Vířivé systémy


Stresující den v práci nebo s rodinou pomalu končí. Příjemný zvuk dopadající vody.

Opravdové blaho pro vaši pokožku i duši. Dopřejte si lázně a wellness mezi vlastními čtyřmi zdmi. S KALDEWEI proměníte obyčejnou koupelnu ve wellness.

Popis systému

Wellness systém KALDEWEI BODY & SOUL v sobě spojuje elementy vody a vzduchu pro dokonalý zážitek z masáže. Silné proudy vody uvolňují svaly, šlachy a klouby a současně s tím předehřáté, perlivé vzduchové bublinky stimulují pokožku. Důraz je kladen na osobní požitek: Vířivé programy a přimíchávání vzduchu lze individuálně nastavovat. Blahodárný účinek se tedy dostaví přesně tam, kde je potřeba. Boční trysky lze cíleně nasměrovat na tělo, speciální trysky pečují o záda a nohy. Na přání lze boční trysky a trysky na dně navolit samostatně a upravovat jejich intenzitu. Zapomeňte na shon všedního dne a ponořte se do uvolňující síly vzduchu a vody.

Trysky pro vzduchovou a vodní masáž BODY & SOUL se ušlechtile začleňují do koupací vany z nejkvalitnější smaltované oceli a díky integrovanému čisticímu programu zůstávají stále hygienické. Účinek relaxace tak vydrží i po vířivé koupeli.

BODY & SOUL

Modely van

More information you will receive by clicking on the thumbnail.