(CZ)
Výrobky
Sprchové vaničky

Extra ploché sprchové vaničky
od KALDEWEI

Sprchování na extra ploché sprchové vaničce od KALDEWEI vám ráno zaručí osvěžující start do nového dne. A večer vám nabídne očišťující závěr dne po práci, sportu a volnočasových aktivitách. Sami. Nebo ve dvou. Nezáleží na tom, kdy a jak se sprchujete – u nás vždy najdete vhodnou extra plochou sprchovou vaničku. Od sprchové vaničky v úrovni podlahy přes sprchovou vaničku částečně v úrovni podlahy až po vyvýšenou instalaci: KALDEWEI nabízí vhodnou sprchovou vaničku pro každou velikost koupelny a jakýkoliv styl vybavení.

 

Extra ploché sprchové vaničky od KALDEWEI to umožňují. Přesvědčte se sami.

Modely

Filtr

Varianty montáže
Rozměry
Číslo modelu
Segment
Barvy

Proč extra plochá sprchová vanička?

Moderní koupelna vyžaduje především jednu věc: individualitu. Stále více se cení kreativní řešení s extra plochými sprchovými vaničkami. Extra ploché sprchové vaničky jsou sprchy dneška. A také zítřka. Moderní sprchová vanička je totiž vanička v úrovni podlahy, minimalisticky elegantní se snadnou instalací. Tyto vysoké nároky na moderní design koupelen dokonale splňují pouze extra ploché sprchové vaničky. Jsou lepší alternativou k dlážděným sprchám, protože: Dlážděná sprcha má spáry, ve kterých se usazují nečistoty, což může mít negativní dopad na hygieničnost a nepropustnost sprchy. Naproti tomu je extra plochá sprchová vanička synonymem nejvyšší hygieničnosti: Materiál bez pórů zabraňuje usazování nečistot a snadno se čistí. Inovativní montážní systémy umožňují nekomplikovanou instalaci a optimální utěsnění.

Sprchová vanička: Jaký materiál?

Jaký materiál je pro sprchovou vaničku nejlepší?

Pokud jde o materiál sprchy, nedělejte žádné kompromisy a rozhodněte se pro odolnou a udržitelnou smaltovanou ocel KALDEWEI. Vanička ze smaltované oceli zaručuje optimální hygienu díky svému povrchu bez pórů. Lze ji snadno a dokonale vyčistit. Neoddělitelné spojení pevné oceli a odolného smaltu spojuje přednosti obou materiálů v ideální symbiózu, která zaujme svým vynikajícím vzhledem.

Zvláštní vlastností extra plochých sprchových vaniček KALDEWEI je jejich udržitelnost: Naše smaltovaná ocel je 100% recyklovatelná.
 

Zjistit více

Sprchová vanička: Velikost a tvar

Při nákupu sprchové vaničky je zásadní velikost vaší koupelny. Ta totiž určuje, jak velká může vaše extra plochá sprchová vanička být. Důležité je také uspořádání místnosti. Na jeho základě je možné vybrat optimální tvar vaničky. Například velmi velká obdélníková koupelna nabízí možnost instalace velké obdélníkové extra ploché sprchové vaničky. Čtvrtkruhová nebo pětiúhelníková sprcha je naopak ideální pro malou koupelnu s členitým půdorysem.

Velikosti extra plochých sprchových vaniček KALDEWEI

Malá nebo velká sprcha: Naše extra ploché sprchové vaničky jsou k dispozici v nejrozličnějších velikostech. Nejmenší extra plochá sprchová vanička z našeho sortimentu má velikost 75 x 70 cm. Největší sprchy o velikost 180 x 100 cm a 150 x 150 cm jsou skutečnou atrakcí v koupelně.

Tvary extra plochých sprchových vaniček KALDEWEI

Naše extra ploché sprchové vaničky jsou k dispozici v různých tvarech, které se optimálně přizpůsobí vaší koupelně.

Sprcha: Způsoby instalace

Sprchy v úrovni podlahy jsou velmi oblíbené. Ale ne každá koupelna splňuje stejné požadavky na instalaci nové sprchy. Různé požadavky vyžadují různá řešení. Pro extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI máme proto k dispozici tři možné varianty instalace. 

Sprcha v úrovni podlahy

sprcha téměř v úrovni podlahy

vyvýšená instalace

Sprcha v úrovni podlahy

Na rozdíl od klasických sprchových vaniček splývají extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy s podlahou koupelny a vytvářejí tak nová měřítka koupelnové architektury. Vyberte si svou vlastní vysněnou sprchu z různých řad, variant povrchu, barev a téměř nekonečného počtu rozměrů.

Následující sprchy jsou dostupné v provedení v úrovni podlahy: ARRONDO, CAYONOPLAN, CAYONOPLAN MULTISPACE, CONOFLAT, CORNEZZA, NEXSYS, SCONA, SUPERPLAN, SUPERPLAN PLUS

Udržitelná extra plochá sprchová vanička

Extra ploché sprchové vaničky KALDEWEI jsou vyrobeny ze smaltované oceli. Smaltovaná ocel je 100% recyklovatelná. Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob.

Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

Barvy extra plochých sprchových vaniček

Ať už alpská bílá nebo v individuálních barvách: Naše extra ploché sprchové vaničky jsou k dispozici v nejrůznějších barevných variantách. Naše kolekce matných barev estetickým způsobem podtrhuje zvláštní charakter našich výrobků. Vybrané sprchy jsou tak k dostání v jedinečných tónech naší barevné kolekce COORDINATED COLOURS. Svou koupelnu si tak můžete stvořit zcela podle vlastních představ. A vytvořit tak místo, ve kterém se budete cítit absolutně příjemně.

 

Zjistit více

Protiskluzové extra ploché sprchové vaničky

Naše prostiskluzové sprchy kombinují stylový design s protiskluzovou úpravou povrchu. Protiskluzová úprava povrchu dodává optimální stabilitu a esteticky se včleňuje do designu sprchové vaničky. Protiskluzové úpravy povrchu ze sortimentu KALDEWEI jsou sotva viditelné a nabízejí větší bezpečí při sprchování. Jsou obzvláště příjemné pro pokožku a dokonale přizpůsobené tvaru extra plochých sprchových vaniček.
 

 

Zjistit více

ZNAMENITÉ: NAŠE EXTRA PLOCHÉ SPRCHOVÉ VANIČKY.

Red Dot Award

iF Product Design Award

Good Design

German Design Award

SMALTOVANÁ OCEL

Smaltovaná ocel KALDEWEI – neodlučitelné spojení robustní oceli a odolného skla, kde přednosti obou materiálů přecházejí v ideální symbiózu. A navíc nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI přináší trvalou hodnotu, která je stále znovu oceňována.

UDRŽITELNOST

Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

30 LET ZÁRUKY*

V krásné koupelně bychom chtěli strávit celý čas světa: dnes, zítra, a klidně pokud chcete, také za 30 let. To vám zaručí nadčasový design a naše smaltovaná ocel KALDEWEI s přesně tak dlouhou zárukou.

*dle našich platných záručních podmínek