• Výrobky
  • SPA & wellness
  • Vanový audio systém - SOUND WAVE

SOUND WAVE.
POSLOUCHAT A CÍTIT HUDBU.

keyvisual backgroundkeyvisual

SOUND WAVE vám nabízí jedinečný zvukový zážitek ve vodě i pod vodou. A navíc vás inovativní audiosystém pro koupelny nechá koupat v tónech! Vana se při tom mění v hodnotné rezonanční těleso, které vás zcela novým způsobem nechá prožít vaši sbírku hudby uloženou na smartphonu, notebooku nebo tabletu. Ponořte se podle vaší volby do uklidňujících nebo povzbuzujících momentů vašeho zcela osobního koupelnového playlistu.

CÍTIT HUDBU. KOUPAT SE V TÓNECH.

Alt Text
Šest akustických desek a dva akustické měniče se starají o citelný zvukový zážitek.

NEJKRÁSNĚJŠÍ REZONANČNÍ TĚLESA JSOU OD KALDEWEI.

SOUND WAVE mění vanu od KALDEWEI v dokonalé rezonanční těleso. Vaši osobní koupací vanu snů najdete zde.*

* SOUND WAVE je kompatibilními se všemi koupacími vanami od KALDEWEI. SOUND WAVE by se ovšem neměl kombinovat s vanovými polystyrénovými nosiči, vířivými systémy a SKIN TOUCH.

 

SOUND WAVE. NEVIDITELNÝ ZVUKOVÝ ZÁŽITEK.

Koupelnový audiosystém se montuje dohromady s koupací vanou. Na její vnější stranu se instaluje šest akustických desek a dvě rezonanční tělesa. Pro ochranu smaltované oceli před poškozením se audiokomponenty přilepují. Zvukové měniče jsou spojeny s přijímačem a řídicím boxem a box zase se zdrojem energie.

Jakmile je koupací vana opatřena panelem, je audiosystém SOUND WAVE neviditelný. Je však kdykoliv dostupný signálům vašeho smartphonu, notebooku nebo tabletu.

SOUND WAVE. 1 SYSTEM PRO 8 POŽITKÁŘŮ.

SOUND WAVE přehrává hudbu z jakéhokoliv přístroje s Bluetooth®. K tomu se přehrávač musí pouze nacházet v okruhu do deseti metrů. Váš přehrávač (smartphone, notebook, tablet, PC) je současně ovládáním. Přístroj, který byl již jednou přihlášen v SOUND WAVE, je systémem vždy automaticky rozeznán.

Má si hudební zážitek SOUND WAVE kromě vás užívát i někdo jiný? Žádný problém: K audiosystému může být současně přihlášeno až osm přístrojů a osob. Například jedna docela velká rodina.