• Výrobky
  • Umyvadla

TO NEJLEPŠÍ, CO SE
VAŠÍ KOUPELNĚ MŮŽE STÁT.

S umyvadly od KALDEWEI přichází do vašich koupelen zcela nová kvalita. S fascinujícími tvary, ikonickým designem a nad ostatní materiály čnící kvalitou, díky jedinečné smaltované oceli KALDEWEI.

keyvisual backgroundkeyvisual

UMYVADLA. V DOKONALÉ FORMĚ.

Je jedno, zda v provedení ke stěně, vestavné, zapuštěné pod deskou nebo posazené na desce – KALDEWEI má pro každou koupelnu vhodné umyvadlo. Pro celkově harmonický dojem lze tato umyvadla kombinovat se stejně kvalitními armaturami nejrůznějších výrobců. V příručce Styl pro armatury od KALDEWEI najdete, které armatury z estetického hlediska nejlépe doplňují naše umyvadla.

UMYVADLA S NĚČÍM NAVÍC.

UMYVADLA NA DESKU CONO

KRÁSNÁ AŽ DO NEJMENŠÍHO DETAILU.

Ten, kdo klade stejně jako my velký důraz na puristicky elegantní design, si chce užívat plochy z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI ve své puristické celistvosti nepřerušené odtokem z holé oceli. Proto jsme vytvořili celosmaltované kryty odtoku a zážitek z koupelnových objektů zhotovených v jednotném materiálu nyní rozšířili také na naše umyvadla. Krása se totiž ukazuje v pohledu na celek. Dokonalost naproti tomu v detailu.

VESTAVNÁ UMYVADLA PURO

NĚKDY MŮŽE BÝT I CHROM.

Designový sifon sice není vyroben ze smaltované oceli KALDEWEI, navazuje však na přísný, puristický design našich umyvadel přesně v místě, které bylo designéry doposud opomíjeno a s omezeními skrýváno. Click-clack ventil se stlačovacím uzávěrem pro umyvadla je obdařen geniální manipulací – k otevření a zavření stačí jednoduché zatlačení – což je určitě důvod k tomu, proč systému push-to-open prominout chromovaný kryt. Navíc to pak armaturu a páčku ovládání ventilu zeštíhluje.

SMALTOVANÁ OCEL

Smaltovaná ocel KALDEWEI – neodlučitelné spojení robustní oceli a odolného skla, kde přednosti obou materiálů přecházejí v ideální symbiózu. A navíc nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI přináší trvalou hodnotu, která je stále znovu oceňována.

UDRŽITELNOST

Výrobky pro koupelny KALDEWEI jsou 100% recyklovatelné. Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

30 LET ZÁRUKY*

V krásné koupelně bychom chtěli strávit celý čas světa: dnes, zítra, a klidně pokud chcete, také za 30 let. To vám zaručí nadčasový design a naše smaltovaná ocel KALDEWEI s přesně tak dlouhou zárukou.

NAŠI DESIGNÉŘI.

*dle našich platných záručních podmínek