• Výrobky

SUPERPLAN s extra plochým polystyrénovým nosičem

Méně je někdy více. SUPERPLAN s extra plochým polystyrénovým nosičem je to toho zářným příkladem. Jeho 37 mm montážní výška (sprchová vanička s polystyrénovým nosičem) dovoluje výrobek integrovat do okolního prostředí s minimálním zvýšením vstupu.

Konfigurace kompletního systému

Kompletní systém sestává ze sprchové vaničky a polystyrénového nosiče a lze jej podle potřeby rozšířit o vhodnou odtokovou soupravu. K dostání je sedm různých rozměrů. Extra plochou sprchovou vaničku lze navíc opatřit některou z povrchových úprav KALDEWEI.

Snadná instalace, jen několik montážních kroků

SUPERPLAN s extra plochým polystyrénovým nosičem byl navržen tak, aby byla instalace sprchové vaničky proveditelná v několika málo krocích a montáž tak nevyžadovala mnoho času. Je třeba pouze vysekat oblast odtokové soupravy v podlaze. Pak jednoduše položte polystyrénový nosič, trvale spojte sprchovou vaničku s podlahou a nakonec elasticky utěsněte spáry silikonovou spárovací hmotou. Všechny systémové komponenty KALDEWEI potřebné pro jednoduchou instalaci jsou obsaženy v kompletním balíčku.

Vhodné téměř pro každou montážní situaci
SUPERPLAN -5 lze použít pro nejrůznější montážní situace. Je možné jej položit na mazaninu nebo na dřevěnou podlahu – spojení s podlahou lze realizovat za použití dlažby, podlahové krytiny z PVC, dřevěné podlahy nebo kterékoliv jiné podlahové krytiny. V případě potřeby lze systém instalovat dokonce na dlážděnou podlahu.