(CZ)
Výrobky
SPA & wellness
Vířivé systémy

Vířivé systémy


45 PŘEDEM NAKONFIGUROVANÝCH BESTSELERŮ PRO VAŠI RELAXACI

Stresující den v práci nebo s rodinou se pomalu chýlí ke konci. Slyšíte příjemné šumění dopadající vody. Teplo, které obklopuje celé vaše tělo. Masáž celého těla, jenž uvolňuje svaly. Fascinující hra vody, vzduchu a světla. Dopřejte si lázně a wellness mezi vlastními čtyřmi zdmi. S KALDEWEI proměníte obyčejnou koupelnu ve wellness.


Vaše relaxace: Od intenzivní masáže těla po sportu až po vznášení bez tíže v osvětlené vodě – jen vy sami podle svého momentálního pocitu rozhodnete, jaký druh masáže si dopřejete. Vaše relaxace nebude znát mezí díky nejrůznějším vodním a vzduchovým systémům.

Relaxujte a vnímejte: Ucítíte blahodárnou vodní a vzduchovou masáž a uslyšíte jemné bublání a víření vody. Vířivé systémy KALDEWEI jsou díky extrémně nehlučnému provozu velmi tiché, takže ponechávají prostor pro hlubokou relaxaci.

Ihned čisté: Hygiena a bezpečí také pro další koupající, vše je totiž opět rychle čisté. Jednoduchý systém automatického čištění a funkce vysoušení trysek vyfukováním řízené senzory zajistí, že vám blahodárné účinky relaxace vydrží i po koupeli.

Relaxujte v souladu s přírodou: Užívejte si wellnessového zážitku v koupací vaně z udržitelné a recyklovatelné smaltované oceli. Trysky vířivého systému v barvě koupací vany vytvářejí dokonale sladěný a elegantní vzhled.

45 předem nakonfigurovaných modelů vířivých van

ZVOLTE PROSÍM:

Popis systému

Vzduchová masáž SOUL

Nechejte každodenní stres za sebou: Perlivý proud vzduchu wellness systému KALDEWEI SOUL pomůže k uvolnění a dodá vnitřní klid.

 Předehřáté, perlivé vzduchové bublinky poskytnou pokožce blahodárně jemnou masáž. Jemné hlazení vzduchu stimuluje zakončení nervových vláken v pokožce. Vzniká jedinečný pocit, jako byste se ve vodě vznášeli zcela bez tíže.

Obzvláště ploché a efektivní trysky vzduchového systému SOUL umístěné na dně se elegantně začleňují do koupací vany z nejkvalitnější smaltované oceli a díky integrovanému, automatickému čisticímu programu a systému vyfukování zůstávají stále hygienické. Účinek relaxace tak vydrží i po vířivé koupeli.

SOUL

 • ploché trysky na dně
 • masážní program silent a power
 • automatické čištění
 • automatický odtok zbytkové vody a vysoušení
 • led osvětlení koupací vany s bílým a barevným světlem
 • viditelné díly v alpské bílé
 • plochý ovládací panel z bílého skla

 

SOUL

Kromě 45 předem nakonfigurovaných bestselerů si zde můžete vytvořit svá individuální řešení.

Spektrální světlo

Fascinující hra světla a vody
 

Pro dokonalý wellness zážitek je tu kombinace blahodárné vodní nebo vzduchové masáže a energie spektrálního světla.

Ať už povzbuzující sytě červená, hedvábně jemná zelená, vzdušná modrá nebo neutrální bílá – pozitivní účinky světla a barev na tělo i duši jsou už dávno známy a ve spojení s vodou zaručují ještě hlubší relaxaci.

Užijte si svou wellness koupel všemi smysly! 

Downloads

 

Brochure vířivé systémy

NYNÍ STÁHNOUT PDF

 

 • Objednávkový formulář
 • Technické rozměrové výkresy
 • Návod k použití
 • ...

Ke stažení