(CZ)
Výrobky
Koupací vany

Koupací vany
od KALDEWEI

Koupací vany KALDEWEI dokáží proměnit jakoukoliv koupelnu v oázu odpočinku. U nás najdete perfektní koupací vanu pro malé koupelny, pro velké koupelny, koupací vanu pro dva, koupací vany pro rohovou montáž nebo volně stojící vanu. Jejich velká tvarová rozmanitost a mnoho variant vybavení umožňuje vytvořit vaši individuální vanu snů.


Ať se již rozhodnete pro jakoukoliv vanu: Nadčasově elegantní design a ušlechtilý materiál najdete u každé koupací vany od KALDEWEI.
 

Modely

Filtr

Varianty montáže
Rozměry
Číslo modelu
Vlastnosti výrobku
Segment
Barvy

Která koupací vana je nejlepší?

Modelů koupacích van je stejně jako písku v moři. Nejlepší koupací vana je však ta, která je nejdokonaleji přizpůsobena vám, vašim přáním a vaší koupelně. Protože každý člověk je jiný, stejně jako každá koupelna je jiná. A tak jak jsou lidé odlišní a koupelny rozdílné, musejí být i koupací vany zcela individuální, aby se staly ztělesněním pohody.

Abyste pro sebe mohli najít tu nejlepší vanu, nabízíme vám velký výběr koupacích van nejrůznějších tvarů a velikostí.

Jakou velikost koupací vany vybrat?

Velmi často panuje nejistota, pokud jde o výběr velikosti koupací vany. Velikost koupací vany vyberete nejlépe podle toho, kolik místa máte v koupelně k dispozici a také podle toho, jak jste vysocí nebo jak vysoké jsou osoby, které budou vanu používat. Jaká koupací vana se hodí pro jakou výšku postavy? K zodpovězení této otázky se často doporučuje změřit tělo a určit tzv. zalomenou míru, tj. v sedě změřit délku mezi chodidlem a sedem těla (= délka dna) a mezi sedem těla a rameny (= sedací výška). Výsledek vám však poskytne pouze přibližnou orientaci, pokud jde o rozměry vaší vany. Koneckonců, pokud chceme relaxovat, nesedíme rovně, ale pohodlně ležíme ve vaně. Pokud chcete zcela přesně zjistit, která koupací vana má pro vás ideální velikost, navštivte nejlépe vzorkovnu koupelnového vybavení s koupacími vanami KALDEWEI. Zde dostanete nejlepší možné rady a v případě potřeby si můžete do vystavených van i lehnout.

 

Ať už velká nebo malá koupací vana: U nás najdete dokonalou velikost koupací vany. Náš sortiment koupacích van zahrnuje širokou škálu rozměrů van, od 1,40 m do délky více než 2 metry. Naše nejužší vana je 70 cm široká a nejširší měří 1,20 m.

Optimální koupací vana pro malé koupelny je naše koupací vana MINI. S délkou necelého 1,60 m se perfektně hodí do malých koupelen, přesto nabízí maximální pohodlí při koupání.

Jako vany do velkých koupelen jsou vhodné mnohé modely z našeho sortimentu koupacích van. Zvláštním designovým lákadlem jsou pak zejména volně stojící koupací vany. Ve velkých koupelnách se vašim snům o koupací vaně nekladou žádné meze.

INDIVIDUÁLNÍ EXTRA PRO VAŠI KOUPACÍ VANU.

Už tak perfektní volbu je možné ještě zdokonalit.

 

BARVY A ORNAMENTY PRO KOUPACÍ VANY

Je důležité, aby se koupací Produkty KALDEWEI hodily pro všechna ztvárnění koupelen, proto je nabízíme ve 12 matných tónech a 5 sanitárních barvách. Volba barvy tak jistě neponechá žádné přání nesplněné. Dokonce i pro koupací vany bez zvláštní výbavy nabízí KALDEWEI více prostoru pro individualitu v podobě ornamentu z drobných lilií. Ornament v decentních šedých tónech je natrvalo vypálen do smaltované oceli KALDEWEI a vyznačuje se dlouhou životností.

VÍCE

KOMFORT A BEZPEČÍ

Se zvláštní výbavou KALDEWEI se koupání mění v relaxaci a potěšení. Madla estetických tvarů poskytují ještě více bezpečí a jsou přizpůsobena designu rozličných modelů van. Protiskluzové úpravy povrchu Antislip a celoplošný Antislip propůjčují při vstupu do vany bezpečí a důležitou stabilitu a jsou bodově nebo celoplošně spojeny se smaltovanou ocelí. A aby účinek relaxace vydržel i po koupání, usnadňuje Perl-Effekt čištění vany. Díky této úpravě povrchu klouže voda po povrchu smaltované oceli a odnáší s sebou vápenaté částice a nečistoty. K čištění se použije vlhký hadřík bez agresivních čisticích prostředků.

VÍCE

POSLOUCHEJTE A POCIŤUJTE HUDBU SE SOUND WAVE

Nový SOUND WAVE od KALDEWEI je inovativní audiosystém pro koupelny, jež využívá vanu - ať již naplněnou vodou nebo prázdnou - jako kvalitní rezonanční těleso. Komponenty SOUND WAVE včetně přijímače Bluetooth® jsou namontovány na vaně tak, aby zůstaly skryty. Zcela mimořádným zážitkem je neobyčejná hra zvuků pod vodou. Ponořte se pryč od všedního dne - se SOUND WAVE.

VÍCE

OSVĚTLENÍ PRO KOUPACÍ VANY

Decentní osvětlení a relaxační hudba umocňují příjemné pocity z uvolňující koupele. Volitelně v podobě bílého nebo barevného spektrálního světla vyčarují LED světlené zdroje působivé světelné efekty a dokonale završí účinky koupelnového audiosystému SOUND WAVE.

VÍCE

RELAXAČNÍ LEHÁTKO A POLŠTÁŘ - KOUPÁNÍ A RELAXACE

S relaxačním lehátkem se koupelna rázem změní v místo pro odpočinek. Jeho kvalitní, ručně šité polstrování a zaoblený polštář umožňují zaujmout ve chvílích odpočinku příjemnou polohu těla vsedě i vleže. Díky svému promyšlenému členění na tři díly může lehátko sloužit rovněž jako praktická odkládací plocha nebo zakrytí vybraných koupacích van KALDEWEI. A díky jedinečnému vzhledu materiálu se přitom člověk cítí jako na palubě elegantní jachty.

VÍCE

SMALTOVANÁ OCEL

Smaltovaná ocel KALDEWEI – neodlučitelné spojení robustní oceli a odolného skla, kde přednosti obou materiálů přecházejí v ideální symbiózu. A navíc nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI přináší trvalou hodnotu, která je stále znovu oceňována.

UDRŽITELNOST

Výrobky pro koupelny KALDEWEI jsou 100% recyklovatelné. Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

30 LET ZÁRUKY*

V krásné koupelně bychom chtěli strávit celý čas světa: dnes, zítra, a klidně pokud chcete, také za 30 let. To vám zaručí nadčasový design a naše smaltovaná ocel KALDEWEI s přesně tak dlouhou zárukou.

ZNAMENITÉ: NAŠE KOUPACÍ VANY

Red Dot Award

iF Product Design Award

Good Design

German Design Award

*dle našich platných záručních podmínek