• Výrobky

NOVÁ ŘEŠENÍ SPRCH

V úrovni podlahy. Bez pochybností.

CAYONOPLAN ◆◇◇

ZVÝŠENÍ STANDARDU, SNÍŽENÍ NÁKLADŮ:
EXTRA PLOCHÉ SPRCHOVÉ VANIČKY CAYONOPLAN.

CAYONOPLAN

CAYONOPLAN znamená nový vstup do světa extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy. Díky svým 19 rozměrům, bočně umístěnému odtokovému otvoru a extra plochému nosiči vaničky pro snadnou montáž představuje CAYONOPLAN ideální řešení. S výškou okraje 32 mm nebo 40 mm pro formáty s délkou strany větší než 120 cm ji lze dokonale instalovat na dlaždice nebo v úrovni podlahy. V dokonalé harmonii s koupací vanou CAYONO a umyvadlem PURO završuje CAYONOPLAN designové ztvárnění koupelny.

JEDNODUCHÉ
PLOCHÉ
FLEXIBILNÍ

RÁM S NOHAMI FR 5300 FLEX / FLEX PLUS

PRO DOKONALÉ POTĚŠENÍ ZE
SPRCHOVÁNÍ: PERFEKTNÍ MONTÁŽ EXTRA
PLOCHÝCH SPRCHOVÝCH VANIČEK.

S našimi instalačními rámy bylo vždy možné čistě a přesně pracovat. Ale i přesto jsme je dále optimalizovali, a kladli přitom důraz na ještě jednodušší montáž. Kupříkladu výškové nastavení lze nyní provést shora. Vyznačení velikostí na rámu šetří časově náročné proměřování sprchy a hliníkových profilů. Optimalizované rámy s nohami jsou dostupné ve variantách FR 5300 FLEX a FR 5300 FLEX PLUS s doplňkovým vybavením.

FR 5300 FLEX/FLEX PLUS
FR 5300 FLEX/FLEX PLUS

Díky výškovému nastavení shora, vyznačení velikostí na rámu a 3D systému nohou pro montážní výšky 63 mm a volitelně až 164 mm se z našich rámů s nohami stávají obzvláště pohodlné a flexibilní výrobky. Navíc lze nový systém optimálně rozšířit o sadu nohou pro zvláštní montážní výšky 164 až 250 mm.

IZOLACE

SPLŇUJÍ NORMY A PŘEKRAČUJÍ OČEKÁVÁNÍ:
NAŠE ŘEŠENÍ IZOLACE.

Ochrana proti provlhnutí hraje v koupelně čím dál větší roli. Sprchové vaničky s bezespárovým povrchem ze smaltované oceli KALDEWEI vždy nabízely optimální bezpečí. Nově vyvinuté izolační sady KALDEWEI nyní navíc umožňují snadnou a bezpečnou integraci do izolační stěrky v koupelně. Výsledkem jsou dvě inovativní izolační sady, které lze bezpečně a flexibilně integrovat do mnoha montážních situací.

PROVĚŘENÁ NEPROPUSTNOST

PROVĚŘENÁ NEPROPUSTNOST

Nové izolační sady od KALDEWEI podstoupily nejpřísnější testy. Zkušební instituty jako např. nezávislý německý SVF potvrzují izolačním sadám od KALDEWEI absolutní nepropustnost. Tyto systémy proto dobře splňují nové požadavky norem.

INOVAČNÍ AŽ DO DETAILU

INOVAČNÍ AŽ DO DETAILU

Nové všestranné multifunkční rohy se dokonale přizpůsobí každé montážní situaci. Spolu s novými stěnovými rohy jsou perfektně sladěny s geometrií extra plochých sprchových vaniček KALDEWEI. Výsledek: Bezpečná a snadná montáž.

IZOLACE SE SYSTÉMEM

Izolační sada FLEX představuje univerzální řešení pro koupací vany a sprchové vaničky, které nelze instalovat v úrovni podlahy. Izolační sada PRO MONTÁŽ V ÚROVNI PODLAHY nabízí kompletní řešení pro po všech stránkách bezpečnou izolaci extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy.

IZOLAČNÍ SADA PRO MONTÁŽ V ÚROVNI PODLAHY

IZOLAČNÍ SADA PRO MONTÁŽ V ÚROVNI PODLAHY

Kompletní izolační systém pro extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy KALDEWEI sestává z těsnicí pásky, rohových profilů do rohů stěn a multifunkčních stěnových a podlahových rohů.

IZOLAČNÍ SADA FLEX

IZOLAČNÍ SADA FLEX

Tato sada obsahuje všechny součásti potřebné k izolaci koupacích van a extra plochých sprchových vaniček s vyvýšenou montáží instalovaných v rozích a výklencích.