• Výrobky
  • Umyvadla

TO NEJLEPŠÍ, CO SE
VAŠÍ KOUPELNĚ MŮŽE STÁT.

S umyvadly od KALDEWEI přichází do vašich koupelen zcela nová kvalita. S fascinujícími tvary, ikonickým designem a nad ostatní materiály čnící kvalitou, díky jedinečné smaltované oceli KALDEWEI.

keyvisual backgroundkeyvisual

UMYVADLA. V DOKONALÉ FORMĚ.

Je jedno, zda v provedení ke stěně, vestavné, zapuštěné pod deskou nebo posazené na desce – KALDEWEI má pro každou koupelnu vhodné umyvadlo. Pro celkově harmonický dojem lze tato umyvadla kombinovat se stejně kvalitními armaturami nejrůznějších výrobců. V příručce Styl pro armatury od KALDEWEI najdete, které armatury z estetického hlediska nejlépe doplňují naše umyvadla.

UMYVADLA S NĚČÍM NAVÍC.

KRÁSNÁ AŽ DO NEJMENŠÍHO DETAILU.

Ten, kdo klade stejně jako my velký důraz na puristicky elegantní design, si chce užívat plochy z hodnotné smaltované oceli KALDEWEI ve své puristické celistvosti nepřerušené odtokem z holé oceli. Proto jsme vytvořili celosmaltované kryty odtoku a zážitek z koupelnových objektů zhotovených v jednotném materiálu nyní rozšířili také na naše umyvadla. Krása se totiž ukazuje v pohledu na celek. Dokonalost naproti tomu v detailu.

NĚKDY MŮŽE BÝT I CHROM.

Designový sifon sice není vyroben ze smaltované oceli KALDEWEI, navazuje však na přísný, puristický design našich umyvadel přesně v místě, které bylo designéry doposud opomíjeno a s omezeními skrýváno. Click-clack ventil se stlačovacím uzávěrem pro umyvadla je obdařen geniální manipulací – k otevření a zavření stačí jednoduché zatlačení – což je určitě důvod k tomu, proč systému push-to-open prominout chromovaný kryt. Navíc to pak armaturu a páčku ovládání ventilu zeštíhluje.

SMALTOVANÁ OCEL

Smaltovaná ocel KALDEWEI – neodlučitelné spojení robustní oceli a odolného skla, kde přednosti obou materiálů přecházejí v ideální symbiózu. A navíc nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI přináší trvalou hodnotu, která je stále znovu oceňována.

UDRŽITELNOST

KLADEWEI nabízí koupelnové výrobky, které lze zcela recyklovat. Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

30 LET ZÁRUKY*

V krásné koupelně bychom chtěli strávit celý čas světa: dnes, zítra, a klidně pokud chcete, také za 30 let. To vám zaručí nadčasový design a naše smaltovaná ocel KALDEWEI s přesně tak dlouhou zárukou.

NAŠI DESIGNÉŘI.

*dle našich platných záručních podmínek