(CZ)
Výrobky
SPA & wellness
Vanový audio systém - SOUND WAVE

SOUND WAVE:
Koupání v tónech.

Existuje něco lepšího, než si po náročném dnu dát horkou koupel a při tom poslouchat hudbu? ANO! Koupat se ponořen uprostřed oblíbené hudby. Náš inovativní systém SOUND WAVE to umožňuje: Koupací vana se totiž dokáže změnit v ušlechtilou ozvučnici. A díky vodě je zvuk dokonce ještě plnější. Užívejte si jedinečného zvukového zážitku nad i pod vodou. Ponořte se vnímejte hudbu všemi smysly!

POSLOUCHAT A
CÍTIT HUDBU

Poslouchání jako ryzí požitek. Od tichého šelestění, když si vítr pohrává s listy, až po virtuózní houslový koncert – hudba, hlasy a jemné zvuky v nás navozují uvolnění a poskytují jedinečné blahodárné momenty.

KALDEWEI spojuje svět vzácných momentů koupele s požitkem ze zvuků a tónů. SOUND WAVE je prvotřídním spojením uvolněných lázeňských okamžiků a jedinečného zvukového zážitku – nad vodou i pod vodou.


Jak funguje Sound Wave:

Koupelnový audiosystém se montuje dohromady s koupací vanou. Na její vnější stranu se instaluje šest akustických desek a dvě rezonanční tělesa. Pro ochranu smaltované oceli před poškozením se audiokomponenty přilepují. Zvukové měniče jsou spojeny s přijímačem a řídicím boxem a box zase se zdrojem energie.

SOUND WAVE přehrává hudbu z jakéhokoliv přístroje s Bluetooth®. K tomu se přehrávač musí pouze nacházet v okruhu do deseti metrů. Váš přehrávač (smartphone, notebook, tablet, PC) je současně ovládáním. Přístroj, který byl již jednou přihlášen v SOUND WAVE, je systémem vždy automaticky rozeznán.

 

Krok za krokem:

1. Activate the Bluetooth® function and start the search.

2. Select your Sound Wave.

3. Enter the code.

4. Control playback and volume on your device.

Přehraj si zvuk!

Sound Wave nepřesvědčí jen milovníky lázní. Nadchnou se pro něj i fajnšmekři kvalitního zvuku. Proto se stylová ozvučnice od KALDEWEI nastěhovala také do studia The Warehouse Studio ve Vancouveru, které v roce 1997 otevřel Bryan Adams. Po dokončené práci si zde mohou hudebníci užívat jedinečného mixu zvuku a relaxace a v plném smyslu slova se ponořit do svých nových songů.
 

Meisterstück CONODUO 2 se Sound Wave

v The Warehouse Studio, Vancouver.

Designová atrakce a zvukový zážitek v apartmá SoLebIch v hotelu QVEST. Náš Meisterstück INCAVA se Sound Wave.

Pro dokonalé chvíle rozmazlování po prohlídce památek – volně stojící koupací vana Classic Duo Oval se Sound Wave v hotelu 25 Hours Bikini Berlin.