+++    15 - 21 April 2024    +++    KALDEWEI „Bath[o]philia“ at Fuorisalone    +++    Milan, Via Durini 24, Casa Flash Art    +++

(CZ)
Výrobky
Koupací vany
Volně stojící koupací vany

Volně stojící koupací vany

Volně stojící koupací vana vyžaduje dostatek prostoru, aby se ukázala v celé své kráse. Pokud ho máte, zaručeně najdete inspiraci v naší kolekci KALDEWEI MEISTERSTÜCKE. Pokud ho máte, zaručeně najdete inspiraci v naší kolekci KALDEWEI MEISTERSTÜCKE s mistrovsky zhotovenými objekty z hodnotné smaltované oceli. Tyto vany jsou plné smyslné elegance, díky které by se ctí posloužily každé galerii. Koupací vana, která je volně přístupná ze všech stran, však také slouží pro relaxaci.

Volně stojící koupací vany jsou v současné době hitem. Zejména pro milovníky designu jsou synonymem flexibility v plánování koupelny. Lze je volně umístit v prostoru, jsou volně přístupné a umožňují volný výběr barev – pohled na koupelnu se stává doslova pastvou pro oči. KALDEWEI nabízí volně stojící koupací vany ve dvou variantách: volně stojící koupací vany s panelem a naše MEISTERSTÜCKE.

Bez ohledu na to, pro jakou variantu se rozhodnete – volně stojící koupací vany jsou ztělesněním neotřelého designu. S novými volně stojícími koupacími vanami od KALDEWEI bude wellness ještě jedinečnější, individuálnější a příhodnější pro každodenní použití. Zažijte naše modely volně stojících koupacích van v různých trendových barvách se stylovými panely. Uvidíte sami: Tyto vany formují nové chápání odreagování z všedního dne, času pro sebe a čistého potěšení z koupele.

Volně stojící koupací vany

vany s panelem - nutnost ty, kdo udávají trendy

Meisterstücke

Plně smaltovaný luxus v dokonalém designu

Volně stojící vany s panelem

Vytvořte si koupelnu snů s jedinečným lázeňským efektem

Velký podíl na relaxaci a pocitu pohody ve wellness nese vzhled prostor, velkorysost a uspořádání prostoru. Estetika nahrazuje čistou účelnost. Přesně to je poslání našich nových modelů koupacích van: nová orientace na estetické ztvárnění koupelny, které klade důraz na okamžiky čisté pohody a které v sobě klasická volně stojící koupací vana odjakživa nese, obohacena o ultramoderní design koupací vany, jež ponechává prostor pro zcela nové možnosti. Představujeme Vám naše tři volně stojící koupací vany s panelem. Zavedením tohoto segmentu koupacích van rozšiřujeme dosavadní portfolio KALDEWEI o zajímavé dvoubarevné varianty, takže kromě našich celosmaltovaných MEISTERSTÜCKŮ budeme v budoucnu nabízet také volně stojící trendové koupací vany extra třídy jako designové prvky pro každodenní wellness zážitek.

 

Dokonalá volně stojící koupací vana pro dva

Naše volně stojící koupací vany se vyznačují svou velkorysou hloubkou 43 cm až 46,5 cm. Dvě identické zádově opěrky a odtok umístěný uprostřed vany umožňují, že se mohou zcela pohodlně a komfortně koupat také dvě osoby zároveň. Absolutní nutnost pro relaxaci!

Změňte svůj sen o koupelně ve skutečnost s volně stojícími koupacími vanami CLASSIC DUO OVAL VOLNĚ STOJÍCÍ, CONODUO VOLNĚ STOJÍCÍ a ELLIPSO DUO OVAL VOLNĚ STOJÍCÍ. Moderní panel umožňuje postavit vanu zcela volně v prostoru. Panel ve čtyřech různých barvách v černé, černé matné, alpské bílé a alpské bílé matné uvádí vanu skvěle na scénu a propůjčuje klasické eleganci volně stojící vany puristický design. Skvělý dojem dělá ze všech stran, protože je kompaktní panel zhotoven z polyuretanu. Nikde nejsou vidět svary a je kompletně recyklovatelný. Vnitřek vany je vyroben z kvalitní a udržitelné smaltované oceli. Volitelně lze jeho povrch opatřit KALDEWEI Perl-Effektem a také naší protiskluzovou úpravou antislip a celoplošný antislip.

 

Dvoubarevná koupací vana: trend v moderní koupelně

Naše volně stojící koupací vany odrážejí současný posun obecně uznávaných vzorů v oblasti designu koupacích van od jednobarevných k dvoubarevným. Vnitřek vany je dostupný v různých barevných tónech* naší nové kolekce COORDINATED COLOURS, takže jej lze optimálně kombinovat s aktuálními trendy dlaždic. Výrazné barvy koupací vany vytvářejí vzrušující kontrast s panelem volně stojící koupací vany, u kterého lze zvolit bílou, alpskou bílou matnou, černou nebo černou matnou barvu.

