Vířivé systémy

Nejlepší koupelová přísada:
Ryzí síla vody.
Vivo Vario Eco

Popis systému

TICHÁ RELAXACE. VIVO VARIO ECO.

Vířivá vana se systémem VIVO VARIO ECO, která ideálně kombinuje působení vody a vzduchu, nabízí nejlepší předpoklady pro uvolnění po stresu nebo sportovních aktivitách. Příjemně perlící proud vzduchu stoupá vzhůru v jemných vzduchových bublinách. Nesčetné bublinky vzduchu přitom stimulují pokožku, což je pociťováno jako příjemná vibrační masáž celého těla.

Psychicky působí toto jemné hlazení jako uvolňující a uklidňující. Zároveň je párově umístěnými bočními tryskami přiváděn přímo až na tělo proud vody, aby se uvolnilo svalstvo a povzbudil krevní oběh.

S nově vyvinutým, zvlášť tichým, ale přesto účinným dmychadlem nabízí systém VIVO VARIO ECO klidný, uvolňující požitek z vířivé koupele. Modrými trubkami je čerpána voda, červeným vedením je veden vzduch pro pasivní přimíchávání. Uspořádání trubek zaručuje, že po otevření odtokové soupravy a vyprázdnění vířivého systému v něm nezůstane zbytková voda. Tím jsou splněny nejvyšší hygienické standardy.

 

VIVO VARIO ECO

  • Trysky: kombinace až 8 bočních trysek (voda, s aktivním přimícháváním vzduchu) a až 12 trysek ve dně (vzduch) pro celkovou masáž těla. Individuální nasměrování masážního proudu na tělo.

  • Obsluha: tlačítka integrovaná ve vaně

  • Funkce: plynulé nastavení intenzity víření, nastavení intervalů

  • Čištění: integrovaný odtok zbytkové vody, automatické vysoušení trubek vyfukováním
Vivo Vario Eco

Vybavení

Doplňková sada trysek se 4 / 8 přídavnými tryskami

Doplňková sada trysek se 4 / 8 přídavnými tryskami

Chcete, aby byl váš zážitek z masáže ještě intenzivnější? Se sadami trysek a celkem čtyřmi nebo osmi přídavními mikrotryskami v oblasti nohou a zad bude účinek masáže kompletní. Užijte si cílené masáže zad a nohou a nechejte se hýčkat po náročném dni.

LED podvodní světlomet (světlo světlometu: barevné včetně bílá) pro vířivé vany

LED podvodní světlomet (světlo světlometu: barevné včetně bílá) pro vířivé vany

Podhladinové LED světlo se stará o působivé bílé osvětlení vířivé vany a vody. Spektrální světlo měnící barvy, taktéž z volitelného příslušenství, završí blahodárné účinky vaší vířivé vany. Stisknutím tlačítka se okolí ponoří do barvy podle vaší volby.

Odpadová  a přepadová souprava s integrovaným napouštěním pro vířivé vany

Odpadová a přepadová souprava s integrovaným napouštěním pro vířivé vany

S integrovanou funkcí napouštění vany, otevírání a zavírání odtoku otočným knoflíkem, chromované viditelné součásti.

Certifikáty & ke stažení

         
Všechna stažení k výrobku KALDEWEI Vivo Vario Eco Whirlsystem naleznete v naší mediatéce