+++    15 - 21 April 2024    +++    KALDEWEI „Bath[o]philia“ at Fuorisalone    +++    Milan, Via Durini 24, Casa Flash Art    +++

(CZ)
Výrobky
Sprchové vaničky
Montážní systémy

Nové montážní systémy od KALDEWEI

Proč to dělat komplikovaně, když to jde jednoduše?

Objevte nové odtokové soupravy KA KISS a instalační box S-IX od KALDEWEI.

Nyní s ještě přehlednější a praktičtější nabídkou, objednávkou a instalací.

KA KISS

 

Profitujte z nových standardizovaných odtokových souprav KA 90 a KA 120.

Ekonomičtější procesy a jednodušší objednávky

Zúžení sortimentu pro odtokové soupravy KA 90 a KA 120 přináší citelné výhody zejména specializovaným řemeslníkům a velkoobchodu. Významně zjednodušený proces objednávání a snížení skladovacích kapacit umožňují hospodárnější a udržitelnější chování.

Jeden pro všechny: flexibilní možnosti kombinací

Od této chvíle jsou všechny odtoky opatřeny integrovanou, z výroby namontovanou přípojkou pro prosakující vodu, takže už se nemusíte rozhodovat, zda instalovat přípojku pro prosakující vodu nebo ne. Díky maximální kompatibilitě jsou všechny odtoky flexibilně kombinovatelné s celým naším sortimentem instalačních rámů KALDEWEI.

Vylepšená koncepce upevnění krytu odtoku

Kromě toho jsme optimalizovali upevnění krytu odtoku: Dosavadní bajonetový uzávěr se změnil v inteligentní nástrčné spojení. To umožňuje jednoduché a intuitivní čištění odtoku. Vyjmutí krytu odtoku při čištění je nyní hračka. Zároveň tvar krytu elegantně ladí s designem sprchy a uživateli dopřává pohodlné sprchování v příjemně rovné sprše.

Sortiment nové KA 90

Z 328 variant je nyní 43 variant

V předchozím sortimentu KA 90 bylo třeba volit z 328 možných variant soupravy. Nový sortiment KA 90 všechno zjednodušuje. K dispozici jsou nyní tři různé modely ve 40 barevných variantách.

 

Kompletní sada odtoku
vč. sítka na zachytávání vlasů a chromovaného krytu

Součástí dodávky KA 90 je od tohoto okamžiku standardně také chromovaný kryt a sítko na zachytávání vlasů. Na přání lze navíc objednat smaltovaný kryt odtoku v barvě extra ploché sprchové vaničky.

 

Nový rozsah dodávky KA 90 zahrnuje:

Montážní návod
Sítko na zachytávání vlasů
Chromovaný kryt
Šestihranný klíč
Montážní díly
KA 90

Volitelně: Smaltovaný kryt

Sortiment nové KA 120

Z 390 variant je nyní 42 variant

V rámci aktualizace spojujeme sortimenty KA 120 a KA 125. Z dosavadních volitelných 390 variant je nyní pouze 42 variant. Od této chvíle si můžete vybrat ze tří modelů a 39 barev.

 

Rozšířená sada odtoku vč. sítka na zachytávání vlasů

Rozsah dodávky KA 120 byl rozšířen o sítko na zachytávání vlasů. Vzhledem k tomu, že v závislosti na modelové řadě extra ploché sprchové vaničky se používá kulatý nebo hranatý kryt odtoku, který se obzvláště často volí v barvě sprchy, je kryt odtoku k dispozici jako samostatné příslušenství.

 

Nový rozsah dodávky KA 120 zahrnuje:

Montážní návod
Sítko na zachytávání vlasů
Montážní díly
KA 120

Potřebné příslušenství: Smaltovaný kryt