• Výrobky
  • SPA & wellness

COMFORT SELECT.
WELLNESS ZAČÍNÁ
JEMNÝM DOTYKEM.

keyvisual backgroundkeyvisual

Požitek z koupání zcela bez armatur, jen vaše koupací vana KALDEWEI a elektronický ovládací panel COMFORT SELECT, který je integrován zcela v rovině vany a lehkým dotykem umožňuje ovládat nejdůležitější funkce koupací vany. Prostřednictvím displeje můžete navíc kontrolovat teplotu přitékající vody.

COMFORT SELECT. FUNKCE.

PŘÍDAVNÉ FUNKCE.

COMFORT SELECT má navíc k dispozici funkci automatické ochrany proti opaření zaručující bezpečné a komfortní koupání, a také možnost blokování tlačítek pro ochranu dětí a bezproblémové čištění.

LUXUSNÍ OVLÁDÁNÍ VYŽADUJE LUXUSNÍ KOUPACÍ VANY.

Pro COMFORT SELECT nabízíme koupací vany Avantgarde a Ambiente od KALDEWEI. Vyberte si podle svého vkusu!

COMFORT SELECT. SYSTÉMOVÉ KOMPONENTY.

COMFORT SELECT je synonymem maximálního komfortu obsluhy v koupelně. A jaké komponenty budou aktivovány jemným stisknutím tlačítka, se dozvíte zde.

ZÁKLADNÍ VÝBAVA: ovládací panel COMFORT SELECT s řídicím boxem integrovaným do vany.

ODTOKOVÁ A PŘEPADOVÁ SOUPRAVA s funkcí napouštění: umožní vám využít kompletní škálu funkcí KALDEWEI COMFORT SELECT. Pokud však chcete využít externí armaturu, vyberte si naši odtokovou a přepadovou soupravu bez funkce napouštění.

COMFORT SELECT sprchová hadice zapuštěná: Puristické řešení pro volně stojící vany s geniálním odtokem zbytkové vody. Kapky vody stékající po hadici jsou odváděny přídavnou trubkou do odtokového ventilu.

COMFORT SELECT sprchová hadice na vnější straně vany: Toto elegantní systémové řešení pro volně stojící vany lze ovládat stisknutím tlačítka a doplnit sprchovou hlavicí podle vaší volby.

Balíčky příslušenství a možnosti instalace

Kompletní přehled všech variant montáže standardních modelů, jako i variant umístění ovládacího panelu COMFORT SELECT a sprchové hadice (EA1 - EA16) pro MEISTERSTÜCKE je k dispozici ke stažení.

COMFORT SELECT Možnosti montáže

Možnosti instalace ovládacího panelu COMFORT SELECT pro standardní modely (16.7 MB)

Možnosti umístění ovládacího panelu COMFORT SELECT pro Meisterstücke (7.5 MB)