• Výrobky

NOVÁ ŘEŠENÍ KOUPACÍCH VAN

PŘITAŽLIVÝ TVAR. PŘESVĚDČIVÉ FUNKCE.

MEISTERSTÜCK CLASSIC DUO OVAL Ⓜ

KATEGORIE SAMA PRO SEBE:
KLASIKA NYNÍ JAKO MEISTERSTÜCK.

Ten, kdo svou koupací vanu nazve „klasikou“, si může být jistý, že našel optimální formu nadčasové krásy. Naše CLASSIC DUO OVAL dokonce zraje s časem. Teprve nyní dokáže rozvinout celý svůj potenciál. Bezespárově zahalená do smaltované oceli KALDEWEI s oválnými tvary a kónickými vnějšími obrysy, se stává archetypem volně stojící koupací vany. Absolutně klasická. Protože má být také místem pro odpočinkovou koupel ve dvou, lze tuto volně stojící klasiku pořídit ve dvou rozměrech.

MEISTERSTÜCK CLASSIC DUO OVAL

CAYONO DUO ◆◇◇

CAYONO DUO – KVALITA PRO DVA.

CAYONO DUO

CAYONO DUO je první vanou KALDEWEI pro dvě osoby v segmentu ADVANTAGE, která nabízí atraktivní řešení pro pohodlné koupání ve dvou. CAYONO DUO se vyznačuje dostatkem místa, vysokým komfortem při ležení a velkoobjemovým vnitřním prostorem. Koupací vany CAYONO představují spolu se sprchovými vaničkami CAYONOPLAN a umyvadly PURO nový standard pro rodinné koupelny.


KE CAYONO DUO

PURO SET WIDE ◆◆◇

NOVÝ ZPŮSOB, JAK SPOJIT
SPRCHOVÁNÍ A KOUPÁNÍ.

PURO SET WIDE

PURO SET WIDE spojuje zcela novým způsobem koupání a sprchování v jedné vaně. Odtok a přepad umístěný uprostřed vany není jen půvabným designovým prvkem, ale při sprchování také vytváří větší prostor pro pohyb. Snížená hloubka vany umožňuje pohodlné vstupování do vany i vystupování z ní, a snižuje také spotřebu vody při koupání. Okraj vany je po celém obvodu rovný a široký, takže na něj lze libovolně umístit armatury a příslušenství, zcela podle vašeho vkusu a prostorového uspořádání koupelny.

 

K PURO SET WIDE

COMFORT

EXKLUZIVNĚ PRO KOUPACÍ VANY KALDEWEI:
DO KRÁSY PROPRACOVANÉ ŘEŠENÍ DETAILŮ

Odtoková a přepadová souprava COMFORT LEVEL se nyní ještě plynuleji začleňuje do vzhledu koupací vany. Přepad je teď výrazně plošší a decentnější. Malé úhly dodávají viditelným chromovaným součástem moderní vzhled. Decentně provedená páčka na přepadu umožňuje plynule zvyšovat maximální výšku hladiny vody až o 50 mm. Tuto zvláštnost pro větší požitek z koupání najdete jen u KALDEWEI. A když si vyberete COMFORT LEVEL PLUS, bude vaše odtoková a přepadová souprava doplněna ještě o integrovanou funkci napouštění vody.

VARIABILNÍ PŘEPAD

VARIABILNÍ PŘEPAD

Pro větší komfort a hlubší relaxaci při koupání lze u COMFORT LEVEL a COMFORT LEVEL PLUS během koupání plynule zvyšovat hloubku ponoření těla až o 50 mm jednoduchým otáčením decentní páčky.

[Translate to Tschechisch:] FÜLLFUNKTION

FUNKCE NAPOUŠTĚNÍ

Také v novém, úchvatně plochém designu nabízí pouze COMFORT LEVEL PLUS kombinaci variabilního přepadu, odtoku a vtoku. Funkce napouštění je neviditelně integrovaná do přepadu a umožňuje nehlučné natékání vody.