1. Výrobky
  2. Umyvadla

Umyvadla
od KALDEWEI

U KALDEWEI vždy najdete pro svou koupelnu vhodné umyvadlo ze smaltované oceli. Vyberte si z velkého počtu rozměrů a barev. Ať už umyvadlo na desku, zápustné umyvadlo, nástěnné umyvadlo, umývátko pro toaletu pro hosty, vestavné umyvadlo, dvojité umyvadlo nebo umyvadlová mísa: KALDEWEI je vaše značka pro prvotřídní kvalitu a styl. S umyvadly od KALDEWEI přichází do koupelen zcela nová úroveň komfortu. S fascinujícími tvary, ikonickým designem a nad ostatní materiály čnící kvalitou. 

Modely

Filtr

Rozměry
Číslo modelu

Které umyvadlo je pro vaši koupelnu nejlepší?

Ve společnosti KALDEWEI jsme přesvědčeni, že naše umyvadla jsou ta nejlepší. Proč? Umyvadla KALDEWEI jsou zárukou designového provedení koupelen na nejvyšší úrovni. Na naše umyvadla klademe stále a znovu nejvyšší nároky, aby se staly tím, čím by měly být: obohacením každodenního života určeným všem, kteří od své koupelny očekávají něco víc. Které z umyvadel bude pro vaši koupelnu nejlepší, však nerozhodujeme my, ale vy sami. K tomu, abyste našli pro vás nejlepší umyvadlo, vám jistě pomohou naše odpovědi na nejdůležitější otázky. Zde se dozvíte vše, co k tématu umyvadla potřebujete vědět.

Umyvadlo: Jaký materiál?

Jaký materiál je pro umyvadla nejlepší?

Naším absolutním favoritem, pokud jde o materiál umyvadla, je smaltovaná ocel. Ze smaltované oceli lze tvarovat nejkrásnější designová umyvadla, má mimořádně dlouhou životnost a je velmi odolná. Žádné zabarvení, žádné škrábance, žádné praskliny, ale místo toho žáruvzdornost a především udržitelnost. Naše smaltovaná ocel je totiž recyklovatelný materiál, který lze po dlouhé době používání opět 100% recyklovat.

Ve zkratce: Dokonalý materiál pro designová umyvadla Dalším důležitým hlediskem při volbě materiálu je také hygiena. Ze smaltované oceli KALDEWEI lze vyrábět obzvláště hygienické koupelnové výrobky, protože má povrch podobný sklu, na kterém se neusazují bakterie ani nečistoty. Umyvadla ze smaltované oceli lze díky tomu velmi snadno čistit a jsou mimořádně hygienická. S Perl-Effektem voda jednoduše klouže po povrchu a přitom s sebou unáší téměř veškeré nečistoty a vápenaté částice. 

Typy umyvadel

Jaké existují typy umyvadel?

 

V zásadě existují následující možnosti, pokud jde o typy umyvadel a varianty instalace:

ZNAMENITÉ: NAŠE Umyvadla

Red Dot Award

iF Product Design Award

Good Design

German Design Award

SMALTOVANÁ OCEL

Smaltovaná ocel KALDEWEI – neodlučitelné spojení robustní oceli a odolného skla, kde přednosti obou materiálů přecházejí v ideální symbiózu. A navíc nabízí skvělý vzhled. Smaltovaná ocel KALDEWEI přináší trvalou hodnotu, která je stále znovu oceňována.

UDRŽITELNOST

Důvodem je zpracování výhradně přírodních surovin pocházejících z ekologických výrob. Udržitelnost je pro KALDEWEI samozřejmostí.

30 LET ZÁRUKY*

V krásné koupelně bychom chtěli strávit celý čas světa: dnes, zítra, a klidně pokud chcete, také za 30 let. To vám zaručí nadčasový design a naše smaltovaná ocel KALDEWEI s přesně tak dlouhou zárukou.

*dle našich platných záručních podmínek