• Výrobky

NOVÁ ŘEŠENÍ UMYVADEL

Objevte výjimečnost ve všednosti

MIENA ◆◆◆

MISTROVSKÁ TECHNIKA: JEMNÉ TVARY
Z NADČASOVÉ SMALTOVANÉ OCELI.

Již po desetiletí zdokonalujeme zručnost při zpracování smaltované oceli. Jen tak totiž mohou vzniknout nejlepší koupelnová řešení: Když se člověk nebojí inovativně myslet, úplně jinak pracovat a jít vydat se novými cestami. Abychom dosáhli jedinečného filigránského vzhledu umyvadlových mís MIENA, překročili jsme technické hranice a poprvé jsme smaltovanou ocel KALDEWEI zformovali v jednostěnném provedení. Podařilo se nám tím vytvořit nový svět výrobků sestavený z jemných, takřka křehkých objektů z nezdolného materiálu, jejichž puristický design dokáže obohatit bezmála každou produktovou řadu KALDEWEI.

MIENA - HRANATÁ UMYVADLOVÁ MÍSA

MIENA - HRANATÁ UMYVADLOVÁ MÍSA

Materiálově stejně filigránské, avšak pokud jde o tvar, výrazně maskulinní - takto se prezentují hranaté mísy MIENA. Zjevně malé úhly, jen částečně zaoblené kontury a čtvercový kryt odtoku tento dojem podtrhují, a rozšiřují škálu umyvadlových mís o nejelegantnější kousky.
 

MIENA - KULATÁ UMYVADLOVÁ MÍSA

MIENA - KULATÁ UMYVADLOVÁ MÍSA

Filigránsky, až křehce se prezentují kulaté mísy řady MIENA. Kontury přecházejí k odtoku v jediném, měkkém a harmonickém zaoblení. Takto redukovaná plocha pro postavení umyvadla opticky propůjčuje mísám ještě větší lehkost. Člověk by si téměř mohl myslet, že se umyvadlové mísy na libovolně vybraném podkladu doslova vznášejí.
 

CLASSIC ◆◆◇

ZÁPUSTNÁ UMYVADLA CLASSIC

ZÁPUSTNÁ UMYVADLA CLASSIC

Naše kulatá zápustná umyvadla řady CLASSIC se vyznačují měkkými, plynulými vnitřními tvary. Svou decentní eleganci mohou v koupelnách od této chvíle rozvinout ve dvou různých velikostech.
 

PURO ◆◆◇

ŘADA UMYVADEL PURO.
V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA.

Čistý, puristický, kvalitní a přesto cenově dostupný design - co by si člověk u koupelnových předmětů ještě mohl přát? Samozřejmost - to si myslí designérka Anke Salomon, která svá umyvadla PURO rozšířila o modely, jež nabízejí řešení například také pro malé koupelny hostů, nebo pro typické velké a intenzivně používané hlavní koupelny, koncipované cíleně pro rodiny s nejrůznějšími požadavky.

VELKORYSÉ ŘEŠENÍ

VELKORYSÉ ŘEŠENÍ

Perfektní ztvárnění prostoru pro mytí ve velkých koupelnách musí být moderní, velkorysé, puristické. Volitelnost otvorů pro baterie umožňuje volbu mezi použitím pro jednu nebo dvě osoby.
 

K NOVÝM PURO

ŘEŠENÍ PRO RODINY

Moderní dvojité umyvadlo ve velkorysém designu s odkládací plochou pro koupelnové doplňky. Vhodné také pro veřejné koupelny, restaurace a kancelářské budovy a ideální pro rodinné koupelny.
 

K NOVÝM PURO

ŘEŠENÍ PRO RODINY
DESIGNOVÉ ŘEŠENÍ PURO S

DESIGNOVÉ ŘEŠENÍ

Anke Salomon ponechala této modelové variantě vše praktické a funkční pro malé nebo často používané koupelny, a také ji navrhla pro koupelny, které mají být obzvláště krásné.
 

K NOVÝM PURO

ŘEŠENÍ PRO HOSTY

Enormně všestranné a kompaktně řešené umyvadlo pro koupelny hostů a malé městské koupelny. K dostání v nástěnném provedení nebo jako umyvadlo na desku, v pravé či levé variantě.
 

K NOVÝM PURO

ŘEŠENÍ PRO HOSTY
PURO MILIEU REALISATION

SILENIO ◆◆◇

TO NEJLEPŠÍ, CO SE PODKLADU
POD UMYVADLO MŮŽE STÁT:
VESTAVNÉ UMYVADLO SILENIO.

SILENIO

VESTAVNÉ ŘEŠENÍ

Smyslově moderní design řady SILENIO nabývá dalšího napětí zejména ve svém vestavném provedení. Je doslova zážitek sledovat, jak se měkké, organické vnitřní tvary rozbíhají do precizního a pouhých 14 mm vysokého okraje umyvadla. Plynulý, filigránský design nechává umyvadlo opticky splývat s konzolou nebo nábytkem dle vaší volby. A nezáleží na tom, jakou velikost si vyberete: Vestavná umyvadla SILENIO nabízejí velkorysý prostor pro armatury a koupelnové doplňky.
 

K SILENIO

CONO ◆◆◆

PRAKTICKÉ VE ČTVERCI:
NOVÉ KOUSKY Z ŘADY UMYVADEL CONO.

KOMPAKTNÍ ŘEŠENÍ

KOMPAKTNÍ ŘEŠENÍ

Svou formální čistotou a nerušeností spojují umyvadla CONO estetičnost a uživatelský komfort. To platí v nejvyšší míře pro čtvercové modely, jež díky svým kompaktním rozměrům nalézají uplatnění i tam, kde jiné modely působí předimenzovaně. Navíc skutečnost, že je umyvadlo CONO k dostání ve všech myslitelných instalačních variantách s 1 nebo 3 otvory pro baterii stejně jako bez tohoto otvoru, z něj dělá obzvlášť praktické řešení.

 

KE CONO

ŘEŠENÍ PRO KOUPELNY HOSTŮ

ŘEŠENÍ PRO KOUPELNY HOSTŮ

Před dvěma lety byla produktová řada CONO rozšířena o ladící umyvadla. Kvalita, osvědčený tvar i materiál změnil koupelnu v něco zcela neobyčejného. Své pokračování nyní nachází řada CONO v koupelnách hostů. Toto obzvláště kompaktní malé umyvadlo jednak šetří prostor, na druhé straně vyjadřuje respekt. Malé umyvadlo CONO je dostupné ve dvou variantách s plochou pro umístění armatury na pravé nebo levé straně, s 1 otvorem pro baterii, nebo volitelně bez tohoto otvoru.

KE CONO