NEXSYS Ⓢ

NOVÉ EXTRA PLOCHÉ SPRCHOVÉ
VANIČKY V ÚROVNI PODLAHY

NEXSYS
NEXSYS

 

SPOJENÍ ŽLABU A EXTRA PLOCHÉ SPRCHOVÉ VANIČKY

NEXSYS – to je po všech stránkách revoluční koncept

Extra plochá sprchová vanička v úrovni podlahy s odtokovým žlabem Vjednom. NEXSYS představuje kompletní systém okamžitě připravený k montáži. Všechny jeho součásti jsou již smontovány a připraveny k instalaci – včetně integrovaného odtokového žlabu a stabilního spádového nosiče. Nazývat NEXSYS revolucí proto není vůbec přehnané.

 

 

 

NEXSYS


SMONTOVÁNO Z VÝROBY

žlab, spádový nosič, těsnicí páska, extra plochá sprchová vanička.

Systém 4v1 ušetří mnoho montážních kroků.
Určen k jednoduché montáži extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy.

Malé stavební výšky


Malé stavební výšky

NEXSYS představuje optimální řešení pro extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy také v případě, že je k dispozici malá montážní hloubka. V nabídce jsou dva typy odtokových souprav: ultraplochá (montážní výška 86 - 100 mm podle rozměru NEXSYS) nebo s výškou vodního uzávěru 50 mm dle DIN 1253-1 (106 - 90 mm podle rozměru NEXSYS).

Elegantní design


Elegantní design

Designová krytka se dokonale začleňuje do puristického vzhledu sprchové vaničky a dokáže odolat vysoké zátěži. Splňuje požadavky třídy zatížení K3 dle DIN 1253-1.

NEXSYS

EXTRA PLOCHÁ SPRCHOVÁ VANIČKA

Extra plochá sprchová vanička je vyrobena ze znamenité smaltované oceli KALDEWEI, která je oceňována pro svoje výjimečné materiálové vlastnosti jako pevnost, vysoká zatížitelnost, odolnost a extrémně snadné čištění.

Velkorysá plocha pro stání bez vnitřních kontur vytváří celkový puristický vzhled. Vnější rohy mají velmi malé poloměry, čímž usnadňují pokládání dlažby.

NOSIČ

Stabilní nosič s integrovaným 2% spádem a protispádem mezi žlabem a stěnou zaručuje optimální odtékání vody. Odpadá provedení spádového potěru. Díky výřezem je v nosiči dostatek místa pro odtokovou soupravu, takže lze snížit montážní výšku. Optimální protihlukovou ochranu poskytuje zvukově izolační páska z obsahu dodávky, která se přilepí na spádový nosič.

OBVODOVÁ TĚSNICÍ PÁSKA

Velmi tenký a pružný materiál umožňuje jednoduché a bezpečné uložení do izolační stěrky koupelny dle DIN 18534.

MONTÁŽ VE 4 KROCÍCH

 

Odtok se umístí a připojí jako u běžných extra plochých sprchových vaniček do výřezu hladinového potěru (jmenovitá velikost sprchy + 15 mm).

 

Poté se provede výšková úprava vytvořením podlahového soklu nebo – bez nutnosti sušení – instalací podlahových prvků z tuhé pěny. K určení správné výšky použijte údaje z montážního návodu nebo online interaktivní pomůcku pro plánování.

 

 Po položení systému NEXSYS se spojí sprchový žlab s odtokem. Následně se předběžně umístěné těsnicí pásky vloží do izolační stěrky a dokončí se obkladačské práce.

 

Nakonec se již jen vloží designová krytka a vše je hotovo.