+++    15 - 21 April 2024    +++    KALDEWEI „Bath[o]philia“ at Fuorisalone    +++    Milan, Via Durini 24, Casa Flash Art    +++

(CZ)
Výrobky
SPA & wellness
Vířivé systémy

Vířivé systémy


45 PŘEDEM NAKONFIGUROVANÝCH BESTSELERŮ PRO VAŠI RELAXACI

Stresující den v práci nebo s rodinou se pomalu chýlí ke konci. Slyšíte příjemné šumění dopadající vody. Teplo, které obklopuje celé vaše tělo. Masáž celého těla, jenž uvolňuje svaly. Fascinující hra vody, vzduchu a světla. Dopřejte si lázně a wellness mezi vlastními čtyřmi zdmi. S KALDEWEI proměníte obyčejnou koupelnu ve wellness.


Vaše relaxace: Od intenzivní masáže těla po sportu až po vznášení bez tíže v osvětlené vodě – jen vy sami podle svého momentálního pocitu rozhodnete, jaký druh masáže si dopřejete. Vaše relaxace nebude znát mezí díky nejrůznějším vodním a vzduchovým systémům.

Relaxujte a vnímejte: Ucítíte blahodárnou vodní a vzduchovou masáž a uslyšíte jemné bublání a víření vody. Vířivé systémy KALDEWEI jsou díky extrémně nehlučnému provozu velmi tiché, takže ponechávají prostor pro hlubokou relaxaci.

Ihned čisté: Hygiena a bezpečí také pro další koupající, vše je totiž opět rychle čisté. Jednoduchý systém automatického čištění a funkce vysoušení trysek vyfukováním řízené senzory zajistí, že vám blahodárné účinky relaxace vydrží i po koupeli.

Relaxujte v souladu s přírodou: Užívejte si wellnessového zážitku v koupací vaně z udržitelné a recyklovatelné smaltované oceli. Trysky vířivého systému v barvě koupací vany vytvářejí dokonale sladěný a elegantní vzhled.

45 předem nakonfigurovaných modelů vířivých van

ZVOLTE PROSÍM:

Popis systému

Vodní masáž BODY 

Nová energie se sílou vody: Silné proudy vody wellness systému KALDEWEI BODY hýčkají tělo svou intenzivní masáží.

Po namáhavé práci nebo náročném tréninku – masáž odstraňuje napětí ve svalech, uvolňuje vazivovou tkáň a stimuluje prokrvení těla. Proudy vody jsou obohaceny vzduchem a působí hluboko v pokožce. To dodává intenzivní osvěžující pocit. Individuální požitek poskytují boční trysky, které lze přímo nasměrovat na různé oblasti těla.

BODY

Kromě 45 předem nakonfigurovaných bestselerů si zde můžete vytvořit svá individuální řešení.

Spektrální světlo

Fascinující hra světla a vody
 

Pro dokonalý wellness zážitek je tu kombinace blahodárné vodní nebo vzduchové masáže a energie spektrálního světla.

Ať už povzbuzující sytě červená, hedvábně jemná zelená, vzdušná modrá nebo neutrální bílá – pozitivní účinky světla a barev na tělo i duši jsou už dávno známy a ve spojení s vodou zaručují ještě hlubší relaxaci.

Užijte si svou wellness koupel všemi smysly! 

Downloads

 

Brochure vířivé systémy

NYNÍ STÁHNOUT PDF

 

  • Objednávkový formulář
  • Technické rozměrové výkresy
  • Návod k použití
  • ...

Ke stažení