• Výrobky
  • Sprchové vaničky

SPRCHOVÁNÍ NA NEJVYŠŠÍ
ÚROVNI: V ROVINĚ PODLAHY.

Nároky na moderní design koupelen jsou vysoké: Sprchová vanička by měla být v úrovni podlahy, snadno instalovatelná a flexibilně začlenitelná do různých prostorových dispozic. V tomto duchu vyvinula firma KALDEWEI jednotné a inovativní systémy, které neponechávají žádné přání nesplněné.

keyvisual backgroundkeyvisual

EXTRA PLOCHÉ SPRCHOVÉ VANIČKY NA PŘÁNÍ.

Sprchy přebírají v koupelně individuální roli – mohou být povzbudivým impulzem pro energický start do nového dne nebo dlouhým a uvolňujícím požitkem ze sprchování. Od klasické sprchové vaničky přes plochou sprchovou vaničku až po extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy: KALDEWEI nabízí vhodnou sprchovací plochu pro jakoukoliv velikost koupelny i každý styl vybavení.

INDIVIDUÁLNÍ POVRCHY

Váš osobní zážitek ze sprchování bude perfektní díky mnoha vymoženostem.

BEZPEČÍ NEMŮŽE BÝT KRÁSNĚJŠÍ

Celoplošné smaltování SECURE PLUS od firmy KALDEWEI určuje nová měřítka, pokud jde o úpravu povrchu. Dostupná ve všech barvách kolekce COORDINATED COLOURS COLLECTION, je protiskluzová úprava povrchu pro extra ploché sprchové vaničky téměř neviditelná, a decentně se začleňuje do designu koupelny.

VÍCE

BEZPEČÍ A STABILITA DÍKY ANTISLIP

Povrchová úprava ANTISLIP spojuje stylový design s protiskluzovými vlastnostmi povrchu. Jemný vzor dodává optimální stabilitu a esteticky se včleňuje do designu koupacích van.

VÍCE

BEZPEČÍ PO CELÉ PLOŠE: CELOPLOŠNÝ ANTISLIP

Protiskluzová úprava povchu celoplošný Antislip z laboratoří KALDEWEI není moc vidět a nabízí více bezpečí při sprchování. Díky ploché síti protiskluzových bodů je celoplošný Antislip obzvláště šetrný k pokožce a dokonale se přizpůsobuje tvarování extra plochých sprchových vaniček.

VÍCE

BARVY A ORNAMENTY PRO EXTRA PLOCHÉ SPRCHOVÉ VANIČKY KALDEWEI

Naše kolekce matných barev estetickým způsobem podtrhuje zvláštní charakter našich výrobků. Vybrané sprchové vaničky jsou tak k dostání v jedinečných tónech naší barevné kolekce COORDINATED COLOURS COLLECTION. O zvláštní estetický dojem v koupelně se na přání postarají doplňkové ornamenty v jemných šedých tónech na bílé nebo černé sprchové vaničce. Svou koupelnu si tak můžete stvořit zcela podle vlastních představ. A vytvořit tak místo, ve kterém se budete cítit absolutně příjemně.

VÍCE

BEZBARIÉROVÉ SPRCHOVÁNÍ OD KALDEWEI

Pohodlný přístup, velká volnost pohybu a protiskluzový povrch: Řešení sprch v úrovni podlahy od KALDEWEI se vyznačují velkorysou sprchovací plochou bez míst, o něž by se dalo zakopnout, a umožňují snadné vstupování a vystupování. Estetický a elegantní design určuje nová měřítka v utváření bezbariérových koupelen a zaručuje komfortní a uvolňující požitek ze sprchování.

VÍCE

SMALTOVANÁ OCEL

Smaltovaná ocel KALDEWEI – neodlučitelné spojení robustní oceli a odolného skla, kde přednosti obou materiálů přecházejí v ideální symbiózu. A navíc nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI přináší trvalou hodnotu, která je stále znovu oceňována.

UDRŽITELNOST

Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

30 LET ZÁRUKY*

V krásné koupelně bychom chtěli strávit celý čas světa: dnes, zítra, a klidně pokud chcete, také za 30 let. To vám zaručí nadčasový design a naše smaltovaná ocel KALDEWEI s přesně tak dlouhou zárukou.

ZNAMENITÉ: NAŠE EXTRA PLOCHÉ SPRCHOVÉ VANIČKY.

Red Dot Award

iF Product Design Award

Good Design

German Design Award

NAŠI DESIGNÉŘI.

Sottsass Associati

K přehledu výrobků

Phoenix Design

K přehledu výrobků

*dle našich platných záručních podmínek