*(viz ceník přehledu barev)

CLASSIC DUO OVAL VOLNĚ STOJÍCÍ

Purismus a prostá elegance charakterizují naši novou koupací vanu CLASSIC DUO OVAL VOLNĚ STOJÍCÍ. Oválný, pohodlný základní tvar umožňuje ideální a příjemnou polohu těla vleže při koupání.

CONODUO VOLNĚ STOJÍCÍ

Zažijte volně stojící koupací vanu s panelem v klasické čtyřúhelníkové variantě. Geometrický design CONODUO VOLNĚ STOJÍCÍ formuje jeho charakteristický výrazný vzhled.
 

ELLIPSO DUO OVAL VOLNĚ STOJÍCÍ

Naše ELLIPSO DUO OVAL VOLNĚ STOJÍCÍ je neobyčejně luxusní a komfortní. Její měkký, eliptický vnitřní tvar dává při koupání pocit bezpečí.
 

KALDEWEI MEISTERSTÜCKE

 

Celosmaltované volně stojící koupací vany dovedené k dokonalosti

 

Naše KALDEWEI MEISTERSTÜCKE je exkluzivní produktová řada celosmaltovaných koupacích van extra třídy. V těchto tvarově propracovaných designových kouscích, charakteristických svou přitažlivou elegancí, získáváte fascinující koupelnové objekty, které by byly poctou pro každou galerii, mistrovsky zasazeny do hodnotné smaltované oceli KALDEWEI.

 

Zažijte MEISTERSTÜCKE hned teď

 

Nejčastější otázky
k tématu „volně stojící koupací vana“

Volně stojící vana s panelem?

Koupací vana s panelem nabízí přesvědčivé výhody. Panel dokonale přizpůsobený vaně navazuje na tvarové pojetí příslušného modelu a umožňuje umístění koupací vany volně v prostoru. Kromě toho Vám panel umožňuje dvoubarevné provedení koupací vany. Díky možnosti barevných kombinací lze v prostoru oživit moderní design.

 

Na co byste si měli dát pozor při koupi volně stojící vany?

Při koupi volně stojící koupací vany je nejdůležitější dostatek místa pro umístění vany. Volně stojící koupací vana vyžaduje prostor. Za prvé, aby mohla vyniknou v celé své kráse (koneckonců by byla škoda nevyužít plně efektu Vašeho nového designového objektu). Zadruhé, aby bylo možné v případě potřeby umístit z vnější strany armaturu.

 

Jaký tvar mají volně stojící vany?

Volně stojící koupací vany lze pořídit v různých tvarech. Ideální jsou tvary vany, které lze optimálně umístit v prostoru a současně umožňují perfektní polohu vleže při koupání. Naše volně stojící koupací vany jsou přesně k tomuto účelu optimalizovány. Volně stojící modely koupacích van od KALDEWEI jsou k dispozici v oválném, obdélníkovém a eliptickém tvaru.

 

Jsou volně stojící vany pohodlné?

Docela jednoduše: ano! Obzvláště důležitá a rozhodující je přitom poloha odtoku. Ten je v optimálním případě umístěn uprostřed, aby nevadil při koupání. Kromě toho hraje důležitou roli také sklon zádových opěrek. Koupání ve dvou? V tom případě si určitě vyberte model se dvěma identickými zádovými opěrkami.

 

Jak drahá je volně stojící koupací vana?

Volně stojící koupací vany jsou vždy dražší než vestavné modely. Co však volně stojící vanu dělá výjimečnou, je její vysoce kvalitní vzhled. Rozhodněte se pro absolutní unikát v koupelně, který bude přitahovat pozornost.

 

Jaký materiál je pro volně stojící koupací vany nejlepší?

Bezpochyby: smaltovaná ocel KALDEWEI. Je totiž obzvláště houževnatá, odolná proti poškrábání a ohni. Svíčka na okraji vany? Žádný problém. Kapka laku na nehty? Nic hrozného. Zároveň se materiál velmi snadno čistí, vypadá úžasně a navíc je ještě udržitelný.

 

Jaká armatura se hodí k volně stojící vaně?

Dokonalá armatura pro volně stojící koupací vanu je volně stojící vanová souprava. Je umístěna vedle vany, její elegantní styl dokonale ladí s volně stojící koupací vanou a Váš prostor určený ke koupání obohacuje o ještě větší exkluzivitu a wellness atmosféru.

 

Jak velká je volně stojící koupací vana?

Volně stojící koupací vany lze pořídit v různých velikostech. Naše modely KALDEWEI jsou k dispozici v délce od 1,70 m do 2 m a v šířkách od 75 cm do 1 m. Každý si tak může najít ideální velikost své volně stojící vany snů.

Modely

Filtr

Varianty montáže
Rozměry
Číslo modelu
Vlastnosti výrobku
Segment
Barvy