(CZ)
Výrobky
SPA & wellness

Dokonalá wellnessová koupel


Lázně a wellness ve vlastním domově
 

Stresující den v práci nebo s rodinou pomalu končí. Příjemný zvuk dopadající vody. Teplo, které obklopuje celé vaše tělo. Masáž celého těla, jenž uvolňuje svaly. Vaše oblíbená hudba, pod vodou, kterou nejenom slyšíte, ale také cítíte. K tomu fascinující hra vody a světla. Koupete se ve zvuku, světle a miliónech nejjemnějších vzduchových bublinek. Opravdové blaho pro vaši pokožku i duši. Dopřejte si lázně a wellness mezi vlastními čtyřmi zdmi. S KALDEWEI proměníte obyčejnou koupelnu ve wellness.

Nové vířivé systémy od KALDEWEI

SKIN TOUCH

SKIN TOUCH je požitek z koupání a péče o pleť v jednom, zcela přirozeně díky síle kyslíku.

SOUND WAVE

SOUND WAVE je akustická inovace určená pro každou koupelnu, díky které se z koupací vany ze smaltované oceli stává hudební zařízení.

Spa & Wellness

Právě wellnessová koupel je ideální možností, jak integrovat tyto malé přestávky do každodenního života a svého domova.

Domácí wellness: dokonalá kombinace

Náš domov je ideální pro relaxaci, protože se v něm cítíme pohodlně a bezpečně. Bohužel nám však k tomu velmi často chybí čas. Přitom je nesmírně důležité si pravidelně dopřát chvilku oddechu. Právě wellnessová koupel je ideální možností, jak integrovat tyto malé přestávky do každodenního života a svého domova. A to bez velkého úsilí. Jednoduše a kdykoliv je třeba. Bez složitého plánování a jiných komplikací se jednoduše na dvě hodiny stáhnete do ústraní, abyste si odpočali a relaxovali a chvilku se starali jen sami o sebe. A to vše ve vašich čtyřech zdech.