Xetis

NÁVRHY SPRCH – EXTRA PLOCHÁ SPRCHOVÁ VANIČKA XETIS.

VIDITELNÁ ESTETIKA – NEVIDITELNÁ TECHNOLOGIE.

EXTRA PLOCHÁ SPRCHOVÁ VANIČKA – S DUCHEM REVOLUCIONÁŘE.

ZARUČENĚ DOBRÝ POCIT – Xetis – SE SMALTOVANOU OCELÍ.

VIDITELNÁ ESTETIKA

NEVIDITELNÁ TECHNOLOGIE

Vše na jednom místě

Ke stažení & fakta

VIDITELNÁ ESTETIKA –
NEVIDITELNÁ TECHNOLOGIE

Symbolem dnešního luxusního bydlení je spojení obytného prostoru a koupelny. K tomu patří dokonale integrovaná sprcha v úrovni podlahy jako jasně patrný výraz moderního komfortu. S XETIS, novou smaltovanou extra plochou vaničkou, podtrhuje KALDEWEI svou roli průkopníka a ikony stylu koupelnové kultury.

Pro soubory ke stažení a další informace k tisku klikněte prosím zde.

EXTRA PLOCHÁ SPRCHOVÁ VANIČKA - NEJNOVĚJŠÍ STAV

EXTRA PLOCHÁ SPRCHOVÁ VANIČKA XETIS
 • Puristická, jednotná plocha
 • Bez rušivých prvků
 • Bezbariérový přístup díky integraci v úrovni podlahy
 • Lze objednat také v barvách kolekce Coordinated Colours
 • K dostání ve 13 rozměrech od 90 x 90 cm do 180 x 100 cm
 • Skrytý odtok ve stěně, snadné čištění, hygiena bez kompromisů
 • Bezpečí díky barevně přizpůsobené úpravě celoplošný Antislip/Antislip (volitelně)
 • Vysoký odtokový výkon – výrazně nad normou
 • Integrovaný spád zaručuje dokonalý odtok vody
 • Extra plochá sprchová vanička ze smaltované oceli KALDEWEI – obzvláště odolná proti opotřebení a nenáročná na údržbu
 • 30letá záruka na plochou sprchovou vaničku
 • Snadno montovatelný systém od jednoho výrobce

LESK DOKONCE I V MATU

Jedinečné matné smaltování kolekce Coordinated Colours od firmy KALDEWEI určuje nová měřítka koupelnového designu. Lze tak dosáhnout dokonalé barevné integrace extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy, které jsou v naprosté harmonii s aktuálními podlahovými krytinami. XETIS – vrchol smyslovosti a estetiky.

LESK DOKONCE I V MATU

EXTRA PLOCHÁ SPRCHOVÁ VANIČKA
S DUCHEM REVOLUCIONÁŘE

Nová smaltovaná extra plochá sprchová vanička s integrovaným odtokem ve stěně téměř splývá s podlahou koupelny a tak umožňuje nové, estetické možnosti uspořádání. Puristický design extra ploché bezespárové sprchové vaničky ze smaltované oceli KALDEWEI není nijak rušen odtokem. Díky 13 různým rozměrům není problém integrovat novou sprchovou plochu do každé koupelny. Díky skrytému odtoku ve stěně se stává jedinečnou designovou atrakcí moderní koupelnové architektury.

NEVIDITELNÁ TECHNOLOGIE

TÉMĚŘ NEVIDITELNÁ

Téměř neviditelná a neobyčejně bezpečná. Barevně přizpůsobená povrchová úprava Antislip nabízí dokonalé spojení bezpečí a estetiky. Jemně strukturovaná, protiskluzová povrchová úprava ze směsi křemenného písku je neodlučitelně vypálena do smaltované oceli KALDEWEI a zaručuje tak obzvláště vysokou míru bezpečí při sprchování.

XETIS Antislip

PŘESNÉ AŽ DO
NEJMENŠÍHO DETAILU

Smaltované extra ploché sprchové vaničky reprezentují současný trend a již dávno nejsou jen zvláštním řešením. 13 různých rozměrů umožňuje XETIS bez obtíží integrovat do jakékoliv prostorové dispozice. Sprchová vanička tak povyšuje na absolutní designovou senzaci v koupelně. Designová clona Xetis může být dle přání obložená nebo je k dostání ve vysoce lesklém chromu. Veškeré komponenty byly vyvinuty firmou KALDEWEI.

Jednotlivé součásti:

 • Smaltovaná extra plochá sprchová vanička Xetis
 • Odtoková souprava KA 200
 • Těsnicí systém Xetis XDS
 • Instalační kryt
 • Designová clona (k obložení nebo pochromovaná)
 • Instalační rám FR 5350 Xetis (k dostání ve 3 velikostech)
 • Středový podpůrný systém MAS 5350
SYSTÉMOVÉ KOMPONENTY
List s technickými údaji
Jednitlivé součásti

ZAŽÍT ZNOVU VOLNOST V UTVÁŘENÍ KOUPELEN

Systémové řešení XETIS znovu určuje měřítka moderní koupelnové architektury. S využitím dlouholetých zkušeností a kompetencí vyvinuli specialisté z KALDEWEI snadno montovatelný systém, ve kterém jsou všechny součásti navzájem dokonale sladěny. Souhra vynikajících materiálových vlastností smaltované oceli KALDEWEI se systémovými komponentami instalačních balíčků mění novou extra plochou sprchovou vaničku XETIS ve vyspělé produktové řešení.

VOLNOST V UTVÁŘENÍ KOUPELEN

PLÁNOVÁNÍ &
MONTÁŽ

Smaltované extra ploché sprchové vaničky reprezentují současný trend a již navyžadují namáhavá řešení. Díky 13 různým rozměrům je možné XETIS bez obtíží integrovat do jakékoliv prostorové dispozice, čímž sprchová vanička povyšuje na absolutní designovou senzaci v koupelně.

ZARUČENĚ DOBRÝ POCIT –
SE SMALTOVANOU OCELÍ

Kalifornský borax, křemen, skandinávský živec a soda. Z těchto a ještě dalších přírodních surovin, tvořících sklovitou hmotu, vyrábí firma KALDEWEI dle vlastní receptury speciální smalt. Tento smalt se natrvalo vypaluje v největších smaltovacích pecích na světě. Kvalita povrchu je zaručena na 30 let. Na hladkém povrchu s tvrdostí skla nevznikají ani mikroskopicky malé škrábance. Bakterie tak nemají žádnou šanci se usadit.Jedinečný povrch přesvědčuje také z hlediska péče a údržby. Čištění je bleskurychlé a po vysušení po něm nezůstávají žádné stopy.

ZARUČENĚ DOBRÝ POCIT