odpočinku, a přináší pocit komfortu i fyzickou a duševní relaxaci. Proto nabízejí koupací vany KALDEWEI něco víc, než běžné koupací vany. Splňují tak nejvyšší nároky na design a kvalitu.

keyvisual backgroundkeyvisual

KOUPACÍ VANY V NEJLEPŠÍ FORMĚ

Koupelny splňují individuální požadavky, pokud jde o velikost prostoru, členění a plánování koupelny. Pro malé a velké koupelny, pro jednu nebo dvě osoby, v hranatém či oválném provedení – koupací vany KALDEWEI proměňují díky svému stylovému designu a nejkvalitnějším materiálům každou koupelnu v místo skutečné relaxace.

INDIVIDUÁLNÍ POVRCHY PRO VAŠI KOUPACÍ VANU.

Už tak perfektní volbu je možné ještě zdokonalit.

BARVY A ORNAMENTY PRO KOUPACÍ VANY

Je důležité, aby se koupací Produkty KALDEWEI hodily pro všechna ztvárnění koupelen, proto je nabízíme ve 12 matných tónech a 5 sanitárních barvách. Volba barvy tak jistě neponechá žádné přání nesplněné. Dokonce i pro koupací vany bez zvláštní výbavy nabízí KALDEWEI více prostoru pro individualitu v podobě ornamentu z drobných lilií. Ornament v decentních šedých tónech je natrvalo vypálen do smaltované oceli KALDEWEI a vyznačuje se dlouhou životností.

VÍCE

KOMFORT A BEZPEČÍ

Se zvláštní výbavou KALDEWEI se koupání mění v relaxaci a potěšení. Madla estetických tvarů poskytují ještě více bezpečí a jsou přizpůsobena designu rozličných modelů van. Protiskluzové úpravy povrchu Antislip a celoplošný Antislip propůjčují při vstupu do vany bezpečí a důležitou stabilitu a jsou bodově nebo celoplošně spojeny se smaltovanou ocelí. A aby účinek relaxace vydržel i po koupání, usnadňuje Perl-Effekt čištění vany. Díky této úpravě povrchu klouže voda po povrchu smaltované oceli a odnáší s sebou vápenaté částice a nečistoty. K čištění se použije vlhký hadřík bez agresivních čisticích prostředků.

VÍCE

POSLOUCHEJTE A POCIŤUJTE HUDBU SE SOUND WAVE

Nový SOUND WAVE od KALDEWEI je inovativní audiosystém pro koupelny, jež využívá vanu - ať již naplněnou vodou nebo prázdnou - jako kvalitní rezonanční těleso. Komponenty SOUND WAVE včetně přijímače Bluetooth® jsou namontovány na vaně tak, aby zůstaly skryty. Zcela mimořádným zážitkem je neobyčejná hra zvuků pod vodou. Ponořte se pryč od všedního dne - se SOUND WAVE.

VÍCE

OSVĚTLENÍ PRO KOUPACÍ VANY

Decentní osvětlení a relaxační hudba umocňují příjemné pocity z uvolňující koupele. Volitelně v podobě bílého nebo barevného spektrálního světla vyčarují LED světlené zdroje působivé světelné efekty a dokonale završí účinky koupelnového audiosystému SOUND WAVE.

VÍCE

RELAXAČNÍ LEHÁTKO A POLŠTÁŘ - KOUPÁNÍ A RELAXACE

S relaxačním lehátkem se koupelna rázem změní v místo pro odpočinek. Jeho kvalitní, ručně šité polstrování a zaoblený polštář umožňují zaujmout ve chvílích odpočinku příjemnou polohu těla vsedě i vleže. Díky svému promyšlenému členění na tři díly může lehátko sloužit rovněž jako praktická odkládací plocha nebo zakrytí vybraných koupacích van KALDEWEI. A díky jedinečnému vzhledu materiálu se přitom člověk cítí jako na palubě elegantní jachty.

VÍCE

SMALTOVANÁ OCEL

Smaltovaná ocel KALDEWEI – neodlučitelné spojení robustní oceli a odolného skla, kde přednosti obou materiálů přecházejí v ideální symbiózu. A navíc nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI přináší trvalou hodnotu, která je stále znovu oceňována.

UDRŽITELNOST

Výrobky pro koupelny KALDEWEI jsou 100% recyklovatelné. Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

30 LET ZÁRUKY*

V krásné koupelně bychom chtěli strávit celý čas světa: dnes, zítra, a klidně pokud chcete, také za 30 let. To vám zaručí nadčasový design a naše smaltovaná ocel KALDEWEI s přesně tak dlouhou zárukou.

ZNAMENITÉ: NAŠE KOUPACÍ VANY

Red Dot Award

iF Product Design Award

Good Design

German Design Award

NAŠI DESIGNÉŘI.

Sottsass Associati

K přehledu výrobků

Phoenix Design

K přehledu výrobků

*dle našich platných záručních podmínek