• Výrobky
  • SPA & wellness
  • Vířivé systémy

Vířivé systémy

Nejlepší koupelová přísada:
Ryzí síla vody.
Vivo Vario Plus keyvisual model

Popis systému

ZDE SE VODA A VZDUCH SKVĚLE DOPLŇUJÍ. VIVO VARIO PLUS.

Pozitivní působení vzduchu a vody se u systému VIVO VARIO PLUS ideálně spojují. Všechny funkce je možné ovládat pomocí komfortního dotykového displeje. Požadované působení vytváří podle typu vany 22 až 24 trysek. Zatímco trysky ve dně vany zajišťují lechtivé perličky, šampaňský efekt KALDEWEI, bočními tryskami se dociluje příjemná masáž pokožky a svalstva. Masážní efekt ještě zesiluje osm rotačních bočních trysek, jež zasáhnou každou partii těla. Další integrované trysky v reflexních zónách nohou a v bederní oblasti zajišťují relaxační masáž celého těla.

Se dvěma čerpadly a dvěma dmychadly disponuje systém maximálním výkonem. Modrými trubkami je čerpána voda, červeným vedením je veden vzduch. Uspořádání trubek zaručuje, že po otevření odtokové soupravy a vyprázdnění vířivého systému v něm nezůstane zbytková voda. Dezinfekci modrých trubek, které vedou vodu, provádí automatický dezinfekční program. Červené trubky, které vedou vzduch, jsou vysoušeny rovněž automaticky. Tím jsou splněny nejvyšší hygienické standardy.

 

VIVO VARIO PLUS

  • Trysky: kombinace až 8 rotujících bočních trysek (voda, s aktivním přimícháváním vzduchu), až 12 trysek ve dně (vzduch) a přídavních mikrotrysek v oblasti nohou a zad pro zcela intenzivní masáž celého těla. Individuální nasměrování masážního proudu na tělo.

  • Obsluha: dotykový displej umožňuje jednoduchou volbu funkcí vířivého systému a ukládání programů do paměti

  • Funkce:  nastavení plynulé intenzity víření, nastavení intervalů, ovládání jednotlivých párů trysek, takzvaný šampaňský efekt vytváří obzvláště jemné vzduchové bublinky pro příjemné šimrání na pokožce

  • Čištění: integrovaný odtok zbytkové vody, automatické vysoušení trubek vyfukováním, automatický dezinfekční program
Vivo Vario Plus

Vybavení

LED podvodní světlomet (světlo světlometu: bílá) pro vířivé vany

LED podvodní světlomet (světlo světlometu: bílá) pro vířivé vany

Podhladinové LED světlo se stará  o působivé bílé osvětlení vířivé vany a vody. Spektrální světlo měnící barvy, taktéž z volitelného příslušenství, završí blahodárné účinky vaší vířivé vany. Stisknutím tlačítka se okolí ponoří do barvy podle vaší volby.

Ohřev vody

Ohřev vody

O dostatečné dlouhý a příjemný zážitek z vířivé koupele se stará vestavěný ohřev vody, které udržuje konstantní teplotu vody ve vaně. Při zapnutí bočních trysek se aktuální teplota vody uloží a je dále udržována.Požadovanou teplotu vody však můžete individuálně měnit pomocí dotykového displeje.

Odpadová  a přepadová souprava s integrovaným napouštěním pro vířivé vany

Odpadová a přepadová souprava s integrovaným napouštěním pro vířivé vany

S integrovanou funkcí napouštění vany, otevírání a zavírání odtoku otočným knoflíkem, chromované viditelné součásti.

Doplňková sada trysek se 4 přídavnými tryskami

Doplňková sada trysek se 4 přídavnými tryskami

Chcete, aby byl váš zážitek z masáže ještě intenzivnější? Se sadami trysek a celkem čtyřmi nebo osmi přídavními mikrotryskami v oblasti nohou a zad bude účinek masáže kompletní. Užijte si cílené masáže zad a nohou a nechejte se hýčkat po náročném dni.

Certifikáty & ke stažení

         
Všechna stažení k výrobku KALDEWEI Vivo Vario Plus Whirlsystem naleznete v naší mediatéce